322 Shares 1413 views

Thriller "Captive": aktorzy, role, streszczenie Działka

W filmie „Captive” aktorów grał straszny dramat, który utrzymuje publiczność w napięciu od pierwszej minuty aż do końca filmu. Nerwowy lepiej nie oglądać to thriller detektywistyczny Deni Vilnova, choć w niej i grał wybitny aktorów Hollywood. Tak, to jest dramat filmu „Captive”?


podsumowanie działki

Obraz został nakręcony w stanie Atlanta, choć akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w Pensylwanii. Dwie rodziny są zorganizowanie spotkania z Dziękczynienia. Jednak dziewczyny Joy i Anna decyduje się chodzić bez pytania rodziców i wkrótce zniknie.

Poruszony tym wydarzeniem ojców – Keller Dover i Franklin Birch – szybko się prześledzić rzekomego porywacza. Jednak Aleks Dzhons jest psychicznie obłąkany, więcej – jest on zwolniony, gdyż nie ma bezpośredniego dowodu winy Jonesa.

Dover kilkakrotnie próbowali rozmawiać z rzekomego porywacza, prosząc, aby odsłonić lokalizację dziewcząt. Jednak wynik nie może zostać osiągnięty. Wtedy zdesperowany ojciec porywa Alex, który zamienia się w potwora, torturowanie choremu w opuszczonej rezydencji.

Na końcu okazuje się, że Keller nie został zgodnie z toru od początku. Zakończenie filmu jest dość nieprzewidywalny, a nawet trochę niekompletny.

Film „Captive”: aktorzy i role. Hyu Dzhekman w roli Keller

Hyu Dzhekman, jeden z najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood, był znany tylko przez franczyzy „X-Men” od wielu lat. Jednak w ostatnich pięciu do siedmiu lat, aktor stara się ustanowić siebie jako wszechstronny wykonawca, zgadzając się na śmiały eksperyment.

Pierwszy grał Jean Valjean w musicalu „Les Miserables”. Dla dobra tej roli musiał nauczyć się śpiewać. Jackman następnie wylądował rolę Czarnobrody w bajce „Pana. Podróż do Nibylandii” Rodzaj eksperymentu było strzelanie dramacie „Captive”.

Obsada Hyu Dzhekman i Terrence Howard w filmie pojawił się w obrazie z ojców uprowadzonych dziewcząt. Jackman musiał zapuścić brodę i brudny wygląd kupić, aby uzyskać dla prowincjonalnej rodziny człowieka, który zarabia na życie ciężką pracą. Gdy córka Keller Dover znika przeciwieństwie Franklin brzoza, zachowuje się mocno, a nawet rozpaczliwie. Dover jest gotowy do torturowania szalonego człowieka, tylko znaleźć jej dziecka. W końcu prawda jest otwarty zaufania, ale z powodu jego zaniedbania, on sam staje się ofiarą złodzieja.

„Captive”: aktorzy i role. Terrence Howard w roli Franklin

Terrence Howard – mało znany amerykański aktor, który wystąpił głównie w klasie „B” filmów lub seriali telewizyjnych. Ale w roku 2000, to nie było tak. W 1999 roku Howard stał się sławny dzięki „Shafer” komedii romantycznej. Za pracę w dramacie „Hustle & Flow” aktor nominowany do „Hustle & Flow”.

W 2008 roku aktor zagrał rolę pułkownika James Rhodes w pierwszej części serii „Iron Man”. Jednak sława nie poszła do Terrence korzyść: w Hollywood, stał się znany jako aktor, z którym nie ma zbyt wiele kłopotów. W rezultacie, główni producenci przestali współpracować z nim, a Howard migracji do dużych ekranach w telewizyjnych oper mydlanych takich jak „Imperium”.

W filmie „Captive” oraz Aktery Hovard Jackman grał znajomych, którzy doświadczyli samo żal – Lost córki. Jednak postać Howarda w tej sytuacji wolą siedzieć w domu, podczas gdy winny będzie bezkarne na ulicach miasta. Keller musiał dosłownie zmusić Franklin wykopać prawdy i dążyć z niego prawdziwego złodzieja.

Dzheyk Dzhillenhol w roli detektywa

Dzheyk Dzhillenhol grał detektywa w thrillerze „Captive”. Aktorzy, jak widać w filmie zgromadził wystarczająco znane.

Detective Loki wspólny smutek ojców i stara się znaleźć małe dziewczynki, ale nie przyjmuję arbitralność i chce mieć wszystko zgodnie z prawem. Dlatego między nim a Keller występuje mur obcości, bo Hyu Dzhekmana postać myśli, że Loki nie złapać przestępców. Ostatecznie, to oszczędza trochę detektyw Loki i Anna w rzutach zabija porywacza. I to właśnie od Loki w ostateczny obraz zależy od losu Keller Dover.

Dzheyk Dzhillenhol zaczął grać w filmie od 11 lat, ale dopiero w 2001 roku, poczuł smak sławy, kiedy ekrany odchodzący mistycznego thrillera „Donnie Darko”. Następnie aktor umocniła swoją pozycję w Hollywood, grając kowboja geja w „Tajemnicy Brokeback Mountain” z Hitom Ledzherom. I, oczywiście, zignoruj krytycy nie iść do pracy Gyllenhaal w filmie akcji „Prince of Persia”, po którym artysta został uznany jako nowy symbol seksu.

Inne role wykonawców

Jakie inne artystów zaszczycił film „Captive”? Aktor Paul Dano ( „Taking Lives”) i Melissa Leo ( „Olimp w ogniu”) grał siostrzeńca i ciotkę – psychopatów, którzy w rzeczywistości zorganizował porwanie dzieci.

Również w ramach pojawił Viola Davis ( "wątpliwości"), Maria Bello ( "bliźniacze wieże") i Dylan Minnette ( "I.S. T. Agents").