769 Shares 1143 views

Prywatne przedszkola w dzielnicy Vyborg w Petersburgu

Do niedawna edukacja szkolna i przedszkolna była wyłącznie stanem. Szkoły budżetowe i przedszkola nie dawały rodzicom wyboru. W naszych czasach sytuacja uległa radykalnej zmianie. Przedszkola handlowe dla dzieci w wieku przedszkolnym mają duży potencjał, a różnorodny wybór pomaga wszystkim wybrać odpowiednią instytucję dla indywidualnych cech dziecka. Prywatne ogrody w rejonie Vyborga zapewniają różnorodne programy edukacyjne dla każdego wymagania.


Zalety prywatnych przedszkoli

Przedszkola są ważną i niezbędną częścią społeczeństwa. Pomagają dzieciom szybciej zrozumieć ich indywidualność, wzbogacają swoje doświadczenia społeczne i uczą ich komunikowania się z innymi ludźmi. Niestety, instytucje państwowe są często przepełnione, a koleje nigdy nie kończą się. W takim przypadku może być wizyta w prywatnej przedszkolu.

Istnieje wiele korzyści dla komercyjnych instytucji przedszkolnych. Po pierwsze, jest to małe obciążenie grup. Zwykle w jednej klasie jest zaangażowanych tylko 5, rzadziej 10 dzieci. Pozwala to każdemu dziecku spędzać więcej czasu niż w instytucjach publicznych. W wolnych przedszkolach 20 lub nawet 30 dzieci jest zaangażowanych w jedną grupę, co negatywnie wpływa na ich ogólny stan i rozwój.

Współczesne przedszkola mają ogromny potencjał do wczesnego rozwoju niemowląt. Zwykle ich struktury są mniej sztywne i pozwalają na wprowadzenie nowych technik niemal równocześnie z ich wyglądem. Różnorodność obszarów edukacyjnych pozwala każdemu rodzicowi znaleźć odpowiednią opcję dla swojego dziecka. Dlatego prywatne przedszkola indywidualniej zbliżają się do rozwoju dzieci, podkreślając i rozwijając swoje mocne strony.

Lista instytucji dla dzieci w rejonie Wyborgsky

Jakie są prywatne przedszkola dzielnicy Vyborga? Poniżej znajduje się lista najbardziej znanych instytucji pozarządowych. Nie wszystkie z nich mają status "przedszkola". Często oficjalna nazwa – "centrum rozwoju". Wynika to z biurokratycznych trudności, zgodnie z którymi konieczne jest przeprowadzenie wielu kroków i akredytacji w celu uzyskania oficjalnego tytułu. W tym nie ma w tym nic strasznego, ośrodki rozwoju nie różnią się od przedszkoli, z wyjątkiem nazwiska.

 1. "Mały kraj".
 2. "Wspaniały świat".
 3. "Wave".
 4. "Kubuś Puchatek".
 5. "WZROST".
 6. "Mimetik".
 7. "Islet".
 8. "Inspiracja".

Każda z tych przedszkolnych instytucji zasługuje na szczególną uwagę.

Przedszkole "Mały kraj"

Prywatne centrum rozwoju jest zorganizowane jako niesamowity kraj z wieloma miastami, z których każdy może odwiedzić dzieciak. "Miasto Szah i matematyki", "Miasto tancerzy", "Miasto mistrzów" i wiele innych przygód czekają na dzieci w dzielnicy Vyborgsky. Wszyscy będą mogli wybrać miejsce, w którym najbardziej lubi. W przypadku tresowania dzieci zarabiają od 12 000 rubli / miesiąc, a "Mały kraj" od 1,8 do 12 lat.

Przedszkole "Awesome World"

W tej placówce przedszkolnej prowadzony jest kompleksowy rozwój dziecka. Jakie programy nie zostały wymyślone w "cudownym świecie"! Wakacje w obozie letnim, wycieczki do produkcji, questy, wakacje, szkolenia i wiele, wiele więcej. Również w przedszkolu znajduje się program dla dzieci od 6 miesięcy "Zemlyanichnaya Polyana", który jest produkcją teatralną, konkursami i seminariami. Wszystkie zajęcia odbywają się w zabawnej formie interaktywnej.

Przedszkole "Vzmah"

Prywatna szkoła "Vzmah" otwiera swoje drzwi nie tylko dla dzieci powyżej 7 roku życia, ale także dla dzieci w wieku przedszkolnym. W prywatnej przedszkolu nacisk kładzie się na naukę języka angielskiego. W ogrodzie tworzone jest specjalne zintegrowane środowisko językowe, które pozwala na jak najwcześniejsze poznanie nieznanego przysłówku. Na przykład, umieść spektakle w języku angielskim, a gry to głównie angielski. Lotto, puzzle, gry planszowe – wszystko to ma pomóc dzieciom w trudnym biznesie. W "Vzmah" są przekonani, że każde dziecko może być nauczane w języku angielskim, wystarczy tylko znaleźć podejście do niego.

Przedszkole Kubuś Puchatek

"Winnie the Pooh" znajduje się w osobnym, ogrodzonym terenie z nadzorem wideo. Wiele pokoi i sypialni gier, ogrodzony teren wokół domu pozwala dzieciom czuć się bezpiecznie tutaj. A eksperci z centrum angażują się w dzieci z programu CAMBRIDGE Super Safari. Ponadto, "Winnie the Pooh" prowadzi działania rozwojowe o różnym profilu dla dzieci od roku.

Przedszkole "ROST"

W tej instytucji wszystkie dzieci biorą udział w programie edukacyjnym "Wspólnota". Pokoje w nim podzielone są na semantyczne "strefy": rysunek, matematyka, nauka, wychowanie fizyczne itd. Jeden nauczyciel ma dwóch nauczycieli i jedną pielęgniarkę.

Zdrowie dzieci w prywatnym ogrodzie jest traktowane ze szczególną troską: wizyty miesięczne obejmują haloterapię i koktajle tlenu. Każdego dnia dzieci są badane przez pielęgniarkę. Grupy podzielone są według kryterium wiekowego. Menu dla każdego dziecka jest wybierane indywidualnie. Cena miesięcznej wizyty zależy od długości pobytu, menu i zawodu.

Mimimtik

Prywatna przedszkoła w rejonie Vyborga o śmiesznym nazwie podbija wszystkich tych, którzy przybyli z ich jasnym wzorem. Mury jego pokoi zdawały się wydobywać z bajek. Nawet w pomieszczeniach sanitarnych mozaiki układały się w magiczne miasta.

W "Mirometik" śledzają zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. W korytarzach i pomieszczeniach oczyszczane są jonizatory powietrza, na recepcji znajduje się "przycisk alarmowy". Szkolenie w centrum odbywa się zgodnie z programem "Dzieciństwo". W tej chwili maksymalne obciążenie przedszkolem to 15 osób. Akceptuj dzieci od 2 do 7 lat. Koszt pełnego dnia wyniesie około 30 000 rubli.

Sadik "Islet"

"Islet" jest niezwykły ze względu na jego lokalizację: zajmuje duży prywatny dom we wsi. Daje to przedszkole wiele zalet. Mnóstwo pokoi, plac zabaw, sypialnie i basen. W prywatnym centrum jest również biurem pielęgniarskim.

Latem "Ostrovok" zamienia się w letni obóz dla dzieci. Szkolenie odbywa się głównie technikami Vasilyevy. Pełny dzień w tym ogrodzie będzie kosztował rodziców 25 tysięcy rubli.

Prywatny ogród «Inspiracja»

Specjaliści "Inspiracji" zwracają szczególną uwagę na rozwój kulturalny młodych Petersburgerów. Mnemotechnika, rytmika, badania w Petersburgu, angielski, terapia baśni pomaga dzieciom rozwinąć nie tylko poczucie piękna, ale także pamięć z myśleniem. Miesięczne oddziały przedszkola uczęszczają na wystawy i muzea, a także organizują koncerty filharmonii dziecięcej. Koszt pełnego dnia w przedszkolu prywatnym wynosi 27.500 rubli.

Prywatne Przedszkola Powiatu Wyborgskiego: adresy

Adresy prywatnych przedszkoli w dzielnicy Vyborg w Petersburgu są równomiernie rozłożone na wszystkie duże kompleksy mieszkaniowe:

 • "Mały kraj" – ul. Szostakowicz d. 3;
 • "Niesamowity świat" – ul. Baikonurskaja, 24;
 • "Vzmah" – autostrada Vyborg, 156, pokój 2
 • "Winnie Puchatek" – Pargolovo, Lane Farmera. 17;
 • "WZROST" – ul. Noworosyjsk, 30, budynek 1;
 • "Mimetik" – ul. Yesenin, 1 pokój 2;
 • "Wyspa" – wieś Pargolowo, ulica Podgornaya, dom 26;
 • "Inspiracja" – ul. Asafiew, budynek nr 7. 1.

Jest to konieczne w życiu współczesnych rodziców prywatnych przedszkoli z Petersburga w dzielnicy Vyborg. Wezwanie specjalistów do domu lub indywidualnych lekcji z dziećmi nie zawsze rozwiązuje ich problemy. Najłatwiej jest to zrobić w zespole, w którym dziecko ma przykład do podjęcia w formie wychowawców, gdzie ma możliwość samorealizacji.

W prywatnych przedszkolach w dzielnicy Vyborg w Petersburgu dbają o dzieci, uczą ich odkrywania świata, komunikowania się z innymi, silnego i odważnego. Bez prywatnej przedszkoli nie można sobie wyobrazić wielkiego miasta we współczesnym świecie. Bardzo ułatwia życie dorosłych, umożliwiając im budowanie kariery i angażowanie się w ważne sprawy. Prywatne przedszkola są doskonałym wyborem dla kochających rodziców!