412 Shares 3194 views

Mestizo – wspaniałe i piękne psy

Mestizo – pies rasy mieszanej lub kundla. Te psy są inteligentne, przyjazne, mają doskonałe zdrowie. Mają mieszankę cech rasowych psów. Podczas mieszania zachodzi mieszanki genów rodziców, jedno zwierzę otrzymało kombinację czterech gatunków. Jakie cechy charakteru będzie miała szczeniaki, możemy się tylko domyślać.

Niektórzy uważają, że Metysów – są najlepsze psy. Ten potwierdził. Teraz istnieje wiele nieuczciwych hodowców, którzy uwiecznili pewne wady genetyczne u niektórych znanych ras psów.

Do tej pory, Metysów – pies, często przypominający ten, który stał się towarzyszem człowieka wiele tysięcy lat temu. Zazwyczaj pies silnych nogach, uważnym twarzy, wyprostowany uszu i długą częścią, nieco zwinięty na końcu.

Należy pamiętać, że miniaturowe psy, na przykład takich jak Chihuahua, mimo jego dość dużą popularność, mają pewne ograniczenia w reprodukcji: gdyby kolega z żadną inną rasą, to zwykle mały pies nie toleruje dużych szczeniąt.

Plusy i minusy takich psów

Metysów są znacznie tańsze niż rasowych psów, a czasami mogą nawet dostać za darmo. Takie psy jak czystej krwi osoby potrzebują odpowiednich treści: dobre jedzenie, opiekę weterynaryjną, szkolenia, terminowe szczepienia i opiekę.

Zazwyczaj Metysów – zdrowy pies, gdyż oni odziedziczą chorób genetycznych, wiele rasowe psy. Oczywiście niemożliwe jest dokładne twierdzą, że takie zwierzę miałoby doskonałe zdrowie. Metysów, podobnie jak inne psy, może zachorować.

Kolejna niejasność mieszanej krwi – przyszły wygląd i rozmiar. Jeśli wziąć to do mojego psa, a następnie odgadnąć, co to będzie za sześć miesięcy lub rok – jest to niemożliwe. Nawet jeśli oboje rodzice są wam znane, nie wiadomo, do kogo będzie to jak to szczeniak w przyszłości. Jedną z metod odgadnąć wielkości psa – Spójrz na łapy szczeniaka. Jeśli są duże, a pies będzie rosnąć duże.

Charakter Metis

Dowiedz charakter psów, które wyrastają z takich stworzeń jak szczeniaki Metysów, bardzo trudne. Chociaż ten czynnik jest bardzo ważne dla osób starszych, jak również dla rodzin z dziećmi. Jeśli wziąć do domu pół kasty, ważne jest, aby zrozumieć, co jego zachowanie będzie w domu. Pamiętaj, aby poprosić o jak dawni właściciele psa traktować. Bardzo często, przeszłość odgrywa ważniejszą rolę w ich zachowaniu, niż genów. Metysów karłowate psy, jak toy terrier, mają tendencję do gryzienia dzieci. Oprócz tych okruchów nie jest konieczne, aby utrzymać rodzinę z dziećmi, bo są zbyt kruche.

Mieszane Shepherd z pies pasterski, takich jak collie, mogą mieć trudny charakter i trudno będzie się z nim porozumieć.

Mieszaninę ciepłokrwistych Dane, Rottweiler bokser i mogą przypominać pitbullowi terier. Ten pies, oczywiście, dostosowane do środowiska miejskiego, może nawet wydawać się dobre, ale trzeba się upewnić, z góry, że nie dziedziczą agresję.

Teraz wiesz, kto Métis. To ciekawe, pies z nieprzewidywalnym charakterem. Przy wyborze takiego psa, być bardzo ostrożnym.