657 Shares 3346 views

Fretki w domu. Co karmić?

Fretki są drogie pod względem zwierząt konserwacyjnych. Przed dokonaniem w domu jest zwierzę, należy upewnić się, że wystarczająco dużo zasobów, możliwości i chęć stworzenia jak najbardziej komfortowych warunków dla niego. Dziś nie jest już uważany za coś egzotycznego i dziwaczne zawartość zwierzę jako fretki, w domu. Co karmić nieco rozmyte, powinni być świadomi wszystkich właścicieli tych ślicznych małych zwierząt, ponieważ tylko przestrzeganie odpowiedniej diety może dostarczyć zwierzę długie i szczęśliwe życie.


Z jakiegoś powodu, wielu wierzy, fretki, gryzoni, ale nie jest to przypadek. Należą one do rodziny Weasel i są drapieżnikami. Fretki pod wieloma względami podobny do łasicy, gronostaj i norek. W ich naturalnym środowisku żywią się małymi gryzoniami, czasami udają się do domu, jeśli nie jest ludzka osada, ale że taki styl życia nie jest fretka w domu. Pasza w tym przypadku? Oczywiście podstawą diety powinny być mięso.

Wszystko żywności można podzielić na trzy rodzaje: żywego pokarmu, suchej karmy, farshekasha. Pierwsza opcja jest najbardziej korzystna, ale jest mało prawdopodobne, aby móc stale jeść małe ptaki i gryzonie fretki w domu. Co karmić psa w takim przypadku? Wielu właścicieli kupować są zwykle przygotowywane jedzenie dla psów i kotów, ale jest to poważny błąd. Fakt, że struktura przewodu pokarmowego u fretek jest różne od innych zwierząt. Mają bardzo szybki metabolizm, żywność jest trawiona w ciągu trzech godzin, średnio, więc dwu- a nawet trzy posiłki dziennie nie wystarcza. Zwierzęta muszą jeść mało, ale często, dzień będzie około 7 razy.

Jak możemy karmić fretkę, więc jest to produkt z dużą ilością białka i minimalnej zawartości tłuszczu. Aby uniknąć pomyłek, najlepiej jest kupić gotowe potrawy, są one całkowicie zrównoważony i zawierać wymaganą ilość witamin i minerałów. Jeśli nie ma gdzie kupić konserwy dla fretek, możliwe jest, aby zatrzymać wybór na jedzenie dla ciężarnych kotek i kociąt. To musi być super-klasy jedzenie i nie niżej, to lepiej wybrać suche wersje. Wielu producentów, więc wybrać – kwestia gustu, więc można kupić kilka paczek i zobaczyć, jak jeść więcej jak zwierzę.

Konieczne jest, aby natychmiast ustalić, co będzie karmić fretkę w domu. Co do paszy: sucha przygotowane jedzenie lub trzymać do naturalnej diety? Pierwsza opcja jest korzystna, gdyż producent zadbał o dostępności wszystkich składników odżywczych, ale jest to sprawa, jeśli mówimy o paszy o wysokiej jakości. W drugim przypadku zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem weterynarii, tak uczynił z menu. W przeciwnym razie, należy wybrać odpowiednie pokarmy i zrównoważona dieta będzie trudne.

Jak możemy karmić fretki, więc farshekashey – składa się z kilku gotowanych zbóż (gryka, owies, ryż) i podrobów, mięsa mięśni. Dieta powinna zawierać ryby, ale nie wszystkie z nich nadaje się do tych drapieżników. Fretki z przyjemnością pstrąga leczenia, ostroboka, makrela, śledź, flądra. Pet nie da się ser, jaja przepiórki, wątrobę. W żadnym wypadku nie należy podawać fretek słodyczy, wędlin, pieczywa, produktów mlecznych.