213 Shares 6151 views

Sipovka – dla smakoszy

U mężczyzn, ich slang. Słyszałem kiedyś rozmowa jest dobra pijani panowie. Z pianą na ustach, omówili strukturę kobiet. Oni teraz i potem wyleciał słowo „sipovka”, „koralik”, „drupe”. Wymachując pięściami, screwy Lovelace omówione, który z nich jest lepszy, choć było jasne, że to bardzo macho przyciąga coraz więcej ognistą wodę, niż dziewcząt. Niemniej jednak, postanowiłem podać w słowniku, że powyższe słowa znaczą. A oto niespodzianka: sipovka – rura trzcina, strzyżyk – Ptaszek, drupe – soczysty owoc z drzewa tropikalnego. Bez związku ze strukturą tych kobiet nie ma pojęcia. Ale to jak dziewczyny są wybitni przedstawiciele płci przeciwnej, którzy dumnie nazywają siebie „ludzie”. I oni nie wiedzą, że słowo „człowiek” większości z nas kojarzy się z zapachem trzydniowego dymu, potem czerwoną od picia oczach. Ale błądzić. To właśnie na tych „bity” dziel dziewcząt i kobiet, w zależności od miejsca ich pochwy. Klasyfikacja ta w medycynie nie ma nic wspólnego. Podobnie jak lokalizacja „cipki” nie ma nic wspólnego ani z temperamentu kobiety lub jej zdolność do przeżywania orgazmu. A jeśli niektóre z „mężczyzn” domagać się zwrotu, doradzanie im, aby myśleć o tym, jak połączyć zamiłowanie do alkoholu o pojemności do zaspokojenia swojego partnera.

Sipovka – punt

To, co nazywa się dziewczęta, srom, który jest bardzo blisko do odbytu. Mówi się, że sipovka – to niewygodne. Rzeczywiście, na klasycznym „sandwich” jest bardzo przydatna: człowiek musi spróbować. Jednak do tej dziewczyny, można łatwo wrócić. Ludzie bez wyobraźni powiedzieć sipovka – to niewygodne. Ale smakosze docenią ten „Urządzenie” kobiet. Sipovka dla ludzi, którzy rozumieją dużo o seksie – prawdziwa przyjemność, to okazja, aby pokazać swoje umiejętności i wyobraźnię.

koralik

Ta nazwa królewski dostać dziewczynę, „Pussy”, który przeniósł się w górę iw dół. Niektórzy ludzie wierzą, że sipovka – to zbyt łatwe (nie „tęskni”, a jeśli spadnie w niewłaściwy sposób, a w następnej dziury, to łatwo uzasadnić). Z Wren takie żarty nie idź: odległość między odbytem a sromu mają bardzo duże. Najlepsza postawa polega na znalezieniu człowieka stojącego z przodu (, leżącej, siedzącej) dla niego. Ćwiczenia intymne, w którym partnerem jest za praktycznie niemożliwe.

Ladushka

Stare rosyjskie słowo scharakteryzować kobiety, które mają intymne miejsce znajduje się w samym środku. Ze te kobiety mogą uprawiać seks w ogóle, pozycję najbardziej skomplikowanych. Uważa się, że kobiety należące do każdego z tych typów można określić nawet kiedy ona ma na sobie. Sipovka – ksiądz „naotlet” wąskie biodra. Wren idzie gładko. Miała szerokie biodra, a te, na których siedzą płaski. Ladushka nic dziwnego, nie może: to po prostu doskonała figura, jak dziewczyna na zdjęciu. Sipovka, Ladushka i strzyżyk – koncepcja życia. Ale oto co ciekawe: im niższy ogólny poziom intelektualny tak zwanych „ludzi”, tym bardziej, że dbają o to, co typ kobiety. Inni, inteligentnych, wykształconych, wykwalifikowanych ludzi nie określają typ dziewczyn, ale po prostu fascynują je, znajdując właściwe słowa, gesty, postawy i uczucia.