870 Shares 8629 views

Hodowle – Podstawy projektowania, zdjęcie

Patrząc na psiarni przez uczucie, które ich budowy nie jest trudne. Oczywiście, hodowla – nie dom, ale istnieją sztuczki i złożoności. A my nie zacząć z projektami, a także z wyborem odpowiedniego miejsca


Hodowle powinien być położony na wzgórzu (pobytu suche nawet w długotrwałych deszczów). Ponadto należy wziąć pod uwagę takie cechy większości psów jak kontrolować ich obszar i ich „stado” (w tym przypadku – wszystko głównej). Pomyśl o tym, gdzie złożyć psa, więc miała maksymalną wyświetlacz. Nawiasem mówiąc, to jest również na strony: można oglądać ulubione, a styk będzie praktycznie na stałym poziomie, co jest szczególnie ważne dla psów serwisowych.

Namioty ustawione w jasnych miejscach, ale powinna być obok drzew, dzięki czemu zwierzę do odpoczynku w cieniu w okresie letnim. Jeśli nie ma drzew, to warto pomyśleć o wolierze wewnętrznej.

Po określeniu miejsca, możemy przystąpić do budowy którego zaczyna, na tyle dziwnie, z pomiarami psa (należy wiedzieć, wysokość w kłębie, szerokość ramion i długości). Każde zwierzę ma swoje parametry, a zatem wielkość poszczególnych stoiskach. Liczenia wymiarów obudowy dla psa, należy pamiętać, że pies musi być w stanie rozciągnąć się cicho w kabinie w pełnej długości i po prostu spokojnie wstać. Najniższa część kabiny wewnątrz nie może być mniejszy niż wzrost psa (mierzona od czubków uszu do ziemi).

Powiedzmy, miejsce, które wybrali, określić wielkość hodowli. Teraz najważniejsze pytanie: Jak zrobić niełasce? Psy dość łatwy do przeprowadzenia mróz luzu, ale boją się przeciągów. Dlatego budy muszą być wolne od pęknięć.

Produkcja stoisko zacząć seks. I, ponownie, należy zwrócić uwagę na szczeliny. Psy uwielbiają drapać podłodze w czasie (szczególnie przywiązane suki) i utknął przypadkowo pazur może spowodować poważne obrażenia. Gdy podłoga (tarcza) jest gotowy, szlifować, aby uniknąć drzazg w ich łapy. Dopiero potem można przystąpić do ścian.

Ściany muszą być podwójne. Zewnętrzna część może być wykonana z podszewką, wewnątrz – z desek łatwiejsze, ale zawsze wypolerowane. Pomiędzy warstwami zawierać arkusz pieniste ciało stałe (lub filcu). Od ściany czołowej (na dole) muszą paznokci wspierania płyta impregnowana lakierem dwa (lub asfaltowa). Bezpieczne (zbić) trzy ściany i podłogi wykończone.

Przygotować ramę nośną, która następnie zainstalować kabinę. Wysokości ramy muszą wynosić co najmniej 10 cm (podnoszone z ziemi na dwóch powodów nadwozia: podłogi nie zostanie zwilżona w prysznic i nie zamarznie w niskich temperaturach).

szwy wewnętrzne jest pożądane „szyć” zębatki, tak, że pies był w stanie pociągnąć filcu lub pianki łzę. Paznokcie koniecznie pogłębiony.

Teraz – wszystko przedniej ścianki. Należy również podwójne i izolowane, ale wyciąć otwór (wejście) w nim. Wielkość właz można trochę niższa niż wysokość w kłębie (5-7 cm), ale szerokość, dodać więcej (na tej samej 7 cm), dzięki czemu pies może łatwo dostać się do domu. Wysokość nakrętki – nie mniej niż 15 cm od ziemi. Dla psów o małej postury lepiej jest ustawić nawet małą pomostik (drewniany Board). Zaloguj się ławice starannie przetworzone: paznokcie są napędzane dokładnie, wiruje i rogi są cięte i szlifowane. Niektórzy hodowcy obbivayut nakrętkę linoleum. To jest powód: drzewo ucierpi mniej ze szponów – próg naprawa jest bardziej skomplikowana niż czasami zmienić linoleum. Laz fartuch jest pokryta plandeką (5 cm, o szerokości większej niż szerokość właz).

Ostatni detal – dach. Oto najważniejsze, że usiadła na tyle mocno i strzał, bo budy wymagają regularnego czyszczenia i przetwarzania, a także stałe z gwoździami dachu ograniczyć dostęp do hodowli. Konfiguracja może być inna.

Budy dla psów, zdjęcia Poza stoisko mogą być pomalowane, ale w ten sposób nie jest konieczne. Na podłodze leżał tyufyachok czuł pełen chipsy, łuski słonecznika, słomy. „Farsz” tyufyachka muszą być regularnie zmieniane, a filc – pranie. W tych kabin pies poczuje się doskonale wygodny i bezpłatny.