809 Shares 1438 views

Suknie Moda na rok 2011

Czy wiesz, że sukienka w 2011 roku – jest to prawdziwe 100% sukces w każdej sytuacji, gdy jest to niemożliwe, aby wyglądać elegancko. Projektanci opracowali specjalne stroje, które podkreślają godność rysunku ze względu na piękne panie o różnej długości, cięcie, stylu, koloru i przeznaczenia sukience.

W 2011 roku, po włączeniu sukienkę przezroczyste głowy z wkładkami, czarnych krótkich sukienek o różnej długości od mini do maxi powoduje pieczenie, gołe ramiona, gorsety, plisami i kamienie. Wszystko to jest moda w 2011 roku. Szczegół będzie zwrócić uwagę na strój klasyfikacja samego.

Moda wieczorowa 2011 – modele, kolory i style

W tym roku najmodniejsze jest sylwetka w kształcie gruszki i wydłużona sylwetka, sylwetka „klepsydra” i sylwetka. Jeśli chodzi o tkaniny, wielka popularność sukienki spaść 2011 są uszczelnione satyna, skóra, moher, wełna i kaszmir; Sukienka na lato 2011 – błyszczącego odbicia tkaniny, szyfonu i jedwabiu.

Oczywiście, czarny – to ponadczasowe klasyki, które w każdej chwili nigdy nie zakończyły się sukcesem. Niemniej jednak, nie powinniśmy zapomnieć o szarości, a także jego dowolnych kolorach: kawa, czekolada i głębokim piasku. Dynamika pastelowe odcienie są określone przez jasne akcentami: włączenia mandartnovogo, niebieski, jest jasne, czerwony i żółty.

Modne sukienki 2011 rok – geometryczne i architektoniczne Krawiectwo

Style 2011 kładzie nacisk na ramiona – są lekko podniesione, kołnierze są wykorzystywane stojak z obecności asymetrycznego klapie i kształtach, skomplikowane kształty zasłona. Nadal istnieje zapotrzebowanie na sukienkę z dekoltem na jednym ramieniu. Na każdym kawałku asymetryczne sukienki są idealne (bluzki, rękawy, mankiety i spódnice).

Moda wieczorowa 2011 z retro skosów

Retro styl jest znowu w modzie. Jasne, nietypowe i modne ubrania mówią same za siebie. Jedyny czas – to jest wybór akcesoriów: kapelusz, pas, buty i torby i stylową fryzurę. Zgoda, tylko sukienki 60s doskonale podkreślają kształt, pełna spódnica daje pompą i kobiecość, i sylwetka „klepsydry” z pewnością daje elegancji.

Modna sukienka w roku 2011 – parada ponieważ paradzie

W tym roku projektanci przyniosły niezwykły suknie wieczorowe, które na pierwszy rzut oka nie pozwalają wyciągnąć uwagę. Noszenie jedną z tych opcji, na pewno czuć się jak królowa na własnej murawie. Ich siła tkwi w rodzaju wartości szoku, są one wykonane z nietypowych materiałów. Zastosowano cekinów, piór i cyrkonie. Te sukienki powinny być obcisłe i dopasowane tylko forma. Bliżej zimno zastąpić lekkie sukienki z piór przyjść skórzane sukienki.

2011 – nowy rok, co daje najbardziej żywe i żywe stroje. Nie będą się nudzić, i stanąć w kolejce do szarej sukience. Czekasz w sklepach najbardziej ekskluzywnej gamy strojów, które nie sprawiają, że wyglądasz źle. Co ważne, nie zapomnij zabrać ze sobą mężczyznę, i pokazać się w pełnej krasie. Rzeczywiście, zbyt idealne dopasowanie udowodnić drugą połówką, które mogą być różne i to wszystko dzięki stroju. Widząc cię raz wodzie sukienki 2011, twój mąż lub chłopak jest pewny, aby uzyskać dla Ciebie najodpowiedniejszą opcję. Wątpisz w to? Weź go i sprawdzić samemu.

Nic nie jest tak zdobi kobietę, jako nowy strój i modnej fryzury. Jeśli zamierzasz kupić sukienkę na świeckiej partii, kupić to twój mąż żył zaledwie chęć wykoleić go ze sobą po zakończeniu wieczoru. To jest rodzaj stroju wieczorowym powinna zostać zmniejszona z umysłu partnera. Że to jest moc projektowania sukienki 2011. Są one przeznaczone do drobnostki każdy szczegół. W przypadku kobiet, jest to, co jest niezaprzeczalnym jest elementem stroju. Tylko z należytym uwzględnieniem jej garderoby, będzie sukces.