818 Shares 7965 views

Najlepszym sposobem na zadzwonienie z iPada jest użycie Skype

IPad nie jest taki rzadki, jak to było dawno temu. Dziś jest to naprawdę niesamowite narzędzie komunikacyjne. Wielu ludzi pyta siebie: "Czy mogę zadzwonić z iPada?". Do których otrzymują odpowiedź pozytywną: "Oczywiście, że to możliwe". Ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą, jak zadzwonić z iPada, więc musisz nosić jednocześnie kilka urządzeń. Na szczęście – jak już zgadłeś – jest aplikacja stworzona specjalnie dla tej funkcji. W rzeczywistości istnieje nawet więcej niż jedna aplikacja. Podłączenie iPada do internetu czyni go idealnym urządzeniem do wykonywania połączeń przy użyciu dobrze znanego programu Skype. Ta aplikacja jest podobna w swoich funkcjach do programu na komputerze osobistym.


Pierwszym krokiem do korzystania z Skype na nowym iPadzie jest pobranie bezpłatnej aplikacji. Musisz mieć konto utworzone w Skype, możesz użyć konta utworzonego wcześniej na komputerze lub użyć iPada do utworzenia konta.

Po utworzeniu konta możesz rozpocząć ICQ na iPadzie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

– Jeśli nie jesteś jeszcze w Skype, kliknij jego ikonę z głównego ekranu.

– Wprowadź swój login i hasło.

– Kliknij przycisk "Zaloguj" poniżej pola "Hasło".

Jeśli musisz zalogować się ponownie, program zapisuje hasło w programie Skype. Po wprowadzeniu aplikacji chcesz zacząć komunikować się z ludźmi. Aby to zrobić, musisz je znaleźć, a następnie dodać Skype do listy kontaktów.

Dowiedz się, jak zadzwonić z iPada, musisz znać i jak dodać kontakty w aplikacji Skype. Aby dodać kontakty, kliknij ikonę "+" w lewym górnym rogu. Następnie dotknij słowa "Szukaj" i wprowadź nazwę lub adres e-mail osoby, której chcesz. Aplikacja będzie szukać tej osoby.

Gdy abonent zobaczy osobę, którą chce dodać do swojej listy kontaktów, musisz dotknąć jego nazwiska. Należy zwrócić uwagę na obraz, aby upewnić się, że znaleziono wymaganą osobę. Następnie należy kliknąć przycisk "Dodaj kontakt" u góry ekranu. Zaproszenie zostanie wysłane do tego subskrybenta z prośbą o dodanie Cię do listy kontaktów.

Tak, teraz o tym, jak zadzwonić z iPada. Po utworzeniu konta i dodaniu kontaktów możesz wreszcie zadzwonić z iPada. Aby nawiązać połączenie:

– Jeśli nie jesteś jeszcze w Skype, kliknij jego ikonę z głównego ekranu i zaloguj się.

– Dotknij przycisku "Lista kontaktów".

– Stuknij nazwę kontaktu, z którym chcesz się połączyć.

– Dotknij przycisku "Video call" lub "Voice call". Czasem człowiek nie chce "pokazać się", w takim przypadku połączenie głosowe może być przydatne.

Studiując instrukcję jak zadzwonić z iPada, powinieneś wiedzieć, że abonent może pokazać osobie, z którą rozmawia przez Skype swoje środowisko, przełączając Ipad.

W tym celu wystarczy nacisnąć przycisk aparatu znajdujący się w dolnym rzędzie ikon i wybrać ten, na którym powinien być wyświetlony aparat przedni, tylna kamera lub kamera na ekranie. W zależności od wybranej kamery ten lub ten obraz zostanie wyświetlony dla rozmówcy.

Jeśli nie zostaną wybrane żadne aparaty, Skype będzie działał, ale tylko połączenia głosowe zostaną wykonane bez obrazu wideo.