568 Shares 6145 views

Jak sprawić, by treść „słowo”: praktyczne porady

Program Microsoft Word – potężny edytor tekstu do tworzenia i edycji wielu formatów dokumentów biurowych. Możemy śmiało powiedzieć, że w niemal każdej innej instytucji zajmującej się przetwarzaniem danych tekstowych na komputerze warto „Ward”.

Jednak ta aplikacja pomaga nie tylko firmy, ale również najbardziej, że nie jest dla użytkowników domowych. Jednak te ostatnie, nawet mający duże doświadczenie w Word, często „potknąć” na projektowaniu treści pracy. W rezultacie, prawidłowo zaprojektowany praca naukowa nie jest akceptowane, a niektóre sprawozdanie z powrotem do niego z gniewną kompilatora wizy od władz. Tak powiemy o jak sprawić, by treść „Słowa”.

Avtosobiraemy typu TOC

Załóżmy, że Twój cenny dyplom jest gotowy, a masz tylko jedynie prawo do jej wystawienia. Oczywiście, dostępność zawartości (jak opisano powyżej), jest warunkiem wstępnym do jej realizacji. Szczególnie pracowity ludzie mogą również wypełnić go ręcznie. Ale nie zapominajcie, że ta operacja może być przeprowadzona w sposób zautomatyzowany oraz spis treści, które wpisane ręcznie, często nie będzie tak dokładne. Weźmiemy pod uwagę wszystkie etapy procesu w sposób bardziej szczegółowy. Idź do ostrzec użytkowników, że treść „słowo” do zrobienia całkiem chore.

Otwórz plik ze swojej pracy, znaleźć zakładkę „Links”, a następnie ustaw kursor w miejscu, w którym jest tytuł rozdziału lub napisów. W tej samej karcie, trzeba spojrzeć na „Dodaj tekst”, który jest w górnej części prawej kolumny, a następnie wybierz żądany styl spisu treści. Proponuje się trójwarstwową konstrukcję, która jest całkowicie zdolny do zaspokojenia potrzeb większości chorych.

Co do zasady, wszystkie główne działy i rozdziały tekstu powinny być kierowane do pierwszego poziomu do drugiego poziomu do rangi wszystkie podrozdziały i paragrafy odnoszą się do trzeciego typu. Jednakże, jeśli treść dokumentu tak bardzo rozgałęziona, można ręcznie dodać kilka punktów. Po zameldowaniu prewencyjnej cały tekst za błędy i nieścisłości zrobić wszystkie powyższe kroki ponownie. Więc jak tworzyć zawartość przybyszów „Słowo” nie będzie zbyt łatwe, wskazane jest, aby sprawdzić wszystkie etapy pracy ze szczególną starannością.

Wstawianie spisu treści w programie Word

Dopiero potem znowu skręcić w drugą stronę jego pracy. Jest to spis treści będzie zlokalizowany. Przejdź do zakładki zatytułowanej „Linki” znajdź element „Zawartość” po lewej stronie, wybierz wymagane dla danego typu opcji pracy. może zostać wybrany jako spisu treści z wypełniaczem (przerywaną) oraz opcji, że nie ma. Jeśli masz chęć, można nawet zrobić listę. Jednakże, jeśli masz do wykorzystania nazw własnych głowach. Nie trzeba dodawać, że takie treści w „Słowie” dla początkujących, aby utworzyć nie warto.

Na drugiej stronie naszej pracy wreszcie pożądanych treści. Uważnie sprawdzić, naprawić wszystkie znalezione błędy i niedociągnięcia, a następnie ponownie chodzić do pracy, wyciągając „go” treści. Nie zapomnij o czas, aby zapisać swoją pracę od czasu do czasu, ponieważ w przeciwnym razie może się zdarzyć niefortunny incydent jako awarii zasilania, a wszystko trzeba zacząć od nowa. Po dokonaniu wszystkich zmian i korekt do spisu treści powinien być aktualizowany.

Aby to zrobić, w polu o nazwie „Spis treści” trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy, a następnie z menu kontekstowego wybierz nazwę „Aktualizuj pole”. Można zaktualizować spis treści jako całości, ale można tylko numery stron. Oczywiście, że wszystkie elementy z pierwszego nie może każdy, ale warto! Oczywiście, automatyczny zawartość w „Słowie” nazywany jest „automatyczny” jest raczej arbitralne, ale nadal większość prac wykona program. Ta ostatnia opcja jest przydatna bardzo często, ponieważ tekst jest używany do „drive”, zmieniając w ten sposób numeracji. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu będziesz w stanie dokonać treść „Słowa” na własną rękę.