111 Shares 5113 views

choinek

Dziadek Mróz – nieodzownym gościem ferii zimowych. Został zaproszony na choinkę dla dzieci w szkole, w ogrodzie, na uroczystości domowych. Nawet dorosły trudno sobie wyobrazić, Nowy Rok bez Mikołaja … Co możemy powiedzieć o dzieciach?


Każde dziecko wie, że Mikołaj przychodzi do Nowego Roku, że ma wnuczkę, Snow Maiden, on jest miły i uwielbia się śmiać.

I lubi słuchać poezji, prowadził tańce i wydawać zabawne konkursy. I dzięki niemu, drzewa dziecka stają się tak wesoły i szczęśliwy! . (Nie zapomnij, przy okazji, aby ćwiczyć kilka Boże Narodzenie rymy dzieci to nie jest przydatny tylko do rozwoju pamięci, wyobraźni i mowy umiejętności, ale również przyjemność: zarówno będą dumni z dzieckiem, gdy w odpowiedzi na dane mu słodyczy i zabawek można powiedzieć wiersz – i rodzice i Mikołaj, oczywiście, wspierać go podziwiali ahami-oohs!)

Teraz wielu rodziców dać dzieciom prawdziwe, wspaniałe wakacje, które pozostają jednymi z najbardziej szczęśliwych wspomnień!

Drzewo dziecko do szkoły i wieku przedszkolnym dzieci odbywają się nie tylko w instytucjach, ale także w salach koncertowych i teatrach, które są rozgrywane na całą prezentację. Ale to nie wszystko: nie zapomnij o domku. Ponieważ dom – miejsce, w którym dziecko jest zawsze kochać i czekać … i tak bez względu na to, jak to było zabawne nowy rok w szkole, w domu partia nie powinna dać się do niego. Stworzyć odpowiedni nastrój i pomóc zdobione choinki, i rozmaite gadżety oraz list do Świętego Mikołaja. Który, nawiasem mówiąc, pomoże rodzicom wiedzieć, jakie są pragnienia dziecka! 🙂

PS zdaniem są dzieci w Santa Claus? .. dyskusyjna, ale wielu rodziców odpowiedzieć twierdząco. Dzieci nigdy dorosnąć i przestać wierzyć w bajki dziadka, który zostawia prezenty pod choinką przebrany. Ale dopóki trwać najbardziej szczęśliwe i beztroskie lata swojego dziecka, o ile jeszcze nie dotknął opieką dorosłych … nie pozbawia cuda potomnych.