674 Shares 6479 views

jamniki szczeniąt. Co trzeba wiedzieć o ich przyszłego właściciela?

Najpierw zdecydowała się na szczeniaka. Spójrzmy na niektóre z punktów, które trzeba znać. Niewątpliwie wszystkie szczenięta są słodkie i urocze jamniki. Są one czuły i żywy, zabawny i bardzo zabawny. Ale – nie zabawki, ale żywe istoty. A ty przynosisz szczeniaka do domu, wziąć odpowiedzialność za jego życia, zdrowia i właściwego wychowania.


Porozmawiajmy o cechy tej rasy. Teraz te psy są rzadko stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem – dla Norn polowania. Jednak niektóre cechy Norn psów rasy zachowuje. Niski wzrost i rozciągnąć kręgosłup krzywe nogi i silne mięśnie, zęby silny, odważny i lekkomyślne usposobienie, chęć dominacji może przyczynić się do sytuacji, które są niebezpieczne dla psów.

Ze względu na swoje cechy anatomiczne szczenięta jamniki występują zwiększone obciążenie kręgosłupa. Biorąc to pod uwagę, powinny być chronione przed zbyt ostrymi skoków lub skoki z wysokości. Czasami nawet zły skok z kanapy może zaszkodzić szczeniaka. Z tego samego powodu nigdy nie powinny być podnoszone przez kark. Podnieś swoje dziecko tylko z dwoma rękami, wspierając pod biustem i pod brzuchem. Gdy szczeniak dorasta i zagra w zagrodzie z innymi psami, spróbuj podnieść jego towarzyszy, nie jest zbyt doskonałe do jego wysokości i wytrzymałości, należy go przed atakami dużych psów.

Nie możemy podnieść szczeniaka, odrywając przednie łapy. Może to doprowadzić do tego, że ich łokcie będzie trzymać się na boki. Z tego powodu, szczenięta prowizje nawet rok nie powinien iść w dół po schodach. Nie dopuścić zwierzę stanąć na tylnych łapach. Może to prowadzić do szczepu, nie wspominając o dodatkowe obciążenie kręgosłupa.

Zgodnie ze standardem rasy, uszy jamnika u podstawy powinny być lekko uniesione. Więc oni nie wiszą jak szmaty, nie starają się wymazać.

Jest rzeczą oczywistą , że karmienie szczeniąt opłat musi być kompletny. Do 2 miesięcy od mleka matki, której potrzebują, więc nie ma konieczności zakupu lub półtora miesiąca miesięcznego szczeniaka. Dwumiesięczny szczeniak ma zwykle niezależnie zjada z miski. Karma powinna być w tych samych godzinach. Do 4 miesięcy trzeba 5 karmienia, wówczas liczba stopniowo zmniejsza się do 4-3 dziennie. Dorosły pies dość dwukrotnie karmienia.

Szczenięta potrzebują jeść opłat po ich zabrane od matki? Wiadomym jest, że psy są drapieżnikami i najlepsze jego fizjologii dostosowane do diety mięsnej. Inną rzeczą jest to, że dla wielu może to być kosztowne. Dlatego szczenięta mają zazwyczaj karmić zboża, należy dodać go do produktów mięsnych. 2 miesiące szczeniak owsianka jest lepiej dać semoliny zbóż „Hercules” lub gryki-wypadnięcie. Do 4 miesiąca życia, konieczne jest, aby gotować je w mleku. Po 4 miesiącach – w bulionu mięsnego.

Mięso najpierw należy podawać w postaci mięsa. Jeżeli jesteś pewien, że nie zawiera jaj pasożytów (mięso zakupione w sklepie, uruchamia odpowiednią inspekcję sanitarną), może to być podane na surowo. Zasada tłuszczowych wieprzowiny. Możesz dać mielone ryby morskie. Dwa razy w tygodniu w kaszy dodać surowe jajko. Ser, produkty mleczne, jamniki ser jeść chętnie. Gdy szczeniak dorasta w żywności na pewno dodaje się do surowego kości.

Słodycze, wędliny, kiełbasa, hot dogi, słodycze, cukier, opłaty za różne przysmaki nie powinien otrzymać. Jeśli chcesz zapisać psa z przejawów skazą i otyłości, lepiej karmić proste i zdrowe jedzenie. Nawet opłaty za szkolenie może obyć się bez słodyczy i wędlin. Jako zachęta powinna być drobne kawałki suchej karmy lub sera.

Nie zapominaj, że pies powinien zawsze być woda do picia. Dodaje się do preparatów zawierających witaminy i pierwiastki śladowe i inne wapnia, drobno pokrojone warzywa spożywczych.

Nie zapomnij o aktualnych szczepień.

Z dobrej opieki, karmienia i terminowe szczepienia szczeniaka wyrośnie zdrowy i silny. Należy o tym pamiętać i nie pożałujesz swojej decyzji, aby dostać psa.