198 Shares 5421 views

Wybierz długiej sukni, która jest właśnie dla Ciebie!

Niestety, w życiu współczesnej kobiety, nie tak wiele powodów, aby ubierać się w elegancką suknię wieczorową. Ale jeśli wielka impreza, gdzie trzeba pojawić się w całej swej okazałości, nie jest daleko, nie krępuj się kupić najpiękniejszą suknię.

Jaką sukienkę można nazwać najpiękniejsza? Reprezentacyjny długo lub modne mini? Sukienka z dekoltem tłoczenie, albo taki, który otwiera oczy smukłe plecy? Gotowa odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Najpiękniejsza suknia – to ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Decydują się wybrać strój wieczorowy, uwzględniać święto, które planujecie odwiedzić. Na uroczystej kolacji w restauracji są doskonałe długie suknie. Wesele, na którym masz zamiar uczestniczyć we wszystkich rozgrywkach raczej wygodnym stroju. Na imprezie nie noszą długie suknie wieczorowe, krótkie koktajlu, ale w tej sytuacji należy szukać.

Idąc za strój wieczorowy, uwzględniają pewnych warunkach.
Jeśli zamierzasz stracić kilka dodatkowych kilogramów, przed uroczystym wydarzeniu, należy to zrobić przed zakupem sukienki. W przeciwnym razie, idealnie dopasowane, to będzie na ty „zawiesić się” w pamiętnym dniu. Bielizna pod suknię powinna być wybrana z góry.

Niewielu ludzi może pochwalić się doskonałym rysunek, więc krój sukni musi ukryć drobne niedoskonałości i podkreślić swoje mocne strony.

Jeśli skromnie nadwagą udach, nie kupić mocno krótkie sukienki. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem: sukienka z ciasnym góry okucia i rozszerzaną spódnicą. Doły należy rozpocząć od najszerszego punktu bioder. Ale uniknąć zbyt bujne spódnice. Cała uwaga powinna przyciągnąć górną sukienkę. Nie jest źle, jeśli jest bez ramiączek lub cienki lyamochki.

Schowaj rękawy można tylko pełne ręce roboty. W tym przypadku, cienkie ramiączka nie jest dla ciebie. Ale żeby sukienka z długimi rękawami nie ukrywać swoją seksualność, koncentrując się na gołe plecy lub zgrabne nogi. Wizualnie wydłużyć i zrobić swoje nogi szczuplejsze pomocy asymetryczne cięcia dno.

Krótki, drobna kobieta idealna szyfonowa długa suknia z wysokim stanem. Najważniejszą rzeczą jest to, że spódnica nie była zbyt szeroka, łagodnie i transmitowane na biodrach. Idealna długość – poniżej kolana lub maxi.

Uczynić postać bardziej kobiece pomaga długie sukienki, dopasowane na ukos. Muszą otaczać klatki piersiowej i talii i nieco poszerzyć dół.

Ukryć dodatkowe kilogramy mogą poważnie cięte. Bez dodatkowych opłat i falbanki! Są one przeznaczone tylko dla kruchych, drobna kobiet.

Nawet jeśli Twoja figura jest idealna, nie afiszować wszystkie swoje wdzięki. Jeśli ubierzesz głębokie cięcie, jego długość nie powinna być zbyt krótka. Wygląda wulgarny. Otwarta z powrotem lepiej nie łączyć z dekoltem dzwonisz. Wszystko powinno być z umiarem.

Tradycyjne kolory suknie wieczorowe – czarnym, złotym, czerwonym i srebrnym. zawsze będą popytu, niezależnie od mody. Plain sukienki zaproponować jasne akcesoria i biżuterię. Warto jednak ostrożne podejście do doboru biżuterii czy strój uszyty z połyskującej tkaniny. Pończochy pod strój wieczorowy powinien być cienki, cielisty. Czarne jest dopuszczalne tylko nosić ciemne buty i strój zamknięte.

Wybierz suknię, zwracać uwagę na swoje buty. Nie kupuj długiej sukni „na podłodze”, jeśli nie nosić wysokie obcasy. Ale, baletki lub sandały niski obcas będzie dobrze wyglądać krótką sukienkę lub sukienkę, poniżej kolana.

Bez torebki, kobieta nie zrobi, nawet na wakacjach, ale co to będzie mniejsze, tym lepiej. Sprzęgła są zawsze odpowiednie do każdej wieczorowej sukni, najważniejsze, że kolor pasuje do koloru torebki lub strój buty.

Aby wybrać odpowiedni strój wieczorowy i akcesoriów związanych, staniesz się królową każdej uroczystości.