92 Shares 1846 views

Nowy rosyjski film „Pocałunek”. Opinie mówią same za siebie

Nikt nie wie, co powoduje, że ludzie, aby przejść do filmu „Bitter!”: Przeglądu czy festiwalach, lub po prostu dobrze się zestrzelony przyczepie … Ale to, co wielu ludzi nie żal minutę poświęcany na oglądanie tej komedii, to na pewno.


Jak mogę żałować, jeśli film jest dokładnie pokazuje całą gorączkę sprzed ślubu, ze wszystkimi jego „Symptomy”? Kto nie doświadczył to „choroba” co najmniej raz, jest mało prawdopodobne, aby być w stanie go zrozumieć. Ale kto przeżył … Przedstawiane koniecznie i tylko!

trochę historia

Wyobraź sobie: Gelendzhik, morze, lato … którzy są zainteresowani – zaleca się, aby przejść do „gorzki” (film, 2013). Recenzje Dzięki za wspaniały filmu można usłyszeć w dowolnym miejscu, nawet w środkach transportu publicznego. Wiele z nich.

Więc, lato, Gelendzhik, morze, i na tej rajskiej tle widzimy wszystkie problemy, które pojawiają się z młoda para, Roma i Natasha, który postanowił się ożenić. Oczywiście, chcą mieć ślub odbył się w „poziomie”, albo lepiej, oczywiście, w Europie. Dobrze, że nie mają te głupie konkursy do Tamada upił w połowie wesela (a zdarza się), aby odwiedzić co pięć minut nie krzyczeć „Kiss”. Krótko mówiąc, wszystko, co można powiedzieć, aby być Chiki-szczyty (choć często okazuje się wszystkie chuki-kiście).

Ale interesy młodych nagle w obliczu wizji rodzicielskiego zbliżającego się ślubu, którego toster nie jest przeciwny do picia, a goście otrzymują całkowity udział w konkursach weselnych, nie zapominając krzyknąć: „Gorzki” Recenzje młody na takie deptanie ich praw nie trwa długo czekać , Jednak nie jest to konieczne, aby ujawnić całą zarysu fabuły. Konieczne jest jedynie, aby powiedzieć, że wygląda jak „roller coaster”. Druga prędkość biegu jałowego, z którym fabuła rozwija się, wykonuje tak dużo, że naprawdę poczuć efekt bycia w 3D.

Impas w ciągu nowożeńców i ich rodziców, wiesz, czy oglądasz film, „Kiss”, Komentarze, które są bardzo niejednoznaczne – z zarzutami złego smaku w pełni rozkoszować w stylu „pisk świni”.

Aktorzy

Teraz chciałbym wspomnieć o obsadzie. Rola oblubieńca pojawiła Egor Koreshkov. To jest jego pierwszą poważną rolę w pełnym metr przed najbardziej pamiętnych najprawdopodobniej miał rolę w „osiemnastka” serii, w którym grał młody nomenklaturze.

Dla Yulii Aleksandrovoy, który pełnił rolę młodej, to także pierwszy główną rolę w filmie, ale ze względu na jego partii oraz zdjęć seryjnych.

Należy zauważyć, a starsze pokolenie aktorów, a nie dziecko ulegli ciepła. Yan Tsapnik, który grał ojca panny młodej, był po prostu niepowtarzalny. Obraz lokalnego urzędnika i byłego spadochroniarza w jednej butelce, w odpowiednim czasie, „light” w latach dziewięćdziesiątych – jest gorsza niż „koktajl Mołotowa”. Bardzo wybuchowa mieszanka odwrócił.

W roli matki panny młodej pojawił Elena Valyushkina, wszyscy pamiętamy ją za rolę tytułową w filmie „wielkiej Formuły Miłości”. Warto zauważyć, że reżyser, który wyreżyserował film „Gorzki” Zhora Kryzhovnikov (w świecie Andrey Pershin) jest uczniem Mark Zacharow.

Svetlakov

Nie możemy ignorować cameo Sergei Svetlakova. Całe jego rola – jest szczery żarty na siebie. Tylko na taki silny i pewny siebie człowiek mógł się zdecydować. Postępując w filmie Siergieja i aktorka serialu „Matki Rosji» Yuliya Stadnik, żona ekran Taganrogu widza przez tego samego Svetlakova. W „Bitter” Grała przyszłe teściowa, matka Roma. Muszę powiedzieć, obraz z niej był bardzo przekonujący.

Podsumowując filmu „Kiss!”. Odpowiedzi o nim trochę zaskoczony. Ale odpowiedzi na pytanie, co tym filmie, to nie było wszystko. A odpowiedź jest prosta: film „Gorzki” O miłości – miłości dzieci do rodziców. Tak, to jest dokładnie to, mimo wszystko jego hulaszczy.