496 Shares 6821 views

Działki o miłości lub siebie czarownicą

Kobiety to istoty emocjonalne i uczucia jest dla nas ważniejsze od dóbr materialnych. Bez tam ukochany, żadna z płci nie czuje się całkowicie zadowolony. Dlatego Działki miłości w kobiecej magii zajmują szczególne miejsce honorowe. Wszelkie pani mała czarownica przez naturę. Pomyśl o tym, ponieważ jej szczotkowanie włosów przed lustrem, próbuje na sukienkę lub dostosowując makijaż, każdy z nas chce być czarujący, że jest w stanie rzucić zaklęcie. Kto nie marzył o młodych pań jak Tosya Kislitsina: „Szedłem ulicą … i wszystko człowiek licznik na widok mnie spada, a sami w stosach ułożonych”. Ale sposób, aby stać się „killer” wciąż był piękny wymyślone przez naszych babć. To spisek miłości, która czyni człowieka słodki i uroczy w oczach innych: dobry towarzysz, czerwone panien, starcy, stare kobiety, a nawet małych dzieci. Jak wszystko wokół – nie jest to urok? Dziś jednak nie będziemy ujawniać tajemnice tworzenia „broni masowego rażenia”, i poświęcić swoją energię na bardziej spokojny, czyli w poszukiwaniu swego jednorodzonego.
Tradycyjnie, wszystkie działki miłości można podzielić na trzy grupy: przyciągnąć miłość, w celu skorygowania istniejących stosunków i powrót ukochanego.


Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy słyszysz o magii miłości, pamięci o tematyce eliksirów miłosnych i rytuałów na cmentarzu przy pełni księżyca.
Wbrew powszechnemu przekonaniu, miłości czary nic wspólnego z tym wszystkie te opowieści grozy nie są. Mowa w tym przypadku idzie o wprowadzenie do swojego życia siłami dobra, do ustanowienia specjalnej postawy pozytywności i lekkości, która jest charakterystyczna dla szczęśliwym człowiekiem.
Aby magiczny rytuał przyniósł oczekiwane rezultaty, ważne jest, aby wybrać odpowiedni czas. Od dawna wiadomo, że działki miłości w pełni księżyca najbardziej skuteczne. Rytuały wymagające wielokrotnego powtarzania może być przeprowadzona w fazie wzrostu księżyca.
Od dni tygodnia są najkorzystniejsze w poniedziałek, środę i piątek. Jeśli lampka noc w tym przypadku jest w znaku Bliźniąt lub Libra, tym razem może być uznana za idealny dla romantycznych magicznych rytuałów.
Księżyc, gwiazdy jako kobieta, pomaga paniom, aby znaleźć atrakcyjne i sexy, a także w celu zachowania młodość.

Przez wieki, płci pięknej spotkać w jego zwężone, wykorzystując wszystkie rodzaje magicznych przedmiotów. Stwórz swoją maskotkę lub tworzyć wykresy spotkać miłość, można każdą nowoczesną dziewczynę.

Zdarza się, że kobieta lubi i wygląda dobrze, i bardzo inteligentny, ale ludzie na nią szczególnej uwagi nie zwrócić. A wszystko to nie czuje się silniejszy seks pani przyciągania seksualnego, który dotyka ludzi na poziomie podświadomości. Jakość tego rodzaju dał każdemu z nas, ale niektóre z tych „perła” kryje się tak głęboko, że gołym okiem nie widzi. Ujawniać swojej seksualności, aby przyciągnąć do swojego życia energię miłości, pomocy następnego rytuału.

Na rosnącej księżyca o północy, stanąć przy oknie i patrząc na swoje odbicie w szybie, 20 razy w głośnym szeptem powtarzać te słowa:

Szepty virgin ciemna noc
Jestem wolny, ja bottomless,
Życzę, życzę,
Ja przyciągane i przyciąga.

Podczas rzucania czaru, wyobrazić sobie, jak księżycowy energia przenika przez ciebie i twoja seksualność rośnie wraz z luminarz. Rytuał jest prowadzona w ciągu tygodnia, a kończy w pełni księżyca.

Sukces zależy od magii miłosnej nie jest ze słów działki lub obecność (brak) z Was umiejętności. Najważniejsze tutaj jest zaufanie do wyniku. Dlatego od momentu śmiesz wypowiadać pierwsze słowa miłości czar cię powinno rozpocząć nowe życie. Nie myśl o awarii. Twój rytuał na pewno działa. Lepiej jest kupić piękną sukienkę, zrobić nową fryzurę pojawiać się, gdy na progu długo oczekiwany księcia, spotkać się z nim czołowo.