838 Shares 9652 views

„Stealth” – motocykle o wysokiej jakości w przystępnej cenie

Interesującym modelem, według niektórych specjalistów. Motocykl „Stealth 200” w zasadzie nie różni się od innych modeli. Podobne części, podobnie do zespołu, różnica w porównaniu z resztą klasy jest minimalne. Wielu specjalistów zainteresowanych w jaki sposób kompetentny rosyjski inżynierowie używanych części pochodzących z Chin, które nie różnią się wysoką jakością. Można było zauważyć kilka faktów. Następnie omówimy bardziej szczegółowo o marce „Stealth”, te rowery z pewnością godne uwagi.

Mocne i słabe strony

Minusem jest monotonia takich pojazdów. Na przykład, starszy brat – motocykl „Stealth 250” – nie wiele różni się od wcześniejszego modelu. Przynajmniej nic nowego nie widzieliśmy. Wręcz przeciwnie, oryginalny wzór, starając się poprawić nieco pogorszyły zabierając jej moc silnika. W związku z tym motocyklu „Stealth 250” jest bardziej wiarygodne, ale rozsądna prędkość nie jest odbierany. Zasadniczo oba te modele są na poziomie średnim, użytkownicy docenią ich i kupić, ale ten typ motocykla jest bardzo dużo, a to ma negatywny wpływ na popularność. W tym przypadku, w naszych czasach są „rosyjski” modelem natychmiast kupił i używane. Oczywiście, nawet szczere fani nie musieli brać ten cud, jeśli nie było morze braków, więc można powiedzieć, że „Stealth” – motocykle, które mają przyzwoitą jakość. Spodziewać się czegoś nadprzyrodzonego nie warto, ale dla klasy średniej, w prawdzie, zmieści się na 100.

koszt

Ceny dla „Stealth” -mototsikly są dość rozsądne, a czasem wydaje się, że niskie. Na przykład, standardowy model z 2012 roku gospodarka wydaniu kosztuje około 20 tysięcy rubli. Używane opcje w idealnym stanie i są kochane przez klientów. Takie motocykle ceny „Stealth” są jeszcze bardziej interesujące, ponieważ można je zakupić w redystrybucji 13 000 rubli.

jakość

Bądź co bądź, rosyjscy twórcy modelu ustanowione bardzo artystycznie, ale istnieją minusy. Na przykład, mała prędkość. Oni są przyspieszane do maksymalnie 90 kilometrów na godzinę. Jest prawdopodobne, że to może być za mało, ale do jazdy na szosie, lub dla poszukiwaczy mocnych wrażeń będzie zbyt mało dla środowiska miejskiego. Tylko trochę szkoda, że projekt rower mówi, że urządzenie powinno być mocne, ale w praktyce nie widzimy. Wielu kupujących nie podoba to fakt, ale to krasnoludki najniższą cenę za prawie wszystkie „Stealth” -mototsikly. Oczywiście, wielu ekspertów, jak deweloperzy byli w stanie umiejętnie korzystać z tanich komponentów. Zauważ, że wszystkie części Chin, ale oni pracują na średnim poziomie i są w stanie wytrzymać trudne warunki pogodowe. W zasadzie, mistrz Rosji były w stanie przewidzieć, co stanie się z roweru i sprawiał, że nie tylko silne, ale też nieco zmniejszyć jego prędkość nie naprawdę upalny dzień na naszych drogach. Bardzo ostrożny decyzji w celu ochrony „kwalifikowany” pilotów od niebezpiecznych wypadków na autostradzie lub w mieście, podczas podróży.

skutery

„Stealth” może być nie tylko motocykl, co jest najbardziej interesujące. Rosyjski, zauważając, że ich model zyskuje na popularności, i wydała serię dość dobre skutery, które są charakterystyczne dla modeli są poniżej średniej, ale mają takie same zalety jak motocykli – posiada niezawodny i zbiera się na wysokim poziomie. Wszystkie systemy są w opinii użytkowników, działa dobrze, ale prędkość jest niska. Chociaż to chyba na lepsze. Sensem tych motocykli i skuterów jest wysoka niezawodność i rozsądnie dobry projekt. I on i inne czynniki występujące w tych modelach, ale najprawdopodobniej nie potrzebują niczego. Warto biorąc pod uwagę niską cenę tego roweru i cieszyć się obecnością wysokiej jakości i tanich pojazdów.

wniosek

Podsumowując, należy stwierdzić, że motocykl „Stealth” jest dość dobre. Za tę cenę jest jakość – bardzo dobra inwestycja. Jednak model jest bardziej odpowiedni dla początkujących, zapalony niż kierowców takich środków, jak niektóre czynniki nie są takie jak wyższe kwalifikacje zawodowe. Po pierwsze, te modele są małe koła, prędkość nie jest tak wysoki, ale w ogóle rower zasługuje na swoją cenę. Zespół jest wykonany na wysokim poziomie, Sam model wygląda świetnie, ale oznacza to, że projekt jest godny pochwały. To, co na pewno nie spowoduje żadnych problemów i skarg – tak to wygląda. To jest proste, ale wspólne czynniki mogą nawet myśleć, że model jest jak motocykl wyścigowy. Ale niestety, tak nie jest. Oczywiście, jeśli jesteś właścicielem dużej ilości pieniędzy, to najlepszym rozwiązaniem byłoby wziąć na przykład Yamaha UBR, jak to jest z jego charakterystyka będzie wyglądać lepiej. Ale jeśli zasoby nie są tak dużo, a ja chcę kupić najlepszą jakość oznacza, że ten model jest dla Ciebie. Dziękuję za uwagę każdego czytelnika.