869 Shares 2842 views

Prasa z hantlami posiedzenia: AGD

Wielu doświadczonych kulturystów na całym świecie uważają, że wyciskaniu z hantlami posiedzenia jest najlepsze podstawowe ćwiczenia dla pompowania deltoids. Metoda ta, oczywiście, prawie zupełnie nie różni się od określonego działania ze sztangą. Jednakże, ma jedne z moim dobrym zaletę, że będzie osiągnąć lepsze wyniki. Prasa z hantlami siedząc opracowanie daje niemal wszystkich grup mięśni obręczy barkowej. Ta akcja jest niezwykle skuteczny jakość zwiększa masę ciała i poprawnie tworzy potężną deltę.

definicja

W kulturystyce wyciskaniu z hantlami siedząc jest to jeden z najbardziej popularnych ćwiczeń. Na przykład, znany kulturysta, jak Rey Shoun, nazywa ten proces „obiad dla wszystkich belek deltoids”. Wielu specjalistów w tej dziedzinie uważają, że mięśnie te skutecznie pompa jest prawie niemożliwe bez pras hantle. Duża liczba trenerów twierdzi, że to ćwiczenie jest początkowo umieścić obciążenie przedniej wiązki mięśnia naramiennego. Ich pompowanie jest ważnym procesem. Następnie, działanie to środkowe części są połączone delty. W tym przypadku, tylna część barku staje się bardzo niewielką część obciążenia.

pracujące mięśnie

W tym przypadku, wszystko bardzo proste. Anatomiczne deltoids są podzielone na kilka wiązek. Mianowicie: przedni, tylny i środkowy. W tym przypadku istnieje pewien rozkład obciążenia. Jak już wspomniano powyżej, gdy robi hantle ławka do siedzenia, początkowo zmusić idzie do przodu belki, a następnie przeciętnie. W mniejszym stopniu, gdy obciążenie spada na plecach triceps naramiennego i górne mięśnie klatki piersiowej. Prasa z hantlami posiedzenia jest bardzo przydatnym ćwiczeniem. Przy wykonywaniu określonej czynności wykonywana jest znaczne obciążenie stożka rotatorów. Jest to niewielka grupa mięśni, który odgrywa ważną rolę dla każdego kulturysty. Mankiet akceptuje niemal każdą ważną rolę w ruchach rąk w stawie barkowym. Ona również bierze udział w wielu ćwiczeniach. Tak, że skoncentrowany rozwój stożka rotatorów może zapewnić zapobieganie ewentualnej szkody w przyszłości. Ludzie, którzy nie są zaangażowani w „ciężkich” sport, to jest dość słabo rozwinięta. Bo dla tych gwałtownych ruchów i upadków znaczący ciężar łatwo może prowadzić do obrażeń mięśniowych.

Do kogo i kiedy?

Nowicjusze w tym przypadku, pomimo faktu, że działalność ta jest podstawowym, nie jest zalecany do wykonania. Powodem tego jest słabo rozwinięty i niedojrzały rotatorów. Prasa z hantlami siedząc na prawidłowej ścieżce wysoko nad głową ma znaczącego obciążenia do określonej grupy mięśni. Nawet przy niewielkiej wadze i najlepsze wykonanie planu technicznego , że działanie może prowadzić do uszkodzenia stożka rotatorów. A więc zawodnicy bez doświadczenia z niedojrzałym pasa barkowego jest najprostszym sposobem, aby wykonać łatwym rozwiązaniem. Mianowicie, górny pręt prasa siedzi. Czy możliwe jest, aby przeprowadzić podobną operację na danym symulatora. Efekt jest taki sam, ale mankiet i ładowanie będzie znacznie mniej.

Zaletą wyciskaniu z hantlami siedząc

Dla porównania, wziąć dwa ćwiczenia. Mianowicie ławce hantle siedząc i te same działania nad poprzeczką. W pierwszej wersji, można osiągnąć lepszy zakres ruchu. Przyczyna leży w tym, że szyjka pręt nie pozwala całkowicie zbieżne ręce w górze. To trochę zmniejsza obciążenia elektrycznego mięśni delta.

Prasa z hantlami siedząc: istnienie braku

Istotną wadą w tym przypadku jest duży nacisk na stożka rotatorów. Kolejną wadą jest fakt, że w ramach tego działania należy zawsze monitorować prawidłową pozycję hantle. W rezultacie, nie ma trudności w realizacji tego działania, a także traumatycznych ryzyko jest znacznie wzrosła.

Prasa z hantlami siedząc na ławce: Maszyny

W tym przypadku, pewna sekwencja działań jest wykonywana. a mianowicie:

 • Usiedliśmy na ławce. Zatem jego reszta musi być instalowany pionowo. Jest to ważne dla efektywności procesu.
 • Następnie wsparcie to musi być dociśnięta do głowy, górnej i dolnej części pleców. W ten sposób, mocowanie przeprowadza prawidłowe położenie ciała.
 • Po tym, biorąc hantle w dłoniach, podnieść je powyżej ramion. Łokcie powinny być w tym samym kierunku w bok i dłoni – do przodu.
 • Poniżej znajduje się wstrzymaj oddech i powoli podnieś ramiona nad głową ścieżki łuku. Ta czynność jest wykonywana tak długo, jak ciężary na górze nie stykają się ze sobą.
 • Potem zatrzymał się na chwilę, trzeba obniżyć ramiona do pozycji wyjściowej.
 • Powtórz ten proces powinien być odpowiednia ilość czasu.

Ważne niuanse i wskazówki

W tym przypadku należy wziąć pod uwagę następujące elementy:

 • Nie trzeba, aby zatrzymać się w najniższym punkcie na zysk z obciążeniem w trójkąt. Oznacza to, że powtórzenie ćwiczenia powinny być wykonywane w jednym oddechem, jednym ciągłym ruchem. Mianowicie, osiągając najwyższy punkt, trzeba wziąć głęboki oddech. W tym przypadku, trzeba wstrzymać oddech. Po tym, trzeba obniżyć hantle i po prostu ścisnąć je. Należy wydech. należy użyć ładunek energii, co powoduje obniżenie hantle. To będzie o wiele łatwiej przejść bez zatrzymywania najniższy punkt.
 • Wymagane jest, aby zmniejszyć hantle razem aż wskoczy na swoje miejsce na szczycie. Po tym wszystkim, to w jaki sposób można osiągnąć maksymalne obniżenie przednich i środkowych delts.
 • Nie szarpie hantle w górę iw dół z ich niższą nagłego zatrzymania na dole. Ich ruch należy przeprowadzić gładko i równomiernie. W pozycji siedzącej wszystko ostre przyspieszanie i hamowanie hantle bardzo niebezpieczne. Ponieważ w takich przypadkach ruchy amortyzatora jest kręgosłup.
 • Gospodarstwa oddech ułatwienia mocowania z tyłu w pozycji pionowej. Zapewni to rozwój silnego delt nakładu.
 • Nie używać wagi są bardzo ciężkie. W tym przypadku istnieje ryzyko utraty równowagi, gdy znajdują się one nad głową. Ponadto, waga hantle znacznie ograniczony zakres ruchu, a oni nie pozwalają na ramiona, aby podnieść maksymalną wysokość.
 • Przed końcem procesu nie powinno być wykonywane rozluźnienie prasy i mięśni otaczających kręgosłup. Jest to konieczne, aby utrzymać je na palcach przez cały czas. Po tym wszystkim, mięśnie te zapewniają stałą pozycję tułowia. Jest to niezbędny warunek, bez którego niemożliwe jest przeprowadzenie analizy jakościowej delt.
 • Jednak można również wykonać wyciskaniu z hantlami siedząc na ramionach, trzymając hantle neutralny chwyt i łokcie – Direction ciągle do przodu. Pozwoli to na zwiększenie obciążenia na górnej części klatki piersiowej i przednie delts.

wynik

Po przeczytaniu powyższego, każdy będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, co stanowi takie ćwiczenia jak wyciskaniu z hantlami siedząc. wydajność obraz jest prezentowany w tym artykule.