624 Shares 3330 views

Co to oznacza dla nas wiek Chrystusa?

Wszystko to w taki czy inny sposób związane z imię Jezusa Chrystusa, to ma wielkie znaczenie dla ludzi. Nawet jeśli nie uważają się do jakiejkolwiek religii, etapy swego życia konsekwentnie rezonować z danym faktem życia Zbawiciela.


Obrazowo osiągnięcie pewnego wieku jest wyrażona w symbolikę. Mianowicie, gdy osoba zamienia 33 lat, linia ta nazywana jest bezwarunkowo wiek Jezusa Chrystusa.

Dlaczego '33? Jak wiadomo, nie ma zbiegów okoliczności. A w takiej skali globalnej taka pewna. Jaki jest wiek Chrystusa, że wszystko wiedzą.

Przywódcy religijni i historycy dokładnie obliczyć, że to Jezus został ukrzyżowany w 33 lat. Ale to nie wszystko. W dniu ukrzyżowania było zaćmienie słońca. Na zapewnień astronomów, to działo się w roku 33 th, n. e. A potem doszliśmy do wniosku, że Zbawiciel umarł w piątek, 3 kwietnia, o 3 po południu, a w tym czasie, w wieku 33 lat był Jezusem.

We współczesnym znaczeniu tego życia Chrystusa mówi o osiągnięciu dojrzałości we wszystkich aspektach: fizycznym, duchowym, psychiczne. Więc czy to faktycznie – nie jasne. Ale w ten sposób postrzegana jest przez człowieka, aby osiągnąć swoje 33-lecie.

Społeczeństwo jest otoczony przez wiele przesądów i akceptują nas. Ale nie porównanie: 33 – wiek Chrystusa. Ale fakt, że w tym roku świętować jego urodziny to niemożliwe – to przesąd.

We współczesnym języku, „żywego człowieka, jest wzburzony lud, tak, że ludzie wciąż pamiętają” – będą latać w każdym umyśle. I istnieje pewne porównanie, myśląc o sobie: że osiągnąłem coś, co? To wiek Chrystusa … Tak więc już 33 lat symbolizmu w wielu aspektach przydatnych. Rodzaj impuls do co myśleć o sobie io wiecznym.

Niestety, zbyt powszechne widać wszystkie rzeczy, które przyniósł Zbawiciela na świat. Wydaje się być czczony i przykazanie nadal nie jest zadowolony. I z dumą, nawet wierzący zaburzenia. Nie wspominając świeckich. Wierzący w tym planie jeszcze bardziej skomplikowana kont. Nie, nie, tak i ciepłe trochę myśl: Wierzę, coś, kiedyś zapisane … A to, to podoba czy nie, notorycznie poczucie wyższości. Tak więc każdy z nas do pracy nad sobą i pracy.

Niewątpliwie jest to szkoda, że mimo tysięcy lat pracy i wysiłków przywódców religijnych wszystkich szczebli, filister, w zasadzie, i pamiętać, że jest tylko, że Jezus został ukrzyżowany w 33 lat. I to tylko dlatego, że w naszych czasach, w tym wieku już stał się powszechnie znany. A co zrobił dowodził? Oczywiście, coś dobrego. Ale co teraz?

Jeśli do tej pory nie przeniknęła do serca słów Zbawiciela, to nie jest to, czy sprawa jest taka, że ich religia lekko, ale zniekształcony, trochę, ale rozciągając prawdę. Na jej korzyść, oczywiście. Nic więc dziwnego, że odpusty handlu. Przyjął rolę Boga na Ziemi. Poczucie coś? .. Każdy jest jasne, gdzie zmierza świat. Bez miłości do Boga bez miłości bliźniego.

Jednakże, pomimo pewnych niedociągnięć, istnieją pozytywne aspekty. Teraz dużo się mówi o Chrystusie. I duchowości, a naukowcy. W ostatnich dziesięcioleciach dokonał wielu odkryć, które udowodnić, że nauka, w której jesteśmy przekonani, w przeważającej części fałszywe. Że człowiek nie pochodzi od małpy, a cała teoria z „naciągane”, był niewątpliwie korzystne dla pewnych sił. Cieszę się, że naukowcy w swoich badaniach doszedł do pojęcia Boga i udowodnić, że On jest.

Więc nie ma wątpliwości, „wiek Chrystusa” jest obecny w naszym życiu – to pozytywna rzecz. I bardzo niefortunne, że wyniki tego tak mało …