449 Shares 1167 views

Porady jak rozciągnąć skórzane buty w domu

Prawie każdy z nas zna sytuację, gdy nowo zakupione buty nie jest wielkość. I często, gdy kupisz w sklepie wydaje się, że model pasuje jak ulał, a ponadto przynosi nieznośny dyskomfort podczas noszenia. W każdym razie, to nie znaczy, że trzeba pożegnać się nowe ubrania, ponieważ konieczne jest jedynie zwrócić uwagę na niektóre ze sposobów, które mówią, jak rozciągnąć skórzane buty w domu. Zanim jednak wypróbować wszystkie wskazówki w praktyce, należy zauważyć, że nabył parę koniecznie maksymalna powinna być zbliżona do wielkości jak buty lub buty z rozciągliwych duży rozmiar jest mało prawdopodobne, nie uszkadzając go. Idealnie – jeśli nowy obuwie mała pół rozmiaru lub trochę więcej, w tym przypadku, sytuacja jest całkowicie naprawiona.

Zastanawiając się nad pytaniem, czy możliwe jest, aby rozciągnąć buty, należy zacząć brać pod uwagę bardzo tradycyjne sposoby. Najczęściej metoda ta jest nosić parę kupić w domu zamiast pantofli, innymi słowy, tzw raznashivanie której wzór skóra będzie wielkość i kształt stopy. Po chwili poczujesz jak kiedyś skulony davivshaya i obuwie będzie komfortowy i wygodny. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób szybko rozciągnąć buty, katalizator może być używany tylko raznashivaniya mokre skarpetki i postawić na nogi. To prawda, że należy wziąć pod uwagę porę roku i temperaturę w mieszkaniu, tak aby nie przeziębić powodu hipotermii stóp. Ale nie trzymać się, jeśli proces ten daje dużo bólu.

Nie każdy problem przy podejmowaniu decyzji, aby rozciągnąć skórzane buty w domu, zostanie podjęta na raznashivaniya procesowego. Ponadto, jeśli model jest wykonany z twardej skóry, taka metoda wymaga zbyt wiele czasu. W związku z powyższym, można łatwo używać alternatywę, która jest uważana jednocześnie oryginalny sposób. Polega ona na zamrożenie buty, które, sądząc po opiniach, jest bardzo skuteczny i wydajny. Wewnątrz buta umieścić zwykły plastikowy worek z wodą, wypełniając swoje miejsca na trzecie. Pamiętaj, aby upewnić się, że pakiet został położony równomiernie w ramach wewnętrznego obwodu. Następnie powstała struktura powinna zostać usunięta w zamrażarce przez noc, a rano można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące sposobu rozciągnąć skórzane buty w domu. Wody, zamrażanie, rozszerza pakiet i jednocześnie stopniowo rozszerzyć i modelu, dodając cenne mm wielkości. Jednak to nie jest w tym przypadku konieczne do przeprowadzenia takich testów są zbyt drogie skórzane buty, aby uniknąć zakłóceń spowodowanych ewentualnym uszkodzeniem pod wpływem ujemnych temperatur.

Alternatywą jest stosowanie zamrażania mokrej gazety, który miesza się z innymi mokrych rzeczy, można również umieścić wewnątrz buta. W niniejszej pracy konieczne jest bardzo dobrze, że ekspansja następuje równomiernie pieczęć. Jednak zastanawiając się nad pytaniem, jak rozciągnąć skórzane buty w domu za pomocą gazet, należy śledzić proces rysowania jest to, że nie ma niejednorodny wzór deformacja.