618 Shares 2406 views

hak Hare: Opis SCHEMAT

Zabawki króliki – słodkie i słodkie upominki, z których czasami nie oderwać wzroku. Te zwierzęta są bardzo lubiący dzieci, t. Aby. uosabiają one życzliwość i sympatię. Hook Hare dopasować szybko i łatwo: do wykonywania pracy pod wpływem siły nawet początkujący igła kobiety.

Materiały i narzędzia

Główne pozycje pracy podczas dziania są, oczywiście, przędza i hak. Zużycie materiałów zależy od wielkości produktu gotowego. Zanim zaczniesz, upewnij się, aby mieć pod ręką następujące rzeczy:

 • hak odpowiedniej ilości;
 • Przędza kilka kolorów, korzystnie kopolimery akrylowe;
 • Oczka ogranicznika;
 • szpilki angielski ;
 • igłowego z szerokimi częściami oczko szycia;
 • wypełniacz (Watolina lub hollofayber).

Narzędzia i materiały koszt jest niewielki, który pozwala na zabawki z ich ręce bez względu na to, co oznacza szwaczka.

Co trzeba wiedzieć?

Do pracy, pożądane jest, aby być w stanie robić na drutach podstawowe elementy, które już zostały dobrze odebrane. Możesz doskonalić swoje umiejętności z grubej przędzy. Dzianiny zabawki zazwyczaj składają się z:

 • szwy, które są używane do uruchamiania i ciągłości dziania;
 • kolumny bez podskórnie (sc);
 • nakida łączenia prętów bez;
 • Kolumny z jednym SC (CH);
 • dodatków (2 SC w jednej zasady);
 • zmniejszenie (2 SC spojone).

Częściej zacząć pracować z realizacji części amigurumi pierścienia, technologii, która jest łatwa do opanowania.

Początkowa pętla i przejście do dziania na okrągło

Po wybraniu przędzy i odpowiednie haki zaczynają dziać ciało. Tak, nasz produkt – królik. Hak musi uchwycić gwint tak, że przechodzi przez wewnętrzną powierzchnię pierścienia. W celu przeprowadzenia go, tworząc okrąg w dłoni pochodzącego od wierzchołka gwintu i wyciągnąć go przez pętlę do jednego EP.

Teraz dzwonił mniej więcej stała. Pozostaje na drutach 6 kolumn stodoły i zamknąć koło.

Jak zawiązać haczyk zająca: ciało

Po zakończeniu pierwszego cyklu kolumn w pierścieniu BN dziać jedną pętlę wyciąg powietrza i jest dziana z dwóch zawiasów u podstawy każdej kolumny BN poprzedniego rzędu. Kontynuuj, aby dodatki do następnej rundy, brakuje 1, 2, 3, i tak dalej. D. Sc aż liczba pętli osiągnie 36. Następnie należy wykonać 2 rzędy niezmienione. Korpus zakończony kolejny spadek o 10 rzędów. Pod koniec powinien pozostać 6 kolumn stodoły. W trakcie dziania nie zapomnij, aby równomiernie wypełnić elementu wypełniającego.

Że ma bagażnik Bunny schemat tworzenia hak jest zazwyczaj zawsze zbudowane w ten sposób. Aby zwiększyć rozmiar oczekiwanych zabawek Czy bardziej wzrasta.

Wykonywanie głowę króliczka

Każda nowa pozycja będzie zaczynać i kończyć w taki sam sposób jak inne części ciała. W celu wykonania formowania głowicy amigurumi pierścień 6 kolumn BN. Provyazyvayte dwa sc w jednej pętli, przestrzegając zasad wykonywania wzrasta .. w pierwszym rzędzie, w każdej kolumnie, drugi po jednym w trzecim po dwóch itp liczby sc w ostatnim okrążeniu – 42, można teraz zacząć robić odejmowanie do oryginału 6 filary BN. W procesie dziania wewnątrz głowicy stopniowo dodać wypełniacz. Na końcu gwintu pozostawić wystarczającą długość dla dalszej sieciowania.

Zdziwiony, jak zawiązać haczyk zająca? To było o wiele łatwiejsze niż sobie wyobrazić. Główne elementy są połączone, wykonaj lewą nogą, a uszy przyszłych zabawek.

Bunnies haczyk: opis zakładkach

Uchwyty 19 składa się z obwodowych rzędach, który ponownie rozpoczyna się od 6 kolumn w pierścieniu Bn amigurumi. Gain 2 rzędy są wykonywane, liczba pętli 15. Dzianina powinna osiągnąć jeden krąg niezmienione i stopniowo się zmniejszać: 5 seria 12 kolumn drutach BN, od 6 do 18 – 10 barów BN, koniec pętlach 5. W trakcie tego procesu część syntetycznego napawania lub nadmierną hollofaybera.

powinien być łańcuch 7 do wybierania ściegów, a następnie trzymać się z następującym schematem za wykonywanie tylnych łap:

 • druga pętla zaczepu 4 provyazat kolumna 3 stoblika BN BN w trzeciej pętli;
 • przekręcić pracy;
 • 4 kolumn BN BN 2 kolumny – dostać 14 sc.

Druga runda początek zyskać dodatkowo provyazat 4 BN kolumnę, dodając, 3, 4, 2 kolumny BN dodatek. Liczba elementów osiąga 20 i pozostaje niezmieniona kilka okrążeń. W trzecim rzędzie jest wykonywana sc i pręty łączące, naprzemiennie je w kolejności łączącymi 4 Artykuł 10 kolumn mld 6 łączenia sztuki ..

Jeśli planuje się, że królik zabawka, szydełka wykonane, powinny być w stanie wstać, trzymać się tego zalecenia: provyazyvayte czwartej rundzie kolumny stodoły, nie obejmując całą pętlę, ale tylko jego tylna ściana. Piąty rząd jest taki sam, ale jego koniec, należy włożyć do podstawy płyty na wewnętrznej dolnej części nogi.

Szósty rząd zawiera 3 SC 3 kolejne spadek BN i 8 kolumn. W następnej rundzie drutach kolejne 6 barów razem, elementy będzie 11. 8-9 liczba liczba pętli nie uległa zmianie. W celu zapewnienia maksymalnej stabilności stopy szczelnie wypełnienia wypełniacza. Przypisania innej 3 wiersze, stosując jednolity spadek i zamknięcia pętli.

Przedstawienia uszu i ogona

No co królik zrobi bez uroczych i długich uszach? Wybór schematu tego elementu zależy od rodzaju pożądanej długości szwaczka chce uzyskać wynik. Czytamy w artykule toy uszy są średniej wielkości. Jeśli to konieczne, należy zwiększyć liczbę pętli podstawowych.

Praca składa się z zaledwie dwóch wierszach:

 1. Łańcuch 10 obiegu powietrza, druga pętla są dziane przez pasek haczykowego BN, w następujących – kolumna 4, Bn, 3 łączący słupka 6 cN i kolumny z jednej SC.
 2. Obracają się i wykonywać operację: CH3 łączący kolumnę 5 barów BN BN1 łączące kolumny. Pierwszy wiersz jest zakończony, łącznie z 23 elementów.
 3. Zakończ pracę provyazat: 5 podłączenia sc, filary BN 13 i 5 łączące sc. Podobnie, drugie ucho jest.

Wiele z dzianiny zabawka zwierzęta składają się z tych samych elementów. Na przykład, ogon – integralną częścią większości zwierząt. Jeśli chodzi o zające, tutaj szwaczka mają wybór: połączyć małą kulkę lub wykonać puszysty ogon w małym pom-pom.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, tworzyć pierścień dziania amigurumi 6 barów BN w następnym rzędzie, czy zysk na 12 kolumnach BN. Kilka okrążeń pozostawić niezmienioną i mety dziania spadek aż 6 sc. Nie zapomnij dodać wypełniacz.

Aby dokonać pom-pom, wziąć główną przędzy kolorów i owinąć je widelcem lub kartonu, starannie usunąć i pakiet krzyż. Baza boczne mogą być cięte i tworzą miłą piłkę.

Ostatnie kroki

W celu oszacowania proporcjonalności się część elementów zabawkowych połączyć ze sobą za pomocą kołków. Jeśli wynik jest miłe dla oka, przenieść się do bardziej bezpiecznego montażu – sieciowania. Wszystkie elementy, z wyjątkiem uszu, są mocowane na korpusie za pomocą wszystkich wątków w lewo. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować się do zaleceń mistrzów:

 • uszy są przyszyte do jednego punktu głowy;
 • przednie i tylne nogi są ustalane na podstawie wspólnych par.

Po szycie szczegóły pozostają do wykonywania haftów twarze: podkreślić brwi, usta. Na nogach można również dokonać podziału uderzeń. Jak oka można stosować małe czarne koraliki lub okrągłe przyciski.

Wydawałoby się, że praca jest zakończona. I może to być prawdą. Ale jeśli lot fantazji nie poprzestał – chcemy zobaczyć coś bardziej subtelne i piękne w projektowaniu zabawek – przemyśleć sztuk odzieży. Które będą miały ciekawą i oryginalną królik Tilda. Szydełka jest łatwo połączyć małą sukienkę i buty dla małych zwierząt. Użyj dowolnego przędzy, angażują się resztki różnych kolorach. Nie mylić z wielkością, dzianiny kontroli tkaniny.

hak zając dopasować jedną lub dwie noce i będzie miłe dla oka przez dłuższy czas. Zbierz wszystkich swoich twórczych pomysłów, zaopatrzyć się w przędzy, szydełka, cierpliwości i dobrego humoru, aby prawdziwy mini-arcydzieło!