537 Shares 5931 views

Domowe bagno buggy – najlepszym rozwiązaniem dla podboju terenowych

Domowe wózki bagienne – to nie jest nowy wynalazek, ale raczej udany. Zastosowanie takich maszyn jest rozpowszechnione wśród ludzi w odległych zakątkach kraju. Resort do powstania ludu zmuszony fakt, że wokół nich jest duża ilość terenów podmokłych i ruszyć na to jest konieczne. Oprócz domowych buggy bagna dużo bardziej opłacalne pod względem finansowym. Tak jak kupić już zmontowane i gotowe do użycia w produkcji Jednostka – to jest bardzo, bardzo drogie.

Niuanse domowej roboty samochodu

Charakterystyczną cechą stworzenia takiego urządzenia jest to, że mistrz, przede wszystkim, trzeba wiele różnych części, które były eksploatowane przed (gdzie zostaną wykorzystane elementy z kilku rodzajów pojazdów). A po drugie, oczywiście, trzeba zdolność do pracy ze swoimi rękami, a proces będzie musiał zmontować szeroką gamę umiejętności. Domowe buggy bagna mają wysoką niezawodność. Urządzenie jest połączone z własnymi rękami będzie dużo bardziej niezawodny niż zebrane w fabryce.

autobus

Domowe wózki bagienne często zamiar skupić się na konkretnym obszarze. Więc jak często muszą poruszać się płytkie bagno, są one wyposażone w koła. Chociaż nie są maszynami, które mają gąsienice lub nawet mają kształt łodzi.

Jeśli jednak wrócić do montażu standardowego modelu, to najlepiej wziąć na domowych buggy bagna w oponach niskociśnieniowych. Nawiasem mówiąc, ta część samochodu jest uważana za główną i decydującą. Lepsze opony, bardziej niezawodne, bezpieczniejsze i lepiej będzie cała struktura jako całość.

Warto też wspomnieć, że najlepszym sposobem, aby dostać najtańsze montażu opon buggy bagna. Tanie podstawowe materiały, a także najbardziej prosta struktura ich mocowania, aby pomóc zachować maksymalną ilość pieniędzy.

Zbioru opon własnymi rękami

Jeśli masz wszystkie niezbędne narzędzia i stare koła, to jest naprawdę bardzo ważne, aby ustalić te szczegóły samodzielnie. Domowe opon na buggy bagna dobierane są indywidualnie, jak każda maszyna jest jedynym w swoim rodzaju, jeśli tworzyć własne. Jednakże, istnieje kilka opcji, które są coraz częściej wykorzystywane w sumie:

  1. Jednym z takich oponach stali z gazu 66.
  2. Drugi przykład realizacji opony są Ził 131.

W celu stworzenia niezbędnego kołowe do wózków bagiennych, konieczne jest, aby zbliżyć się do niektórych narzędzi. Podany wykaz obejmuje:

  • młotek;
  • winepress;
  • szydło;
  • cięcia drutu;
  • noży.

Ponadto asortyment może potrzebować innego małe, ale ważne narzędzie, że wśród mistrzów wszystkich transakcji o nazwie „dralkoy”. Użyj go, aby szybko uporać się z zadaniem usuwania wierzchniej warstwy gumy z opon. Rozważmy teraz proces krok po kroku.

Etapy przygotowania opon

Pierwszym etapem w tej operacji jest usunięcie przewód drutu, jego zewnętrzną wiązki. Aby przeprowadzić tę operację, trzeba zrobić mały otwór. Następnie trzeba wziąć Clippers i przy ich pomocy, aby jeść ślimaków występujących. Gdy to zrobisz, wyciąć kawałek drutu owiniętego wokół szczypcami i wyciągnąć całą masę. W tym pierwszym etapie jest zakończona.

Next – ścianka boczna wgłębienie. W ten sposób, powinno być zrozumiałe, że odległość od jednego kawałka do drugiego nie powinien być mniejszy niż 8 cm. Należy również zauważyć, że wgłębienie jest z bieżnikiem do przewodu, a tym samym jego głębokość powinna wynosić dla pierwszej warstwy.

Walne zgromadzenie

Domowe wózki bagienne są bardzo wyjątkowy, ponieważ jest najczęściej wykonane niezależnie. Jednak istnieją pewne ogólne wytyczne, które można wykonać, aby ze 100% gwarancji, aby zebrać wysokiej jakości samochodu.

Bardzo ważnym elementem takiej maszyny będzie self-made silnika. wózki Swamp musi być wyposażony w swoim najlepszym rozwiązaniem, ponieważ tutaj oszczędności jest niesłuszna.

Jeśli się tego część z rąk nie jest możliwe, ponieważ jest możliwe, aby kupić gotową dużą liczbę umiejętności i zdolności wymaganych do tego celu. Najlepszy możliwy jest uważany za nowy silnik z motocykla „Tula”. Wybór padł na ten kawałek z dwóch głównych powodów:

  1. Silnik wyposażony w system, który przeprowadza przymusowe chłodzenie.
  2. Jest to najbardziej optymalne wykorzystanie dostępnej energii.

Ramka do domowych maszyn mogłoby stać się częścią IZ „Planet-4”. Po IL zostanie całkowicie zdemontowany, a on będzie tylko niezbędną ramkę, może rozpocząć się, aby części instalacji, takie jak koło zbiornika paliwa, siedzenia i kierownicy. często biorą motocyklem „Voskhod-2M”.

Bardzo dziwne, a zarazem wygodnego, aby rozwiązać problem z hamulcami w takich maszynach. Chodzi o to, że nie są one po prostu. Instalacja hamulcowa jest za zbędne, ponieważ wózki bagienne mają małą funkcję. Takie maszyny są zatrzymane niemal natychmiast po wyłączeniu silnika.