703 Shares 8152 views

Opalania w domu, czyli jak przechytrzyć zima

Co może być lepszego niż uwodzicielski brąz ciało cień? Oparzenie słoneczne jest nie tylko ukrywa pewne niedoskonałości, ale również sprawia, że kawałek wizualnie bardziej napięta. Jednak wciąż ma jedną wadę – ma właściwości zanikać. Ale jeśli silne pragnienie, nawet w najzimniejsze dni z was może wyglądać tak, jakby właśnie wrócił z ośrodka. Liczne narzędzia do domu opalania ci w tym pomóc.


Jak uzyskać efekt ciemnej skórze?

Najprostszym sposobem korzystania z solarium. Ale trzeba zastosować go prawidłowo, ponieważ w przeciwnym razie ryzykujemy nierównym kolorze.

  1. Najpierw trzeba sprawdzić, czy masz alergię na wybrany środek na oparzenia słoneczne. Do tego kremu lub sprayu stosowany do zgięcia łokciowego. Jeśli następny dzień, żadnych nieprawidłowości są wykrywane (wysypka i zaczerwienienie nie są dostępne), może być bezpiecznie stosowana.
  2. Po teście alergicznym jest konieczne wykonywanie złuszczanie całego ciała. Jedynym sposobem na osiągnięcie stabilnego i sprawnego kolor.
  3. Dopiero po 7-8 godzin po oczyszczeniu skóry martwych komórek można stosować opalanie. Ten środek domu do opalenizny zaleca się stosować równą warstwę, zaczynając od czoła.
  4. Po zastosowaniu kremu i niech się moczyć, nie noszą ubrań przez 10-15 minut. Nie zapomnij umyć ręce, w przeciwnym razie będą one bardzo ciemne w porównaniu do innych obszarów skóry.
  5. Ostatnim ważnym punktem – należy zwrócić uwagę na ważność wybranego opalania w domu. Na przykład, istnieją spraye, które zaczynają dołączać odcień skóry opalania tylko po 4 godziny.

Tradycyjne metody na uzyskanie opalenizny

Alternatywnie, można spróbować kilka sposobów, aby w zaciszu swojego domu, stają uwodzicielski mulat. Dajemy Ci najbardziej skuteczne opalanie w domu.

– w butelce rozpylającej wypełnić wodą, dodanie jodu. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się pod skórą, przy użyciu nebulizatora.

– Inny sposób, aby być „czekolada” – wannę z nadmanganianem potasu. Rozcieńczyć różowy proszek w gorącej wodzie. Moczyć w kąpieli, aż do momentu posmugleete. Oznacza to dla opalania w domu , istnieją dwa „ale”: po zabiegu ciemnieje nie tylko ty, ale również twoje łazienka (dużo detergentów) i nie można wycierać ręcznikiem (można zepsuć wynikowy kolor).

– Zamiast nadmanganianu potasu można dodać do kąpieli mocno biegłego czarnej herbaty. Nie można także wlać i soli morskiej.

– O dziwo, ale niektóre panie powiedzieć, że najlepszy opalanie w domu, zamiast marchewki nie istnieje. Na bardzo drobnej tarce trzeć owoce o dużej wielkości. Otrzymany sok może być wykorzystywane do tworzenia efektu opalania. Muszą one równomiernie nasmarować cały organizm i czekać, aż będzie całkowicie suchy (około 10-15 minut). Ponadto sok z marchwi – to doskonałe narzędzie nie tylko do opalania, ale także dla skóry witamin nasycenia.

Co jest lekarstwem na oparzenia słoneczne najlepszy ze wszystkich, to zależy od ciebie. Chcemy, aby uzyskać opaleniznę w lecie jak iw zimie tylko naturalnych ciepłych krajach egzotycznych.