457 Shares 2092 views

Oryginalny prezent urodzinowy własnymi rękami

Nowy Rok, 23 lutego, 8 marca, i oczywiście, urodziny. Te wakacje są powtarzane z roku na rok, i za każdym razem mamy do czynienia z tym samym pytaniem: „Co dar” nie ma standardowej listy, za pomocą którego można bezpiecznie rozwiązać problem jest bardziej lub mniej obecny. Obejmuje on: cukierki, kwiaty, dezodoranty, zestawy kosmetyczne i zestaw prysznicowy, materiały piśmienne, ale chcemy dać coś wyjątkowego, miły iw przeciwieństwie do innych pamiątek. Jednak wielu z nich nie myśleć o tym, co można zrobić oryginalne prezenty na urodziny z rękami. Oto kilka ciekawych pomysłów na to.

karta

Jak często ludzie zapominają o tym łatwe w projektowaniu i wzruszającą pamiątkę. Do jego produkcji potrzeba kolorowego papieru, małe koraliki, wstążki, markery, klej i trochę cierpliwości.

Jeśli wiesz, jak pisać wiersze, a następnie domowej roboty karty z osobistymi pozdrowieniami spowoduje prawdziwą radość bliskiej osoby. A jeśli poezja – nie twoja sprawa, możesz szukać interesujących gratulacyjny w książkach lub internecie.

Sprawdź ten prezent urodzinowy własnymi rękami jest bardzo prosta. Złożyć na pół arkusz kolorowego papieru, można również wziąć aksamit lub gęstą arkusz album. Wewnątrz, pisać wnioski, a poza ozdobić do smaku.

wideo

Jeśli czytasz ten artykuł, umiejętności obsługi komputera prawdopodobnie masz. Dlatego zaczynamy wykorzystać swoją wiedzę do tworzenia własnych małych hity. Prawie każdy komputer ma program do tworzenia prezentacji lub małe pliki wideo. Teraz musimy wybrać odpowiednie zdjęcia, muzykę i tekst. Można opisać zalety urodziny chłopca lub wymienić wszystkie dobre życzenia. Jednocześnie nie wolno nam zapominać, że najlepszy czas na klip z życzeniami – to 2-3 minut. Nie dokręcać go przez dłuższy czas. Po pierwsze, już klip, tym trudniej jest to zrobić, a po drugie, aby uchwycić działka nie powinna niepokoić, bo od tej optymalnej okres kilku minut, nie więcej. To prezent urodzinowy własnymi rękami, i przez e-mail mogą być wysyłane i pokazać znajomym w pracy.

niezwykłe zdjęcia

Prawie każdy sklep fotograficzny może nakazać zdjęcie na kubku lub T-shirt. Skorzystać z usług salonu, ale tworzyć własne zmiany i przekręcić już znany z pamiątkami oryginalny prezent urodzinowy. Ręce odebrać zdjęcie. Lepiej nie używać wizerunku urodzin i zdjęcia ludzi, którzy mu drogie, rodzaje krajów, które chciałyby odwiedzić lub zdjęć domowych.

Niekoniecznie zrobić zdjęcie na koszulce, można go używać do produkcji poduszek powietrznych. Jako zdjęcie na kubku, wybierz obraz z domu, w którym dorastał obdarza, jego zdjęcia z dzieciństwa. Może przetrwały zdjęcia z dzieciństwa matinees lub innych świąt, mogą być również przyjemny w użyciu, a to może być obraz roczniku. Odbiór ciekawy napis.

Jeśli twój ukochany nie jest właśnie obchodzi urodziny i rocznicę, możliwe jest, aby prawdziwy album z etapów życia urodziny. To mówić o rodziców, dzieci, krewnych, pracy, szkole i innych ciekawych wydarzeń z jego życia. To prezent urodzinowy własnymi rękami będzie przyjemne dla każdego. Ten album można przeglądać wiele razy z rzędu.

Produkty z własnych rąk

Jeśli można szyć, to problem, w jaki sposób zrobić prezent urodzinowy własnymi rękami, rozwiązuje się sama. doniczki, ręczniki, wiele miękkich zabawek, małych mat – wszystko na miejscu w każdym domu. Teraz produkty ręcznie wykonane style są duże zapotrzebowanie. Często krewni sami mówią nam, co chcielibyśmy powiesić zasłony w pokoju, lub jak chcielibyśmy zrobić pokrywa na starych krzesłach. Pozostaje tylko słuchać ich i przełożyć je na rzeczywistość i fantazję.