740 Shares 4152 views

Ecotel "Snegirek": opinie, zdjęcia, adres, telefon

Ci, którzy jeszcze nie wiedzą, co to jest ecotele, dużo. Taka koncepcja w naszym kraju jeszcze nie jest bardzo popularna. W rzeczywistości jest to niewielka kategoria hoteli "ekonomia". Dziś tego rodzaju zakwaterowanie na wakacjach stopniowo staje się godną alternatywą dla dużych hoteli, które stały się zwyczajem turystów, gdzie koszt pokoju może wynosić od 50 do 100 dolarów dziennie. Takie życie, zwłaszcza w czasach kryzysu, nie jest do przyjęcia dla wszystkich. Ceny w ekocie są znacznie niższe, ale są świadczone ze względu na najbardziej racjonalną usługę i dostępność mniej personelu.


Funkcje

Poza niskimi kosztami, mieszkańcy mają okazję docenić domową atmosferę, a także indywidualne podejście do każdego turysty, co jest wielkim rzadkością w dużym hotelu. Ponadto nie każdy lubi mieć restaurację, kasyno lub klub nocny w hotelu. W takich przypadkach najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest wybór małego ekosystemu, odizolowanego od hałasu i zamieszania. Muszę powiedzieć, że to święto jest idealne dla rodzin z małymi dziećmi lub osobami starszymi. Jeśli podsumujemy wszystko, co zostało powiedziane, możemy wyciągnąć następujące wnioski: ekototel jest doskonałym wyborem dla tych, którzy przede wszystkim oceniają poziom usług hotelarskich i komfort domowy, a także tych, którzy chcą oszczędzić dążąc do uzyskania maksymalnego komfortu.

Usługi z reguły nie kwalifikują się do przyznania gwiazdek. Jednak w zakresie usług i komfortu prawie wszyscy istniejący ekoturystowie spełniają ogólnie przyjęte standardy hoteli, aw niektórych przypadkach nawet przewyższają je. Zasadniczo, zasoby mieszkaniowe w nich nie przekracza pięćdziesiąt do siedemdziesięciu pokoi. A komfort i obsługa takich obiektów są porównywalne tylko z formatem 4 lub 5 gwiazdek. Wszystkie te niezaprzeczalne zalety cieszy się ekologiem "Snegirek", zlokalizowanym w rejonie Moskwy.

Lokalizacja

Piękny kompleks, składający się z hotelu i obiektów sportowych i rozrywkowych, jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy wyjeżdżają na kilka dni poza granicami miasta. W ekologicznie czystym naturalnym rejonie regionu moskiewskiego istnieje ekolog "Snegirek" (Istra). Kiedyś obszar ten pokrył gęste lasy sosnowe i świerkowe. Dla wielu osób ta "europejska tajga" staje się strefą relaksacyjną i beztroską przyjemnością. Ecoter Snegirek, którego zdjęcie jest kompletnym potwierdzeniem tego, co zostało powiedziane, ostatnio stał się bardzo popularny wśród turystów. Uważa się, że lokalny klimat jest bardzo korzystny nie tylko do odpoczynku, ale także do leczenia. Sąsiedztwo kompleksu jest jednym z najbardziej malowniczych na przedmieściach. Piękna rzeka Istra płynie na południe tylko cztery kilometry.

Jak tam dotrzeć?

Kompleks kulturalno-sportowy – ekolog "Snegirek" – znajduje się w odległości 25 kilometrów od obwodnicy Moskwy. Możesz do niego dojechać drogą Volokolamsk. Dom wakacyjny znajduje się w pobliżu dworca kolejowego o podobnej nazwie "Snegiri". Kilka budynków mieszkalnych zostało wybudowanych na jego terenie zielonym. Możesz tu przyjeżdżać nie tylko prywatnym samochodem, ale także środkami transportu publicznego: z stacji metra Tushinskaya, wsiąść do autobusu 372 i wysiąść na trzecim przystanku w wiosce Snegiri.

Ci, którzy jadą samochodem, musisz przesuwać się wzdłuż kierunku Volokolamsk przez Krasnogorsk, a potem wzdłuż autostrady Novo-Rizhskoe, zetknąć Istrę i wyłączyć. Następnie idź prosto do wioski. Jest tam również elektryczny pociąg.

Opis

Ecotel "Snegirek" (telefon: +7 (499) 653-91-39) jest uważany za wygodne i wygodne miejsce wypoczynku, położone na niewielkim, ale bardzo dobrze zorganizowanym terenie. Jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy lubią podmiejską rozrywkę w otoczeniu, w otoczeniu swoich bliskich. Goście hotelu mają do dyspozycji szeroką gamę usług i wiele możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz na spotkania biznesowe. Zrelaksowana atmosfera i jakość usług to doskonałe połączenie dla pełnego przywrócenia witalności, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ucieleśnienie tego samego nazwiska, w którym zbudowano ekologię "Snegirek", jest uważane za ekologicznie czysty teren. W pobliżu znajduje się klasztor New Jerusalem. Ecotel jest przeznaczony do wypoczynku, w tym całej rodziny, na spotkania firmowe, jak również w interesach, weselu i innych uroczystościach. Personel zapewnia pełną pomoc w organizacji uroczystych kolacji lub kolacji.

Wnętrze eko-house powstało zgodnie z rodzimymi wartościami rosyjskimi. Utalentowani malarze Palekh pracowali nad jego twórczością. W pobliżu znajduje się Muzeum Cysterny, które jest dostępne z biletami wycieczkowymi.

Infrastruktura

Ecotele "Snegirek" (adres: region moskiewski, osada Snegiri, październik ulica, 41) oferuje wszystkie warunki na odpoczynek całodobowy. Na spotkania biznesowe jest doskonale wyposażona sala konferencyjna. W trakcie odpoczynku Goście mogą korzystać z pokoju komputerowego, w którym znajduje się bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz nowoczesnej biblioteki.

Recepcja jest czynna. Nawet jazda po północy może szybko i bezzwłocznie uzyskać klucze do bezpłatnego numeru. Tu są również bezpieczne komórki. Rejestrator może zarezerwować wycieczki wycieczkowe.

Właściciel ecole posiada własny strzeżony odkryty parking. Tutaj można parkować duże autobusy.

Fundusz mieszkaniowy

Ecoter "Snegirek" składa się z dwóch budynków. Są pokoje kategorii "standard", "suite" i "junior suite". Pierwszym budynkiem jest pięknie urządzony czteropiętrowy budynek. Goście mieszkający w tym, korzystają ze wszystkich usług tego ekoturysty. W tym budynku jest dwanaście pokoi. Jedyny apartament w tym budynku to przestronny apartament o powierzchni dwudziestu pięciu metrów kwadratowych. W pokoju znajduje się część dla gości, oddzielona od sypialni łukiem i zamykana grubą kurtyną. Na podłodze jest dywan. Pokój wyposażony jest w łóżko podwójne, sofę, stół, telewizor, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, lodówkę. W łazience połączonej jest wanna.

Pięć pokoi kategorii "junior suite" pierwszego budynku ma powierzchnię szesnaście metrów kwadratowych. Apartamenty, podobnie jak apartament, są podzielone na sypialnię i część wypoczynkową, w której znajduje się rozkładana sofa. W łazience znajduje się kabina prysznicowa lub wanna. Pokoje typu standard wyposażone są w niezbędne meble, w tym łóżko podwójne.

Drugi budynek ekototelu został wzniesiony nieco później niż pierwszy. Jego budowa była spowodowana zwiększonym popytem na demokratyczne wakacje na przedmieściach. Budynek jest dwupiętrowy. Jest całkowicie owinięte w dzikie winogrona. Z jednej strony budynek idzie na wewnętrzne terytorium hotelu, az drugiej – na pole do minigolfa, które ma pięć otworów.

W tym budynku są tylko pokoje standardowe urządzone w stylu Holiday Inn. Według obszaru i wyposażenia, są one podobne do tych, które znajdują się w pierwszym budynku.

Ekolog przyjaciel Snegirek, którego recenzje są przeważnie pozytywne, oferuje także trzypiętrowy domek wynajmowany wielkim firmom – dwudziestu lub dwudziestu pięciu osób. Znajduje się 10 minut jazdy od głównego budynku i jest zbudowany na wysokim brzegu Istrii. W domku znajduje się kuchnia, duża hala i osiem sypialni oraz oddzielna sauna. Łazienki są dostępne na każdym piętrze. Wszystkie meble w hotelu wykonane są z naturalnego drewna, w tym dębu.

Zasilanie

Ekotour "Snegirek" oferuje dwa posiłki dla gości, a także możliwość zwiedzania restauracji o tej samej nazwie zgodnie z koncepcją "menu zamówienia". Śniadanie i lunch, wliczone w cenę wycieczki, przechodzą przez "bufet".

Restauracja "Snegirek" składa się z siedmiu pokoi. Jego całkowita pojemność wynosi około pięciuset osób. Jednym z największych plusów, sądząc po opiniach, jest to, że działa cały czas. W restauracji znajduje się także usługa "dostawa potraw" do pokoju, do sali bilardowej, do basenu lub na piknik.

W sali bankietowej może pomieścić do sześciu osób. Wieczorami w klubie znajduje się parkiet taneczny – muzyka na żywo. Piękna dekoracja w postaci otwartych tarasów i stylu tradycyjnego dworu rosyjskiego, tworząca świąteczny nastrój, przyczyniła się do tego, że odbywają się często wesela i bankiety. W małym barze akwaria są wbudowane w ścianę, az drugiej znajduje się obraz na temat "Sadko w podwodnym królestwie". Na naczyniach i wielu szczegółach wnętrza znajdują się fletowce. Goście traktowani są jako komplement z marką "żurawina". Ta sala jest częścią Muzeum Torreadorów. Co trzy dni gra się na żywo, a reszta – karaoke.

W restauracji znajduje się również lustro, stół bilardowy, kominek, sale VIP i wielofunkcyjne. W pobliżu pierwszego budynku ekologicznego domu w sezonie ciepłym jest otwarta kawiarnia. Goście mogą delektować się obydwoma potrawami z menu restauracji i zamówić karp, który samodzielnie złapie.

Dla małych dzieci

Ecoter "Snegirek" często akceptuje rodziny, które przyjeżdżają z dziećmi. Dlatego w swojej infrastrukturze istnieje wiele usług dla najmłodszych gości. Dotyczy to nadmuchiwanych atrakcji, bezpłatnego placu zabaw i animacji dla dzieci. Ci rodzice, którzy przyjeżdżali bez przewozu, proszeni są o wynająć go za sto rubli. Ponadto, na terenie kompleksu dla młodych turystów istnieje małe zoo. Tu dzieci czekają na pawie, strusie i bażanty, które mogą być podawane z rąk.

Dodatkowe informacje

Dla tych, którzy przyjeżdżają do ekologa Snegirek, basen ze słodką wodą oraz kompleks kąpielowy z solarium, speleo-komorę do haloterapii. Znajdują się tu również sala do kręgielni i bilarda. Na zielonym terenie ekoturysty, o trzypiętrowym domku znajduje się strefa do gotowania szaszłyk z drobiu, a także trawnik, w którym Goście grają w piłkę nożną. Jeśli trochę czasu wpadniesz do pobliskiego lasu sosnowego, możesz mieć piknik z pożarem. W sezonie ciepłym na terenie ekosystemu są zainstalowane stoliki do gry w tenisa stołowego.

Dla fanów aktywnego wypoczynku znajduje się pole golfowe i piłka nożna, miejsce do gry w badmintona, siłownia i korty. W razie potrzeby Goście mogą uprawiać fitness lub jogę, pograć w dash, grać w kręgle, wziąć udział w zajęciach z aerobiku w wodzie lub pójść do sali balowej. Wieczorem można obejrzeć fascynujące występy w hotelu lub po prostu posłuchać muzyki na żywo.

Odpocząć w zimie

Jeśli latem mieszkańcy mogą popływać w otwartym lub krytym basenie, a wraz z początkiem zimnej pogody, dla tych, którzy lubią kąpać się w lodowatej wodzie, jest wycięte lód.

W sezonie zimowym wielu ludzi przyjeżdża tutaj, aby jeździć na łyżwach lub na nartach. Ten lodowisko jest czynne przez cały rok. Trzeba wypożyczyć łyżwy. W pobliżu znajduje się klub narciarski. Rower stokowy działa przez cały rok. Klub narciarski jest tuż obok hotelu.

Recenzje

Wielu z tych, którzy odwiedzili tutaj, lubili resztę. Ecotel "Snegirek", recenzje na temat życia, w których są w większości pozytywne, odpowiada gośćmi nie tylko ze względu na numerowany fundusz, ale także z doskonałym terytorium i żywności. Tutaj wielu prowadzi imprezy zbiorowe, na korzyść tego w restauracji jest wiele rodzajów hal – na każdy gust i budżet.

Dla stałych klientów w systemie ekologicznym istnieje system rabatów. Wśród minusów goście zauważają słabe oświetlenie terenu wokół drugiego budynku i brak jednorazowych arkuszy w speleocamery. W przeciwnym razie, ecotele liked, wiele planuje tu wrócić więcej niż jeden raz.