595 Shares 4432 views

Smycz-Collar „kontroler”: opis, opinie zalety

Dopóki nie masz psa, problem wyboru smycz lub kołnierz zwierzę wydaje się naciągane. W rzeczywistości tak nie jest. Większość psów nie chcą iść z właścicielami w nodze, a podczas spaceru po prostu pociągnąć za mistrza w różnych kierunkach. Radzić sobie z tą sytuacją, aby pomóc specjalne smycz obroża „kontroler”. Fakt, że to jest i jak go używać, to powie w tym artykule.

Co jest smycz „Kontroler” Antuana Nadzharyana

Problem czynienia przez większość właścicieli psów, nie pozostają niezauważone Antuanom Nadzharyanom. Znalezienie sposobów na jego rozwiązanie doprowadziło do stworzenia specjalnej smyczy eksperta, który łączy w sobie funkcje regularnej i ścisłej kołnierz szkolenia psów. Podczas zwierzęcia stało się konieczne ponowne wynalazku oznacza zdolność kontrolowania jego działania. Więc nie było „kontroler” (smycz, obroża).

Antuan Nadzharyan – nie tylko psów. Jest ekspertem w dziedzinie edukacji i reedukacji psów, ich przyjaciela i psychologa. Nie był przyzwyczajony do powodować ból zwierząt. W tym przypadku, ekspert uważa, że pies nie powinien czuć się panem domu, a tym samym, aby dostosować jego zachowanie może być stosowany wystarczającą siłę najbliżej naturalnych zachowań zwierząt w stadzie.

Zewnętrznie smyczy jest cienki przewód ośmiu milimetrów nylon, którego długość wynosi około trzech metrów. Po obu stronach przewodu rasplozhen dwie spojone pierścieni o różnej średnicy i dwa zatrzaski, w którym do regulacji naprężenia w kołnierzu. Smycz-Collar „kontroler” jest tak silny, może wytrzymać obciążenie 500 kg. To jest więcej niż wystarczająco, aby utrzymać się w miejscu, nawet zwierzęta dużych ras.

Wystarczy lekko podciągnąć smyczy, a pies od razu czuć, że potrzeby jej szefa.

Jak nosić kołnierz na psa?

Nie wystarczy po prostu kupić obrożę, smycz i oczekiwać, że pies natychmiast zacznie słuchać. Chodzić przynosi tylko pozytywne emocje, a właściciel i zwierzę, trzeba nauczyć się nosić obrożę. Można użyć krok po kroku kierunkach:

 1. Wziąć smycz do ręki i umieścić go w formie litery „P”, tak, że metalowy klips na lewo.
 2. Smycz Obroża „Kontroler” zacisnąć na szyi. Sprawdzić napięcie jest prawidłowe, można użyć środkowy palec dłoni, pomiędzy kołnierzem i szyi zwierzęcia, powinien przejść łatwo. Jeśli napięcie nie jest na tyle silny, metalowy klip będzie przesuwać do przodu i kontrolować zachowanie właściciela psa już nie będzie.
 3. Prawidłowa pozycja kołnierza – najwyższy punkt szyi, za uszami.

Przy takiej smyczy byłoby łatwiejsze do kontrolowania dużych i ciężkich psów, jak i średnich zwierząt.

Przewagę nad innymi przewodami i obroże

„Examiner” ma następujące zalety w stosunku do innych smycze, obroże:

 • W przeciwieństwie do płaszczyznach kołnierz wykluczone prawdopodobieństwo zranienia psa;
 • Specjalny metalowy klips pozwala utrzymać kołnierz na najbardziej wrażliwym obszarze szyi;
 • nie ma potrzeby, aby stale korygować kołnierz, ponieważ nie ślizga i jest zawsze w miejscu, w którym jest ona zabezpieczona;
 • łatwy, wygodny i mobilny. Dzięki drugiej zatrzasku smyczy może być przypięty do jego pasa, na uchwycie rowerowym, i tak dalej. D. Tak więc, idąc swoje ręce może być całkowicie darmowe.

Z ołowiu kołnierzyków „administrator danych” właściciela psa można łatwo i bezboleśnie skorygowania niepożądanego zachowania zwierzęcia.

Smycz-Collar „Kontroler” własnymi rękami

„Kontroler” (kołnierz) może być wykonywane ręcznie, przy użyciu konwencjonalnej linkę nylonową żądanej grubości. Aby to zrobić, z jednego końca kabla zrobić Slipknot. On po prostu będzie pełnić funkcję blokady. Oznacza to, że pod wpływem zespołu holowniczego jest opóźniony na szyi psa. Ale aby smycz, obroża bezpieczny dla zwierzęcia, czyli wyeliminować możliwość uduszenia, konieczne jest Po zmierzeniu przybliżoną obwód szyi psa, należy regularnie silny węzeł. Tak więc, gdy kołnierz jest dokręcone, silny węzeł, aby zatrzymać ruch liny.

Następnie swobodny brzeg drążka gwintowanego przez węzeł ślizgowego i zużycia obroży na szyję zwierzęcia, tak że uchwyt był za uszami.

Smycz kołnierzyków „administrator danych”: Liczba właścicieli zwierząt domowych

Autor Antoine wynalazek Najarian „Universal smycz, obroża dla monitoringu, edukacji i reedukacji psów” zgromadziła setki pozytywnych opinii od właścicieli czworonożnych zwierząt. Większość z nich są następujące:

 • naprawdę skuteczne narzędzie zarządzania;
 • To wymaga minimalnego wysiłku, aby osiągnąć najbardziej pozytywne rezultaty;
 • smycz z jednego dysku może być dwóch psów;
 • wystarczy lekki odergivaniya smycz dla psa sobie sprawę, że od jej woli;
 • spacery przynieść prawdziwą przyjemność.