491 Shares 6377 views

Jak naprawić błędy rejestru za pomocą programu CCleaner?

Obecnie rynek jest pełen różnorodnych narzędzi, które są wykorzystywane do optymalizacji i czyszczenia systemu Windows. Niestety, ich stosowanie często mają problemy, a czasami konieczne jest uciekanie się do zakończenia ponownej instalacji systemu. Dlatego zaleca się stosowanie nagradzane użytkową CCleaner.

Ale, jak naprawić błędy rejestru z nim? Bardzo proste: należy uruchomić program, kliknij na zakładce oznaczonej „Rejestracja”. Po wykonaniu wyrównanie pola wyboru obok wymaganych punktów (lub lepiej po prostu pozostawić ustawienia nienaruszone), trzeba kliknąć na „problemu wyszukiwania.” Aplikacja będzie automatycznie sprawdzać rejestr systemu pod kątem obecności w nim przestarzałych i nieprawidłowych wpisów łatwe.

Jak uniknąć przykrych konsekwencji?

Program jest całkowicie darmowy i jest doskonała rusyfikacji. W nim nie ma żadnych niepotrzebnych funkcji, takich jak integracja z sieci społecznych lub kopii zapasowej. To dlatego, aby naprawić błędy rejestru można, bez rozpraszania się zbędnego „blichtr”. Niestety, takie podejście jest charakterystyczne mądry nie dla wszystkich producentów wolnego oprogramowania.

W zależności od mocy komputera, narzędzie daje wynik jego poszukiwań po pewnym czasie. Przed poprawienia błędu, można wybrać, aby zastąpić rejestru automatycznie. Przed rozpoczęciem poprawkę proponujemy wykonać pełną kopię zapasową tego, jeśli nie jesteś zbyt pewny poprawności ich działania. Jeśli po czyszczeniu coś pójdzie nie tak, zawsze można odzyskać wszystkie ważne parametry kopii.

Ale jeśli nic nie dotykać w aplikacji Ustawienia, to jest mało prawdopodobne, aby przyjść. Program automatycznie wybiera optymalny sposób korygowania błędnych wpisów.

Lepiej powtórz powyższe czynności dwa razy, aby zapewnić całkowity brak „śmieci” w systemie.

A jeśli chcesz umieścić rzeczy w porządku na dysku twardym, usuwając nadmiar, a następnie uruchomić program, wybrać element czyszczący, a następnie kliknij na przycisk Analiza. Przed rozpoczęciem procesu, zaleca się zamknięcie wszystkich przeglądarek zainstalowanych w systemie, w przeciwnym razie aplikacja nie będzie w stanie prawidłowo określić, ile zyskali dodatkowe pliki podczas pracy. Nawiasem mówiąc, przed rozpoczęciem leczenia, można przejść do menu aplikacji, zaznaczając te, które muszą być sprawdzone. Ponieważ ten program jest do skorygowania błędów w rejestrze, aby być bardzo „inteligentne”, nie ma potrzeby martwić się o usunięcie błędnego coś pożądanego.

Które nie powinny być dotykane w ustawieniach

Jednak wcześniej ostrzec, że wiele elementów na tej liście to lepiej nie dotykać go, pozostawić uprzednio ustawioną wartość. Przed naprawić błędy rejestru, ponownie uważnie przeczytać następujące elementy:

  1. Prawie wszystkie zainstalowane programy pozostawić ślady w rejestrze, które w większości są bezużyteczne. Tylko w tym przypadku zdecydować, które pliki powinny być przechowywane i co jest lepsze do usunięcia. Jeśli tego nie rozumiesz, to lepiej nie angażować się w szczególności.
  2. Większość wybranych plików można usunąć bez szkody dla systemu. Ale bezmyślne usuwanie często objawia się w postaci programów, że nie można uruchomić, a system zawiesza się niebieski ekran.
  3. Traktować bardzo ostrożnie, aby „windose”. Jak sama nazwa wskazuje, nie są montowane funkcje, które mogą bezpośrednio wpłynąć na wydajność całego systemu. Ponieść – konieczne jest, aby przejść procedurę odzyskiwania OS

Więc wróćmy do procesu analizy. Program skanuje wszystkie pliki, a następnie zgłoś się do was o wynikach. Proces skanowania może zająć trochę czasu, w zależności od wielkości dysku twardego, jak również systemu miotu. Po analizie trzeba kliknąć na przycisk „Wyczyść”, a następnie wszystkie „śmieci” pójdzie w zapomnienie.

Mamy nadzieję, że udało nam się wyjaśnić, jak naprawić błędy rejestru!