495 Shares 3352 views

Pyszny przepis dla smakoszy jeże

Jeż jest znany jako mięsne różnych preparatach. Oni naprawdę jak tych kolczastych zwierząt i apetyczny wygląd szczególnie, gdy mięso mielone trzymać się we wszystkich kierunkach ryżu „kolec”. Początkujący kucharze, zadaje pytanie o tym, jak zrobić jeże zainteresowany przede wszystkim w jaki sposób osiągnąć właśnie takie formy zewnętrznej. I, jak widać, w jaki sposób różne dania, składające się z zaledwie kilku elementów? Będziemy starali się odwieść sceptyków, a do końca tego artykułu, aby pokazać, że jeże przepis może być bardzo zróżnicowany.


Więc po pierwsze, zobaczmy jak to zrobić zwykłe jeże. Aby to zrobić, wziąć 400 gramów gotowego farszu już zmieszane z cebuli, soli i innych przypraw. Gotowanie mięsa jeże możliwe z dowolnego mięsa, więc odłożył na mięsa, nie będzie. Do tej kwoty trzeba będzie przygotować farsz pół szklanki ryżu, 2 łyżki koncentratu pomidorowego, ćwierć łyżeczki soli i papryki słodkiej. Ryż umieścić zagotować i zdjąć z ognia, kiedy będzie gotowy w połowie. Musimy starać się nie trawią risinki jako efekt jeże podczas dalszego gotowania jest stracone. A jak już powiedzieliśmy wyżej, to jest właśnie piękno tej potrawy jest. Scalanie wodę i umyć miazga nie będzie, i dostarczy je do ostygnięcia. Następnie wymieszać ryż z mięsa mielonego i jedną łyżkę koncentratu pomidorowego i dokładnie zagnieść masie ręce, aby uzyskać mieszankę kleju. Konieczne jest nie tylko zapewnienie, że jeże były pięknie uformowane, ale nie rozpadnie się podczas gotowania. Teraz zwijane kulki o średnicy około 5 centymetrów, smazhem pan śmietanę i ułożone je do niej ciasno, ale nie miażdżący.

Dalszy opis jeże receptury kontynuuj wylewanie. Dla niej, wymieszać śmietanę, resztę koncentratu pomidorowego. Jeśli mieszanka wydaje się zbyt gęsty, można rozcieńczyć go wodą. a teraz wylewa odlewania hedgehog każdej szalki i umieszczono w piecu w ciągu pół godziny w temperaturze 200 ° C. Apetyczny skorupę – więc nadszedł czas, aby usunąć jeże i siedzieć przy stole.

Gotowanie mięsa jeże mogą się różnić, jeśli dodać w powyższych jeże receptury 6 gotowane jajka. Z białka farsz staje się zaskakująco smaczne i soczyste, a same jeże – oryginał. Osobno przygotować sos, sos. Dla niego trzeba 350 gramów cebula, pół litra bulionu, 2 łyżeczki koncentratu pomidorowego, 1 łyżeczka cukru, sól i przyprawy do smaku. My rozgotowana cebulę drobno pocięto w postaci patelni z olejem roślinnym i wlać do tego samego cukru. Gdy cebula stanie się złoty kolor, dodać koncentrat pomidorowy i kontynuować smażenie. Następnie wlać akcji i doprowadzić do wrzenia.

Podczas brzeczkę gotuje wE jeże formowanie mięso mielone z ryżem i białek. Czy oni pogłębić i każda piłka „ukryć” w polzheltka. Teraz są one umieszczone w garnku i zalać powstałego sosu. Konieczne jest, aby wszystkie jeże były równomiernie pokryte sosem. I kładziemy danie w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni. Jeśli sos okazał się nie dość, że jeże są okresowo podlewać z wierzchu sosem patelni. Gotować przez pół godziny. Danie jest gotowe, można przystąpić do leczenia.

Niektóre gospodyń domowych jak jeże recepturą z mięsa mielonego z ry. Są już prawie gotowy, a także, w sam farsz zwykle dodać trochę startego marchew dla soku, pripuskayut patelni pomidorów. Po jeże tworzące są określone w tych pomidorów, wlać trochę wody i dusić do miękkości. Pewnego razu muszą zwrócić, gotowane równomiernie.

Wszystkie powyższe jeże uzyskuje smaczne i podawane na stole, wraz z przystawką z puree. I dla fanów, można po prostu ugotować ziemniaki. Posypać ich ostatecznych drobno pociętych zieleni. Bon appetit!