579 Shares 2661 views

Zabawki dla psów wzór własnymi rękami

Pies – przyjaciel człowieka! Prawda ta jest znana każdemu – zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Ale nie tylko zwierzę może być prawdziwym przyjacielem człowieka. Dla wielu dzieci, rola ta jest pies zabawka. Plus te zabawki jest to, że mogą one wnieść wiele różni się od siebie. Wszystko to wymaga to wzór zabawki (psy) i lubi tkaniny.

wybór odmiany

Obecny model zabawki psów są zupełnie inne od tych, które mogłyby dokonać zakupu lub rodzice dla swoich dzieci wiele lat temu. Teraz te rzemiosła można zobaczyć w zupełnie różnych wersjach. Mogą być pluszowych, sierść i tkaniny, znamienny tym, że tkanina nie musi być jednostajny. Wręcz przeciwnie, dzieci są bardziej jak psy, wykonane z tkanin kolorowych lub z drobnymi wzorami na nich (kwiaty, serca i inne.).

Wybór modelu, wielkość i wygląd – to wszystko jest wybrany z uwzględnieniem wymogów wieku dziecka. W każdym razie, to nie jest konieczne, aby szyć zbyt duże zabawki, i lepiej jest, aby dać pierwszeństwo tym, że dziecko może nosić przez dłuższy czas w rękach. Reszta pasuje jakieś zabawki wzór (psy). Jeśli praca zostanie podjęta dla początkujących, nie trzeba używać zbyt skomplikowane schematy z dużą ilością drobnych szczegółów. W przeciwnym razie nie można zajrzeć do ich prawidłowego wyrównania.

słodkie pióro

psy zabawki, wykonane z futra, są popularne od wielu lat. Bo jak najbardziej prawdziwych zwierząt. Dlatego w kolekcji każdego dziecka, aby być zabawką. Dla małych dzieci, najlepiej jest nie robić dorosłego psa i szczeniaka. Poniżej znajduje się wzór pies zabawka, która będzie odwoływać się do żadnych oparów.

Jak widać z rysunku, to szczeniak szyć nie jest trudne, ponieważ składa się z prostych elementów. Do szycia elementów wzoru należy wziąć cienkie kosmyki gęstych, że podczas gry szwy nie Split. Aby wypełnić zabawki można użyć dowolnego materiału. Ale najlepiej jest wybierać niezbyt grubą podkładkę jako zabawki muszą być często myte, a wełna lub inny podobny materiał schnie zbyt długo. Aby oczy i nos innej zabawki, trzeba kupić specjalne przedmioty. Ale jeśli tak nie jest dostępny, można je wymienić na guziki, koraliki lub haftować wątkach.

kolor splendor

Bardzo ciekawe i unikalne zabawki patrzeć, szyć, że wykorzystanie naturalnych tkanin w różnych kolorach. Oni nie tylko będzie w stanie podjąć grę dziecka, ale również podniesie go niezwykły design. Co sprawiło, że ten siekać pomoże uporządkować wzór psów (zabawki), pokazany poniżej.

Część wzoru mogą być zarówno z tego samego materiału i łączy je z innego koloru i struktury tkanki. Niezwykle zabawka będzie wyglądać, tym bardziej interesujące będzie dla dziecka. Jeśli jest to pożądane, psa można przyszyć piękne jasne kołnierz materiału lub wstęgi tie wstęgi.

Jak wynika ze wzoru, kręgi pod oczami szczeniaka są rysowane inaczej. Dotyczy to w szczególności opracowany w taki sposób, aby nadać wygląd i dotykając Wylotowy miękkie formy. Ale jeśli obraz nie jest fantazyjne robótki, dane mogą zrobić to samo.

idealny wybór

Szyć szczeniaka z każdej tkanki, niekoniecznie szukać wizerunek To jest zabawka. Po pięknych rzemiosła tkaniny mogą być wytwarzane przy użyciu dowolnego wzór zabawka psa. Na przykład, wzór psa zabawka nadaje się nie tylko do wytwarzania nadziewanych zwierząt, ale również do wyrobów wykonanych z filcu lub innych materiałów.

Można również zrobić więcej takich samych zabawek tego samego wzorca, tylko odebrać różne kolory, jak pokazano na rysunku. Chociaż są one wykonane na tym samym modelu, ale wygląda zupełnie inaczej. Zauważ, jak można przyszyć oczy zwierząt. W jednym przypadku, są one blisko siebie, a w drugiej – są w pewnej odległości i są bez plam. Charakterystyczne dla tego wzoru (wzorów pies zabawka tkanki) jest zdolność do szycia różne nogi. Zwierzę można zrobić siedząc, ale można je w pełnej długości.

modne jamnik

Niezwykłe i całkiem wyglądający pies rasy jamnik, szyte w stylu Tilda. Z tych rzemiosło mogą być odtwarzane, ale można uczynić je częścią wystroju pomieszczenia. Są łatwe do cięcia i jasność obrazu. Szyć je bardzo łatwo, stosując schemat. Poniżej podany jest wzór dla psów (zabawki) opłaty, która składa się z minimalnej liczby części.

Ozdobić pysk gotowego produktu, należy użyć rumieniec, nici do haftu i małych czarnych koralików. Rumieniec policzki są niezbędne dla zabawek rysunkowych, koraliki – oczy i nici – haftować opłat nos. Do szycia tego typu muszą stosować zapadka tkanin naturalnych (bawełna, len, itd.).

Jeśli nie ma beżowy kolor tkaniny, można go uzyskać poprzez malowanie białej, używając parzenia herbaty, czarnej kawy lub napar z cebuli skórki. Bardzo ciekawy ten wzór miękkich zabawek. Pies, z ich ręce szyte na sobie, może być używany jako bufor dla sofie lub poduszkę.

Stroje dla zabawek dziewczyną

W specjalnym cześć wszystkie dzieci są zabawki, które mają ubrania. To nie powinno być przyszyte do rzemiosła, ale powinny być łatwe do usunięcia i umieścić na. Zwłaszcza ta działalność przyciąga dziewczyny. Dlatego, wraz z zabawki muszą być wymienne stroje. Tak więc wzoru z miękkich zabawek (pies) jest zobowiązany do uwzględnienia tych wymogów, a zatem musi mieć niezbędne ustawienia.

W tym schematycznym rysunku nie jest dostępne z wykrojami odzieży, ale łatwo można zrobić samemu. Ponadto, model ten pozwala pies stanąć ręcznie robione artykuł o dużych stopach. Aby nadać większą stabilność dolnej części stopy mają na stopę pod wykładziny, umieścić wkładki wykonane z kartonu. Wielu ludzi jak ten wzór zabawek. Psy, wykonane z własnych rąk, może być bardzo nietypowe – mieć własną twarz.

niezwykła decyzja

Pluszaki mogą być wykonane nie tylko kawałek materiału, ale również przerobiony z innymi. Na przykład, gdy konwencjonalne skarpety wykonywania pewnych czynności zamieni się w uroczym psem. Jaśniejszy obiekt, tym piękniejsze wola zabawka stworzona z niego. A najbardziej interesującą rzeczą w tej metodzie szycia że do produkcji rzemiosła nie jest wymagany wzór pluszaka (pies), i tylko trzeba krok po kroku listy działań.

Dokonywanie psy skarpetek jest bardzo ekscytujące doświadczenie. To nie zajmie dużo czasu i jest uważany za dość łatwe, nawet dla dzieci 8 lat i starszych. Ta przeróbka może być przyszyte jako prezent na święta lub urodziny bliskiej osoby.