171 Shares 1459 views

Profesjonalne i domowe środki na komary. Co pomaga na Real?

Niespodziewanie, słoneczne letnie dni i wypady w naturę może być całkowicie zepsuty przez malutkie, ale bardzo irytujące owady. Jak można się domyślić, że mówimy o komarów. Ich ukąszenia dostarczyć dużo dyskomfort, swędzenie, ból pojawia się ból. Jeśli nie chcesz cierpieć z powodu ukąszenia komara, który pomaga w takich sytuacjach trzeba wiedzieć koniecznie.


Tak więc, jeśli okaże się, że są ugryziony przez komara, należy jak najszybciej umyć ją wodą z mydłem. Można następnie pocierać kęs z wacikiem zamoczonym w alkoholu – to wysuszyć skórę i zmniejszyć swędzenie.

Od ukąszenia komara , który pomaga najlepiej? W świecie istnieją dwa narzędzia, które są prawie zawsze stosowane w takich sytuacjach – „Calamine” (balsam) i „hydrokortyzonu” (krem). Mleczko „Calamine” – jest to doskonały środek na swędzenie, w ramach zawierającego tlenki żelaza i cynku. I śmietany „hydrokortyzonu” zawiera minimalną ilość sterydów (do 1%).

Jeżeli środki te nie mają, ale trzeba znaleźć lekarstwo na ukąszenia komarów, to naprawdę pomaga, można użyć środków domu. Najprostszym sposobem jest pocierać ukąszenia konwencjonalnego dezodorant – Prawie wszystkie mają chlorek glinu, jest w stanie zmniejszyć obrzęk i złagodzić dyskomfort.

Alternatywnie, ukąszenia można oczyścić roztwór sody. Łyżeczki sody należy rozcieńczyć kubka (kawy) wody. Wpływa na zgryz trwa około piętnaście do dwudziestu minut.

Szybki i skuteczny sposób pozbyć się ukąszenia – alkohol kompres. Alkohol i wodę zmieszano w stosunku 1 do 3. Vata zwilża to narzędzie jest stosowane przez 10-15 minut, ale najlepiej jest, jeśli trochę czasu minęło zgryz.

Jak pozbyć się z ukąszeniami komarów? Co pomaga nawet w takich przypadkach? Niektórzy ludzie stosowane do nich kawałki soku z cebuli lub smarować. A gdy silna reakcja alergiczna na użądlenia można użyć innego środka gospodarzy: Miesza się razem dwie łyżki octu, 1 – wódka, pół szklanki wody i dodać 2 tabletki valokordin. Roztwór chłodzi się w lodówce na mokro jest stosowany bandaż lub tampon. I zastosowanie ich ukąszenia potrzebnych kilka razy dziennie.

Złagodzić swędzenie od ukąszenia komara i pomoc skórce od banana. To musi być stosowana przez pięć do dziesięciu minut na ból miejscu wewnątrz. Jeśli masz pod ręką to bezbarwny polski paznokci, można zastosować go do ukąszenia. Jeśli to konieczne, po pewnym czasie można umyć ją przy pomocy specjalnego narzędzia i zastosować ponownie.

Jest to korzystne i ekspozycja na zimno: kostki lodu owiniętych gazy, które odbyło się w żądanym miejscu, dopóki nieprzyjemne objawy przejścia.

Mówiąc o tym, co traktować komary, ważne jest, aby pamiętać, że żaden środek domu nie będzie tak skuteczny jak prawdziwy lek. Tak więc, jeśli problem z małych skrzydlatych krwiopijców dla was jest aktualna, należy mieć w swojej apteczce uczęszczał łatki „Suprastin” lub „Tavegil” (dla alergików), „Fenistil” lub „Fukortsin” (niezbędne do uprawiania turystyki pieszej, więc nie tylko jako ratunek od ukąszenia, poparzenia a oraz różnych roślin), zieleń brylantowa (dezynfekuje kęs), butanodiowego maści (nie absorbujący efekt).