634 Shares 2167 views

"Hitovit": recenzje dietetyków i lekarzy

Ci, którzy chcą schudnąć, nie są obcy różnym metodom. W tym stosowanie różnych biologicznie czynnych dodatków w żywności. To jest taki suplement diety.


Co obiecuje producent

Przede wszystkim fakt, że nadwaga i nienawiść kilogramów pozostawiają na własną rękę bez diety i wysiłku fizycznego. Warto jednak pamiętać, że tłuszcz jest konsumowany i nie ma rozłamu. Dlatego plan odżywiania musi być dostosowany, eliminując z diety wszystko, co dodaje wagi do organizmu, a objętość w niepożądanych miejscach. "Hitovit", którego recenzje są najbardziej kontrowersyjne, powinny być wykorzystane jako środek do kontrolowania apetytu, tak aby dało spodziewany wynik.

Co dzieje się w ciele

Po pierwsze apetyt maleje. Ze względu na fakt, że kompozycja zawiera chitozan, nasycenie zachodzi znacznie szybciej, a ciało potrzebuje więcej "tankowania" znacznie później. "Hitovit", recenzje, które są wiele różnych, oprócz kontroli apetytu ma inne właściwości. Na przykład obniża poziom cholesterolu we krwi. Potwierdzają to liczne badania kliniczne. Inną przydatną właściwością jest naturalny wzrost korzystnych bakterii w mikroflory jelitowej. Mimo to producenci nie szczególnie podkreślają nabywców biologicznie czynnego dodatku "Hitovit". Komentarz lekarzy, a propos, o nim również bardzo się różni.

Opinia specjalistów na temat suplementów diety

Niektórzy dietetycy są zdania, że pozbycie się nadmiaru kilogramów i kalorii bez różnych dodatków jest prawie niemożliwe. Dlatego często zalecają swoim lekarzom dodatkowe leki. To nie wyjątek, a taki dodatek jak "Hitovit". Opinie klientów o tym będą nieco niższe w celu oceny skuteczności leku. Pomimo tego, że dodatki do pewnego stopnia pomagają w utratę wagi, większość ekspertów uważa, że utrata masy ciała powinna wystąpić na tle aktywnego lub umiarkowanego wysiłku fizycznego, prawidłowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Z tego powodu różne odmiany można wykluczyć z diety.

Opinie lekarzy o Hitovicie

Większość ekspertów po zbadaniu składu leku doszedł do wniosku, że nie odgrywa żadnej roli w utracie wagi. Oczywiście kontrolowanie i ograniczanie apetytu "Hitovit" pomaga, ale nie spala tłuszczu bez żadnego wysiłku ze strony odchudzającej. Dlatego konieczne jest zaangażowanie w ćwiczenia fizyczne, zjedzenie właściwej i zdrowej żywności. Zdaniem lekarzy, korzyści z Hitovita polegają na tym, że naprawdę pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi, normalizować mikroflory jelitowe, polepszyć się po spożyciu alkoholu lub pokarmów. Ale aby schudnąć, tak biologicznie aktywny dodatek nie pomaga. Jest to opinia specjalistów i ekspertów.

Opinie klientów

Ludzie, którzy poważnie traktują pozbycie się dodatkowych kilogramów bez szkody dla zdrowia, w ogóle są solidarni ze specjalistami. Jednak w celu ułatwienia procesu utraty wagi często uciekają się do pomocy Hitovita. Jeśli tylko dlatego, że pomaga zmniejszyć apetyt. Zawiera włókno, które daje uczucie sytości przez długi czas, nie pozwala się pokusić przez szkodliwe przekąski. Dlatego też łatwiej jest schudnąć, a wynik trwa dłużej. Ponadto, dodatkowe kilogramy nie powracają tak szybko po odrzuceniu diety lub długim przerwaniu treningu. W pozostałej części nie ma najbardziej rozochańskich opinii na temat takiego dodatku jak "Hitovit". Negatywna informacja zwrotna odnosi się do faktu, że nie można stracić na wadze bez żadnych kosztów energii. Co więcej, narkotyk, który został wcześniej wyrzucony, nie oszczędza, jeśli zrezygnujesz z diety, dając pierwszeństwo tylko do suplementu. Tak, a jego koszt nie jest najbardziej przyjemny, według kupujących.

Kategoria cenowa

Jest mały słoik narkotyku (60 gramów) w przedziale 500-800 rubli. Według lekarzy i klientów – skład dodatku nie jest najbardziej unikalny i unikalny, dając taką sumę pieniędzy, aby kontrolować apetyt. Na pewno nie możesz kupić produktu tylko po to, żeby stracić na wadze. Zwłaszcza w tym nie jest zbyt silny. W sklepach internetowych można kupić trochę tańszy taki lek "Hitovit".

Substancja sorpcyjna pochodzenia zwierzęcego

Dyskusja nad tym lekiem nie ustaje. Są tacy, którzy wierzą w cud tego dodatku, są tacy, którzy uważają to za marne pieniądze. Konfrontacja między nimi nie ustaje. Aby przekonać obydwoje w czymś jest praktycznie bezużyteczna. Dlatego należy trzymać się suchych faktów. Są następujące:

  1. Lek pomaga z otyłością, ponieważ pomaga złamać tłuszcze i usuwać żużle z organizmu. Ale ćwiczenia fizyczne i właściwe odżywianie, nikt nie anuluje.
  2. Choroby układu sercowo-naczyniowego wymagają kompleksowego leczenia, a "Hitovit" może działać jako jeden z preparatów kompleksu.
  3. Ostre zatrucie o innej naturze (alkoholowe, narkotyczne, żywnościowe) można wyleczyć chitozanem (wzbogaconym włóknem naturalnym).
  4. Choroby przewodu pokarmowego wymagają także zintegrowanego podejścia. "Hitovit" może działać jako jeden z leków mianowanych przez specjalistów.

Właściwie nie można powiedzieć na pewno, czy można stracić wagę bez wysiłku, używając jedynie dodatku biologicznego. Kogoś, kto chce tylko lekko wyregulować wagę, może pomóc. Ale ci, którzy naprawdę potrzebują pozbyć się wielu kilogramów, konieczne jest konsultowanie dietetyków w celu diety i ćwiczeń. "Hitovit", którego recenzje są najbardziej kontrowersyjne, nie będzie w stanie pomóc w zaniedbywanych przypadkach. Przynajmniej jeśli mamy tylko nadzieję na jego cudowne właściwości. Chitozan, który jest częścią, z pewnością usuwa toksyny z organizmu, ale z tego powodu niemożliwe jest utratę wagi. Musisz dokładnie rozważyć swój styl życia i dietę.