773 Shares 5849 views

Prywatne hotele dobrą alternatywą

Po przyjeździe do nowego miasta, znajomy z nim rozpoczyna się poszukiwanie mieszkania. Najprostszym sposobem, aby zatrzymać się w jednym z największych hoteli w mieście, i to często bywa. Still – wielkie hotele są zawsze w zasięgu wzroku, w razie potrzeby, można łatwo znaleźć drogę do domu, po prostu zapytać przechodnia drodze. Istnieje „tradycyjnych” hotele i wiele innych korzyści związanych z istniejącą infrastrukturą: obecność centrów handlowych, restauracji, kin i pokoje oraz bibliotek multimedialnych konferencji sieci.

A jednak, to najlepiej znaleźć niedrogie prywatne mini-hotele. Korzyści, które są dostępne w tych hotelach, są oczywiste. prywatnych hoteli są zazwyczaj bardzo ciche i wygodne i znajdują się w największych miastach w niemal każdym obszarze, który wymagające tylko gości, którzy chcą spędzić czas w nowym mieście z komfortu i przytulności. Dla mini-hotele mogą być przypisane, a także prywatne mieszkanie wykorzystywane przez właścicieli do wynajmu turystom. Apartamenty te są dostępne w bardzo wielu miejscach.

prywatnych hoteli zwykle zapewniają jeszcze większy komfort i bardzo domowa atmosfera, co jest bardzo przyjemne gości. Nie najmniej rolę w rozwoju mini-hotele popularności odgrywa stosunkowo niska cena za pobyt: jak w Petersburgu jest całkiem możliwe, aby znaleźć hotele prywatnych w cenie 300-400 rubli dziennie.

Prywatne mini-hotele znajdują się nie tylko na obrzeżach miasta, ale także w sercu, jest kilka hoteli w bezpośrednim sąsiedztwie wszelkich wartości i zabytków kulturalnych i historycznych. Jeśli przyjedziecie w Petersburgu lub innego miasta w interesach, można łatwo znaleźć tymczasowy dom w każdym mieście są Państwo zainteresowani obszar i mieć pewność, że cały pobyt Ci ciepło i komfort jest gwarantowany.

Opinie o hotelu, w lewo lokatorzy zwykle bardzo sympatyczny. Spędziłem dwa dni w mini-hotel „Puszkina” w Petersburgu, a moje doświadczenia z pobytu tutaj – bardzo pozytywne. Jest tam i specjalna książka, w której zostawiłem recenzję.

Mini-hotel „Puszkin” położony jest w pobliżu ulicy Newski Prospekt, w samym historycznym centrum miasta, na ulicy Puszkina, 15. Jego położenie jest bardzo wygodne, a okna wychodzą na ciche mały dziedziniec. Cichy i komfort w gostinichki taki sposób, że z jakiegoś powodu był trochę smutny i pamięta naszego domu w Biisk i łagodny i uprzejmy matki.

Z pewnością pozytywną rzeczą w „Puszkin” jest to, że zawsze jest gorąca woda, czysta woda pitna i śniadanie jest wliczone w cenę noclegu. W typowej „standard” pokój posiada prysznic, WC, TV, internet, i inne przydatne udogodnienia.

Wszystko jest dobrze, to po prostu wydawało się na tyle wysoka cena – Spędziłem dwa dni w pokoju w cenie 1900 rubli. Jest w „Puszkin” i apartamencie, ale to kosztuje od czterech do pięciu tysięcy rubli, które nie jest częścią mojego planu. Rozumiem, że dla stałych klientów na hotel oferuje zniżki. To miłe, że hotel może być zarezerwowane tylko z góry.

Czytając opinie prywatnych hoteli w Petersburgu, i zainteresował się innym mini hotel klasy biznesowej. Ten hotel „Newski 150” na Newskim Prospekcie. Hotel ma tylko cztery pokoje z wszystkimi udogodnieniami. Zakres usług jest bardziej rozwinięty niż w „Puszkin”, ale lokalizacja jest zbyt zajęty miejsce i nieco wyższa cena ustalona mojego wyboru na rzecz mini-hotel „Puszkina”.

prywatnych hoteli w różnych miastach, w tym w Nowosybirsku – kilka godzin pociągiem od mojego domu Biysk, dostępny do wynajęcia, co jest bardzo wygodne, a ceny w mini-miejskich hoteli na ogół niższe niż w dużych hoteli z sektora publicznego. Recenzje prywatnych hoteli w Nowosybirsku, że dostarczają one wszystkie niezbędne udogodnienia dla swoich gości i znajdują się w różnych częściach miasta. Zakres usług obejmuje, co do zasady, oddzielną łazienką, szybki dostęp do Internetu, pokoje wyposażone są w wygodne meble, klimatyzację i dużo bardziej przyjemne i potrzebne rzeczy.

Na ogół małych prywatnych hoteli są stopniowo staje się realną alternatywą dla bardziej „tradycyjnych” hoteli w niemal wszystkich większych miastach kraju, a nie tylko w dużych. W małych miasteczkach, takich jak Biisk iw bardzo małych Górno-Altaisk prywatnych mini-hotele i apartamenty także w duży popyt.