303 Shares 9343 views

Pisarz Eduard Uspienski

Eduard Uspienski – pisarz słynnego dzieci, autor wspaniałych książek, z którymi jesteśmy zaznajomieni z bardzo młodym wieku. Dziecko nie może jeszcze czytać, ale dobre i słodkie bohaterowie bajek już zajęta swoją wyobraźnię, stają się cały świat i rodzaj objawienia dla niego. Kim jest Eduard Uspienski?


Biografia pisarza, na pierwszy rzut oka niepozorny, ale bardzo ciekawe. Jeszcze przed rozpoczęciem kariery jej autora, zarabiał na życie poprzez tworzenie skryptów dla kreskówek dla dzieci. Stopniowo Eduard Uspienski doszła do zapewnienia, że najbardziej ekscytujące historie pisać. W ten sposób powstał pierwszy produkt.

„Wujek Fiodor, pies i kot”

Początkowy pisarz książka. W nim, włożył dużo siły psychicznej, zrozumiał jego słodkie impulsy i marzenia. Jest to opowieść o słynnym chłopca, który aspirował do niezależności, tak że nawet zdecydował się opuścić dom i żyć w obcym miejscowości Maślanka. Bohaterami tej pracy – Wujek Fedor sam kot i pies Sharik Matroskin. Wszystkie trzy mają różne charaktery i poglądy na temat życia. Kot Matroskin – całkiem jasna postać, która wyróżnia się postawą zabawy. To naprawdę kto na ziemi nigdy nie zostaną utracone! Eduard Uspienski bardzo dobra praca na charakter swojej postaci i zrobić to jak najlepiej ekonomiczne, trochę porywczy, ale bardzo miły i czuły.

Muszę powiedzieć, że pierwsza książka autora okazała się wielkim sukcesem w Rosji i za granicą. Bajka świetny film animowany został złożony, który jest kochany przez miliony widzów, a zwłaszcza dzieci przyszedł do smaku.

„Nowe zamówienia w Maślanka”

W pewnym momencie, Eduard Uspienski postanowił stworzyć kontynuację słynnej opowieści o wuja chłopca, Theodore, rozsądny kot Matroskin i cute pies Sharik. Więc nie było mniej znanym dziełem, które jest obecnie dostępny w dużych nakładach. Znaki pojawiają się nowe i ekscytujące wydarzenia, które niewątpliwie będą miały wpływ na ich postrzeganie świata. Przyjaciele znowu musiał pokonać wiele trudności, aby rozwiązać trudności napotykanych w celu spokojnie i szczęśliwie żyć. Czasami robią to, ale zdarza się i problemy. „Nowe zamówienia w Maślanka” make młodych czytelników do zastanowienia się nad tym, że każda akcja ma swoją nieuniknioną konsekwencją.

„Favorite dziewczyny stryj Teodor”

Trzecia książka o przygodach znanych przyjaciół. Ta praca opowiada o silnej przyjaźni może być prawda. Towarzyszy głowy humoru, tak że poważne rzeczy mówione sylaby łatwy i zrozumiały, dostępny zrozumienie słów dziecka.

Wujek Fiodor nagle spotyka dziewczynę Katya, która wypełnia cały swój wolny czas. Przyjaciele – Matroskin i Sharik – zaczyna być zazdrosny, bo nie rozumiem, jak społeczeństwo obce, zagraniczne dziewczyny mogą być chłopiec ciekawsze i ważniejsze niż ich własne. Na problemie nieporozumienie i mówi Eduard Uspienski. Historie o tym, jak bielik znajomi intrygi i próbuje odzyskać jego przyjaciel, naprawdę zabawne i pouczające.

„Krokodyl Gena i jego przyjaciele”

Kto nie zna tego wspaniałego historię o Cheburashka i jego przyjaciel dorosłych? Obaj chcieli być przydatne dla innych i starał się pomóc pionierów. Z własnej inicjatywy fashioned bohaterów birdhouses, wybudowany plac zabaw dla dzieci, okazały się być zdyscyplinowany i rzetelny zwierzęta.

Krokodyl Gena – bohater-patron, który chce, aby cały świat szczęśliwy. Cheburashka wokół pomaga mu, przeżywa, gdy nie zauważy. Pisarz udało się stworzyć taką pracę, która rozwija się u dzieci życzliwości, uczciwości, otwartości, uczciwości i wrażliwości. Ponownie przeczytać tę książkę to możliwe, aw wieku dorosłym: staje się bardziej przejrzysta i zaskakująco silnie wpływa na pewne struny duszy.

„Dochodzenie prowadzą kule”

Przed tobą w każdym sensie niezwykłą książkę. Choćby dlatego, że przypomina Działka w pełni detektywa z jego komplikacji i finał. Podobnie jak innych podobnych kondygnacji w każdym rozdziale tej książki będzie można znaleźć „winnego” w pewnym dlibo tajemniczej zbrodni.

Gingerbread Man – jest szef działu badań i posiada asystenta nazwę Bulochkin. Razem badać niebezpiecznych i znaczących naruszeń, które występują najczęściej zwykłych ludzi. Fascynująca historia będzie rozweselić zarówno dzieci jak i dorosłych. Nie będą się nudzić!

Oryginalne pióro Master – to pisarz Eduard Uspienski. Jego książki są niesamowite sukces i teraz. Cieszy sobie sprawę, że w dobie komputerów i tabletów dominować interesująca książka jest poprawne i aktualne. Te elementy mogą być ponownie i ponownie przeczytać, co za każdym razem odkryć niesamowite i zbliża się do pouczających wniosków.