251 Shares 1781 views

Haft wzrosła wstążek: klasy mistrzowskie dla początkujących. Luksusowe wzrosła wstążek atłasowych: schemat haftu

dość popularne w dzisiejszych czasach coraz tego rodzaju robótek ręcznych, jak haft wstążkami. Szczególnie popularne nabyte wstążki hafty róże. master class dla początkujących, dla imienia tego kwiatu, i zostaną omówione w tym artykule. Korzystanie wstążki haftowane kwiaty, można łatwo dać nowe życie starej torbie lub bluzkę, która została przypadkowo dostarczone na miejsce.
Róże są kochane przez wielu, a zatem są one uniwersalne i doskonale nadają się nie tylko do dekoracji odzieży lub dekoracji wnętrz, ale również może być wykorzystywane do tworzenia kart lub zawijanie prezent. Dowiedz się, jak stworzyć takie piękno nie jest trudne. Wszystko, co musisz zrobić – to dużo chęci i trochę cierpliwości. I, oczywiście, kilka taśm.

Wytwarzanie materiałów dla

Taśmy do haftu wzrosła krok po kroku mogłoby być zrozumiałe, należy odebrać niezbędne materiały i narzędzia. W ogóle, do haftu, można użyć absolutnie każdą tkaninę, ale jeszcze podnieść na płótnie szkoleniowej lub konopie.

Igła do wstążek ściegów powinien mieć dużą ucho i ostry czubek. Oczywiście, jeśli będzie haftować na płótnie, można użyć narzędzia z tępą końcówką. Ale ta opcja jest przeznaczona tylko dla płótna. Taśma, wybrany przez Ciebie, może mieć dowolną szerokość. Ale nadal uważany za najbardziej odpowiednią szerokość i pół lub dwa centymetry. W tym przypadku, hafty wstążki satynowe róża jest uważana za najbardziej odpowiednie. Ponadto, w niektórych przypadkach trzeba będzie nici do haftu. Do pracy uważnie, wybrać wątku, który zbiega się z maksymalną wstęga charakterystyki koloru. I nie zapomnij o obręcz do rozciągania tkaniny i nożyczki.

wstążki hafty. Róże Kwiaty w uproszczonej formie

Jeśli nadal czujesz, że wstążki hafty skomplikowane, ale naprawdę chcesz, aby taki produkt dla ciebie, jest też inna opcja. Jest bardziej prosty w porównaniu z haftem. To jak fałszywy haft róża wstążkami. master class dla początkujących w tej postaci wyjaśni, jak umieścić róże wstążki satynowe.

Musimy wziąć taśmę w celu określenia jego centrum i zginać w tym momencie pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. Następnie na przemian obracając krawędzie na siebie, a na koniec do jednego z nich wyciągnąć i założyć wątek kwiat. Po prostu przyszyć wskroś. Po zebraniu wymaganej liczby kopii, te kwiaty mogą być po prostu umieszczona na produkcie i szyć. Następnie można dodać do ogólnego obrazu prostego pasa wiązane i haftowane łodygi.

Od czego zacząć pracę

Przed egzekucją wstążki hafty róże, klasy mistrzowskie dla początkujących proponuje zbadać kilka ważnych punktów. Przede wszystkim, na wstążce, należy utworzyć schludny mały tobołek. Powinien on być na tyle duży, aby zabezpieczyć taśmę. Nie powinien wychodzić w najbardziej odpowiednim momencie, że nie był zepsuty cały haft róża wstążkami. Schematy w niniejszym dokumencie stosowany rzadko, ale nadal niektóre koszty znaczników w produkcji. Partycjonowanie pozwala nie zakłócać prawidłowe proporcje w swoim składzie. widać gdzie w potrzebach kwiatów lub innego elementu, a także do reprezentowania jej rozmiar.

Tak więc, w celu wykonania mocującą guzek wystarczy założyć tylko brzeg taśmy dwukrotnie i przyszyć. Teraz twoja taśma w po prostu nie będzie poślizgu. Najważniejsze jest to, starają się wyglądać schludny po niewłaściwej stronie produktu.

Haft róża wstążkami. systemy

Nawet najbardziej doświadczeni mistrzowie tworzyć duże prace z obwodu. To pozwala lepiej poruszać się w filmie i nie do pominięcia z wielkością kwiatów. Jeśli masz gotowy schemat, to będzie dużo łatwiejsze do wyszywania. Można przygotować scenę wzorcową podoba Ci się do wielokrotnego użytku. W tego rodzaju robótek samej opcji mogą być modyfikowane, tak aby nikt nie mógł odgadnąć. Wystarczy zmienić kolor lub rozmiar taśmy lub uzupełniać prace z koralików. Stworzenie takiego systemu, aby szkic na gęstym kartonu, a następnie utworzenie otworu w ziemi, za pomocą szwów przypuszczalnego grubą igłą. Za pomocą ołówka, włóż punkt na tkaninie i rozpocząć haft.

postęp

W tej sekcji, wstążki hafty wzrosła krok po kroku będą rozpatrywane. Po pierwsze, wziąć taśmę i wycisnąć z niego mały pączek. Będzie to centrum przyszłej kwiat. Że nie miał szansy się rozpadać, a następnie przyszyć je i dołącz do płótna. Po pączek jest zabezpieczona, wziąć kawałek taśmy około dwóch metrów długości i zaczyna tworzyć kwiat. Ta długość jest wystarczająca dla bujnym róż, ale jeśli chcesz mniejszy kwiat i taśmę trzeba mniejszą kwotę. Tworzenie średniej wielkości oczek, umieścić je na całym zarodku, tak że błyszcząca strona taśmy pozostawały stale powyżej. To daje swoją jasność obrazu. Również wypróbować wstążek o większej szerokości, po czym wstał i będzie okazać się większe i bardziej wyraziste.

niegrzeczny taśma

Jesteś głęboko w błędzie, jeśli czekać na taśmie natychmiast położyć tak, jak chcesz go. Wcale nie. Po pierwsze, może to wyjść w złym kierunku lub puff się w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. I w tym przypadku, twoi asystenci mogą być tylko cierpliwości i szkolenia. Zbadać krytyczne chwile swojego kwiatka i uzbrojony w wątku, aby dopasować wstążki, po prostu czuć się swobodnie HEM płatków gdzie czujesz, że to konieczne. Poprzez to działanie na pewno będzie w stanie „położyć” swoją różę tak, jak tego wymaga działki.

zamknięcie

Potrzebujemy trochę więcej i marzyć trochę pracy do zrobienia, aby uzyskać pełen wstążek haftem. Bukiet powinien zostać uzupełniony przez małe pąki. A także nie zapomnieć o liściach i łodygach. Aby wykonać łodyg, należy albo poprosić o cienkiej wstęgi koloru zielonego, korzystając kolumnowy przegub, albo przekręcić taśmę i przyszyć ją do powierzchni tkaniny, używając nici. Liście wykonać szeroką wstęgę w jednym ściegiem lub wąskie, ale w dwóch szwów. Aby stać się kompletna historia, szyć na kulkach, symulując rosy na płatkach, lub nawet dodać pewne elementy szyć. Oryginalność i złożoność kompozycji dodać kosz lub wazon, na których można umieścić swój bukiet.

Początkowo taśma jaśniejszy odcień szyć kosz poziomych szwów. Następnie, druga (ciemniejszy) skręt taśmy w jedną wiązkę i szycia w kierunku pionowym, tak, że nowy ściegu utworzone z poprzedniego szachownicę.

Teraz trzeba utworzyć uchwytu. Początkowo uszyć małe oczka wzdłuż konturu w tym samym kolorze, a następnie podjąć dłuższą długość drugiego pasa i przekazać je każdy ścieg, wykonując przy tym obrotem. Można zrobić kosz z wstążkami w różnych kolorach. Najważniejsze w każdym razie nie zacisnąć pasa do kosza nie dostać mieszkanie.

Nici haftu na róży

Inną ciekawą i prostą metodą haftu wzrosła wstążek mogą być wykonywane. master class dla początkujących z użyciem przędz jest idealnym miejscem dla tych, którzy są po raz pierwszy do czynienia z haftem. W tym przykładzie wykonania, nie jest konieczne, aby obrócić wewnętrzną pączek oddzielnie. Konieczne jest przeprowadzenie wątek na wiązania w danym miejscu na tkaninie i od tego punktu, aby zarobić pięć szwów w różnych kierunkach. Ogólnie rzecz biorąc, obraz powinien wyglądać jak gwiazda, a wszystkie szwy – mieć taką samą długość. Stopień pompa wzrosła zależy od długości włókna ściegu. Drukuj taśmę do punktu, gdzie szwy na zewnątrz i zacząć układać ją w kółko. W tym samym czasie w kolejce spędzać taśmy powyżej lub poniżej gwintu. Dokręcić kwiat nie powinno być. Zamiast żarnika można stosować cienką taśmę. Kwiat ma być dość bujne i obszerne.

Wygląd i pielęgnacja

Aby otrzymać ostateczną zakończone haft wstążkami róże, zdjęcia lub inne przedmioty z nią, trzeba zorganizować je całkowicie. Jeśli jest to obraz, należy przypisać do sklepu i odebrać jej ramy.

A jeśli ten kawałek ubrania lub przedmioty dekoracyjne, to trzeba ten produkt doshit. Jeśli zamierzasz umieścić zdjęcie pod szkłem, trzeba zastosować specjalną ramkę, która pozwoli Ci zachować objętość figury.

Haftowane rzeczy dość szybko może ulec zanieczyszczeniu, należy je przemyć lub suchego czyszczenia. Jednak takie produkty powinny być myte ręcznie, w każdym przypadku, nie załamują lub pocierać. W przeciwnym razie, wzór może być znacznie zdeformowane.

Nie można wymazać te produkty, które zostało przeprowadzone filmów barwienia.