380 Shares 2430 views

Jak szybko i łatwo zrobić kulę psa

Różnorodność rzemiosła wykonane z kulek – jest to jeden z najbardziej niezwykłych i nietypowych sposobów zabawić dziecko. skręcania ćwiczeń (oficjalna nazwa sztuka dokonywania jakichkolwiek figur z balonów) rozwijanie umiejętności motorycznych, wyobraźnię, logiczne myślenie dziecka, a co najważniejsze – przyniesie wiele pozytywnych emocji. Wszakże z tego materiału można stworzyć wszystko co chcesz, począwszy od fikcyjnych zwierząt i roślin, a kończąc ozdoby dla małych księżniczek. Dowiedz się, jak zrobić kulę psów i innych zwierząt, marzenie każdego dziecka.

Umiejętność skręcania ma długą historię. Ale szczególnie popularna forma ta niezwykła sztuka zdobyła w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. W Niemczech cała konferencja na skręcanie został zorganizowany w 1998 roku, który również zaprosił profesjonalnych rzemieślników i zwykłych ludzi, którzy chcieli nauczyć się dane z kulek. Istnieje nawet coś takiego jak „projektowania przewodów.” Obejmuje on tworzenie kulek sukienki projektantów i garnitury. Taka odzież jest oryginalny i wygląda pięknie.

Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, wyjaśniając w jaki sposób, jak zrobić piłkę z psem. Pomoże Tobie i Twojemu dziecku opanować sztukę skręcania.

1. Najpierw trzeba podkręcić pompę specjalną piłkę, pozostawiając ogon zaniżone w 6-7 centymetrów długości. W ten sposób mamy pewność, że proces pracy nie pęknie. Zaczynają toczyć piłkę naszą potrzebą jest od regionu, w którym węzeł jest wiązana.

2. Następnie, środek zgrubienia krawędzi, który jest związany węzeł około 20 cm. Siedzenie będzie pasować. Gięcie na pół podzielić na oku dolna połowa na dwie w przybliżeniu równe części. Nie trzeba zmusić dwie połówki piłki, upewniając się, że palce stykają się ze sobą. Powstały kolej pętla ponad 360 stopni – dzięki czemu otrzymujemy naszą wylotową powietrza psa.

3. Z ostatniego miejsca wycisnąć z powrotem do oka o 20 cm – to
krotnie punkt. Część długości termometru 20 cm wizualnej dzielą się na dwie równe części. W tym momencie po raz kolejny trzymać palce ściskające dopóki nie zetkną się, a następnie rozruchu powstałą pętlę 360 stopni. To przednie kończyny naszego psa!

4. Prawie nauczyli się, jak zrobić piłkę z psem – pozostawiając jedynie ogon i tylne nogi. W tym ostatnim przypadku, trzeba wycofać z drugiego końca kuli (gdzie zostawić „ogon” z powietrza) około 25 centymetrów. Zapamiętaj ten punkt – nie będzie oszustem. Perełek całość z krawędzi oka podzielić na dwie równe części w centrum davim dwóch równoległych „Fragment” piłka aż palce nie stykają się i ponownie obraca się o 360 stopni w wyniku pętli. Tu i gotowe tylne nogi z ogonem.

Pies jest już prawie gotowy, pozostaje zwrócić oczy, nos i uśmiech.

Aby pomóc Ci nauczyć dziecko jak zrobić piłkę z psem, należy znać kilka zasad skręcające. Prawidłowo skręt musi wystarczająco ostre, szybkie ruchy. momencie jest lepiej skręcania nie ubierać wątek – mogą przeciąć piłkę i będzie wybuch.