600 Shares 3177 views

Unia Rak-kobieta – mężczyzna Leo

Rak-woman – Leo człowiek jest piękny i harmonijny parą. Oczywiście, konflikty odbywają, ale szanse na wspaniały życia rodzinnego obfitują.


Rak-kobieta. cecha

Ze swej natury jest erotyczny i uwodzicielski. Ale, o fascynacji człowiekiem trzyma bardzo zimny i groźny. Ona chce się pojawiać silne, niezależne, spędza tyle wysiłku, bo gdzieś w głębi duszy słabą kobietą, która potrzebuje ramię silnego mężczyzny.

Kobieta Rak – naprawdę namiętny charakter. Jeśli ona zakochuje się, chcąc zobaczyć wzajemnych uczuć, chce zobaczyć obok mężczyzny, którego kochała, ale jednocześnie wszelkimi środkami starają się ukryć swoje uczucia i emocje, jakby boi się odrzucenia. U ludzi to niegrzeczne i strona może wydawać się bardzo prawdziwa suka, ale to nie jest tak, właśnie tak ona broni. Dość często, człowiek, z którym ona mówi odważnie i ma przedmiot swego pożądania.

W związku może być kapryśna i drażliwy. Ale to wszystko zależy od człowieka i jak położył się pod tymi względami. Ale nie wiele ludzie są gotowi, aby żyć razem z kobiet z rakiem, więc kombinacja Rak- kobieta – Leo człowiek jest praktycznie jedynym i najlepszym dla niej.

Lew-man. Dla wszystkich, że jest pewny siebie, wesoły i dobroduszny, ale w rzeczywistości ma on kilka słabości, a nawet kompleksów. nie jest przekonany, często w swoich działaniach, zdolności i możliwości. Niepewność ta zapobiega rozwijać i iść do przodu. Zawsze wydaje się, że najmniejsze potknięcie, i śmiać się.

Ale jego słabość, starannie ukrywa nawet rodzina może się tylko domyślać jego prawdziwej natury. Aby udowodnić całej swej duchowej wartości, samiec lwa jest stale zaangażowany w różne przygody, tworzy rodzaj wrzącego działalność, choć nie czyni postępy. Tak, jak raka kobieta, mężczyzna lew mieszka w rodzaju maski. W rzeczywistości, jest on w stanie dużo, ma pracowity, jest on popełniony do finansowego dobrobytu, tak wiele zależy od towarzysza. Jeśli to pomoże mu otworzyć, to zmieni się na lepsze.

Rak-Leo kompatybilne znaki zodiaku.

Kompatybilność, jak zostało powiedziane, jest bardzo obiecujące. zbliżają się do siebie, ich znaki wykazują podobieństwa, więc każdy z nich jest w stanie zrozumieć partnera. Unia Rak-woman – Leo człowiek przynajmniej jest wygodne dla obu stron.

Często zodiaki kombinowane wiodąca rola w nim jest kobieta zajmuje domu. Nie możemy powiedzieć, że samiec lwa będzie prawdziwym pantoflem, a nie w ogóle, po prostu z natury boi się podejmować ważne decyzje i przesunąć tę odpowiedzialność na nią.

Przez naturę nowotworów żeńskich silniejszego niż nim. Jest nawet możliwe, że na początku będzie go ośmieszyć, ale wtedy będzie po prostu zdumiony jego postawa, jego zmysłowości i namiętności. Jest to – tak silny i dumny, a on był w stanie powalić kołku swoje nastawienie, otaczając ją z romantyzmu i miłości. Niewątpliwie raka samica po prostu topił się od tej postawy i patrzeć na niego innymi oczami.

Człowiek-Lew dobrze wykształcony, zawsze uprzejmy do niej. Ona, pełen charakteru, będzie prowokować go do skandalu, wyrazić zarzuty i roszczenia, ale nigdy jej nie obrazić i podnieść głos. Leo – typem osoby, która woli rozwiązywać konflikty w sposób pokojowy, poprzez negocjacje. Na samym początku raka związku kobieta często starają się kłopoty, ale potem się uspokaja, będzie on zacząć szanować swojego mężczyznę i docenić jego postawę.

Kompatybilne znaki Leo i Rak można nazwać doskonałym, ale tylko wtedy, gdy naprawdę go kocham, bo w przeciwnym razie nie będzie w stanie ocenić Lion naprawdę.