742 Shares 2540 views

„Hyundai Accent”: strojenie z nieskończonych możliwości

Koreański pasażer klasy samochód sedan pod nazwą „Hyundai Accent” jest doskonałym przykładem bezpretensjonalny i niezawodnego „pracownika państwowego”, który z łatwością radzi sobie z wycieczek miejskich i podmiejskich. W Rosji, marka sedan zyskał szeroką popularność, ale dlatego, aby zobaczyć go na naszych drogach może być bardzo często. Jednak ten skromny miasto avtomobilchik często poddawane strojenia, a efekt tych ulepszeń naprawdę urzeka ducha. Że taka praca przyniosła nam dobre wyniki, trzeba dokładnie dowiedzieć się, od czego zacząć i na co zwracać uwagę. W tym artykule przyjrzymy się, jak kierowcy poprawi koreański subcompact „Hyundai Accent”.


pojawienie Tuning

Ogólnie rzecz biorąc, projekt projektantów samochodów koreańskich włożyli wiele wysiłku w projektowaniu zewnątrz. Konstrukcja samochodu okazała się być naprawdę ładne, ale właściciele samochodów nie zatrzyma. Dla tych, którzy chcą nadać swojemu znajomemu Żelazny maksymalnie indywidualności, tam są całe zestawy aerodynamiczne spojlery, wloty powietrza, elementów perkusyjnych i spódnice. Następnie samochód nie jest już uważany za podobny do szarego i skromny „Hyundai Accent”. Tuning dadzą mu więcej agresji i sportowy. Jednak konieczne jest rozważenie zastrzeżenie. A przychodzi do Dodger instalacji. Jeśli tonowanie naklejki i regularne optyka zamienne alternatywy można zrobić bez specjalistów, zestaw do ciała z rzeczy inaczej. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę najdrobniejsze szczegóły podczas instalacji, w przeciwnym razie charakterystyki aerodynamicznej „Focus” zostaną utracone. Dlatego też, jeśli nie są pewni swoich umiejętności, to lepiej, aby zamówić usługę profesjonalnych warsztatów. Załóżmy, że za to będzie usunąć kilka tysięcy, ale wynik jest po prostu wspaniały! Prawidłowo wyregulowane spódnice znacznie zmniejsza współczynnik oporu, a to z kolei poprawie dynamika, dobre przyspieszenie i niskiego zużycia paliwa. Wtedy twój „Hyundai Accent” strojenie silnika nie jest wymagane. Zmienić wygląd samochodu będzie również zainstalowanie wstawki chromowane i diody na zderzaku.

"Hyundai Accent": Tuning salonu

Wewnątrz przodu kierowca otworzył nieograniczone możliwości. Może poprawić niemal wszystko, od instalacji skórzanej plecionki na kierownicy do całkowitego zastąpienia dźwiękoszczelną i siedziska. Nie zapomnij o skórę. Najlepiej jest wymienić go na nowy, z Alkantary, z buy kilku kolorach tego materiału. A jeśli ustawić czarne wykończenie na konsoli środkowej, czerwona kartka na drzwiach i żółty na suficie i foteli można uzyskać wspaniały efekt. Nawiasem mówiąc, nie jestem tak pewny użyć dokładnie tych kolorów. Można wybrać absolutnie dowolny kolor, tak długo, jak to było piękne i stylowe. Od małych rzeczy można ustawić skórzane wstawki na panelu lub tej samej konsoli.

Z tymi zmianami, otrzymasz nową, sportową i atrakcyjną „Hyundai Accent”. Tuning, jak widzieliśmy – jest nie tylko użyteczne, ale także skutecznie.