563 Shares 2704 views

Proteza na frajerów – zalety i wady tej metody protetyki

Zęby człowieka – to nie tylko narzędzie do żucia i utrzymać optymalny stan zdrowia, ale także ważny aspekt estetyczny komunikacji werbalnej. Tych, którzy unikają jego uśmiechu nigdy nie zostaną ujawnione do interlokutora we wszystkich stu procentach. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymać stan jamy ustnej w dobrym stanie. Współczesna medycyna w ciągu ostatniego stulecia skoczył do przodu i stomatologia w tym względzie po prostu znaleźć nowe możliwości! Technologia protetyka ze wszystkimi wyjątkowy staje się co roku, bezbolesne i pozwalają przywrócić wiersz zęba tak blisko jak to możliwe, że ze względu na charakter każdego z nas.

Rodzaje protez istnieje tak wiele i są umownie podzielić na dwa rodzaje – stałe i zdejmowane. Z tytułu oczywiste jest, że protezy – te, które mogą być usunięte bez profesjonalnej pomocy w razie potrzeby lub konieczności. Proteza na frajerów – jeden z wariantów tego rodzaju. Atrakcyjność tego rozwiązania jest to, że pozwala w pełni replikować kontury i płaskorzeźby z nieba, więc żadnego dyskomfortu z noszenia że ludzie mają tendencję do nie doświadczyć. Nowoczesne materiały, z których wykonana jest projekt, są bardzo plastyczne, więc proteza na frajerów ciasnych do głównej powierzchni i nie przemieszcza się w trakcie rozmowy lub posiłek. Z estetycznego punktu widzenia, w tym przypadku, wszystko jest w porządku – imitacja barwy ustnej jest doskonały, więc inni nie zauważają żadnych zmian.

Ceny dla protetyki zależy od materiału, z którego projekt jest zrobione, jak jest on zamontowany na dużej powierzchni, oraz, oczywiście, o życiu protezy. Najdroższe w tym przypadku są innowacyjne metody implantacji, gdy ciało obce jest wszczepiane. Utrwalanie jest zmaksymalizowane i stosowanie takich protez może trwać prawie całe życie. Proteza dentystyczna na frajerów w tym przypadku – jeden z najbardziej praktycznych realizacjach, ponieważ wykorzystuje więcej materiałów dostępne. Jednak nie wolno nam myśleć, że takie konstrukcje są mniej. Nie, polipropylen – bardzo trwałe, miękkie i hipoalergiczny materiał, ponadto, jest to prawie niemożliwe do złamania. Ze względu na miękkość protezy, przyzwyczaić się do przedmiotu obcego w jamie ustnej jest bardzo szybki, bez uszkodzenia błony śluzowej, a więc nie ma rany lub otarcia nie będzie.

Proteza na frajerów ma jedną wadę. Górna szczęka pasuje bardzo ciasno i nie powoduje żadnego dyskomfortu dla pacjenta, ale utrwalacze dołu lekko osłabiony, co powoduje pewne ograniczenia. Dlatego większość którzy próbowali tej metody jest preferowane opcje protetyczne o maksymalnej utrwalenia.

Aby zachować protezy w dobrym stanie, trzeba dbać o niego prawidłowo. Proteza dentystyczna na frajerów dogodnie usunięte i oczyszczone pozwala nie tylko usta , ale również oddzielnie samą konstrukcję. Pomaga to uniknąć wielu chorób jamy ustnej i przedłużyć żywotność samych protez.