427 Shares 972 views

Symulator na spacer. Skuteczne ćwiczenia w domu

Zdrowie – przywilej, który powinien nie tylko cieszyć się, ale również okresowo w utrzymaniu. Tu pojawia się pytanie, w jaki sposób. Istnieje wiele sposobów, a jednym z nich – na zakup bieżni na spacery. Nie w porządku, że był w domu i zbierać kurz i radzenia sobie z nim.


dlaczego walking

Zgadzam się, że wraz z wiekiem, nie wszystkie ćwiczenia są już „otwarci”. Jednak aby utrzymać ducha, a nie, aby włączyć do wraku, należy zaangażować się w chodzeniu. To ćwiczenie jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od płci, wyznania i religii. Oczywiście, nie wszystko tam jest pragnienie w zimnie wychodzić, to trener do domu pieszo, dlaczego – coś, co jest konieczne. A jeśli masz małe dzieci, to jest to nieodzowne. Robisz ćwiczenia, ale dzieci wspierać rodziców, angażowanie się z nimi, albo po prostu w pobliżu.

Wielu ekspertów zgadza się, że chodzenie jest najbardziej skuteczne działania, a tym samym bezpieczne, pomaga wzmocnić układ sercowo-naczyniowy. Ponadto, to ćwiczenie pomaga zużyć nadmiar kalorii, zacisnąć mięśnie sprawiają, że ciało elastyczne.

Do uczestnictwa w sporcie była zabawa, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni sprzęt.

Idziemy po schodach

Nie w tym sensie, że od pierwszego do dziesiątego piętra iz powrotem. In- symulator rodzaj chodzić, naśladując ruch schodów. Nazwał krokowych. Ćwiczenie to jest bardzo skuteczne. Istnieją dowody na to, że wchodzenia po schodach lub imitacja tego procesu doskonale wzmacnia więzadła stawu kolanowego, serca, a także przyczynia się do budowania mięśni na nogach.

Sprzęt będzie w pełni wykonywać swoje funkcje, jeśli jest pełna, nie w wersji mini. Drugi nie jest bardzo stabilny i nie nadaje się dla osób, których waga jest ponad siedemdziesiąt kilogramów.

Teraz, symulator lepsze niż chodzenie po schodach:

  • Dynamika ruchu. Na pedałach nie można przeskoczyć, przenieść ciężar ciała na przedniej części stopy, bezpańskie idąc do tyłu.
  • Przez cały czas iść do przodu, w dół nie jest konieczne.
  • Mniej obrażeń, które najczęściej pojawiają się na zejście.
  • Wyłączone jesieni. Dzięki rękach utrzymać równowagę.

modne walking

Nie mówimy o piękności na wybiegu, jako ćwiczenie, który jest kochany przez wielu. Na jego realizację będzie wymagać specjalnego symulatora. Nordic Walking wzmacnia nie tylko mięśnie nóg, ale ramiona. Dźwignie sprzęt jak kijki. Dzięki ich pomocy, opracowany stawów mięśni obręczy barkowej, a nie tylko tego regionu, ale również z powrotem.

Obsługuje urządzenia nie są ze sobą połączone i pedały. To pozwala symulować prawdziwe obciążenia, które występuje zwykle w czasie nordic walking. Całkowicie wypracowane górną część ciała.

Prawidłowo obserwować technika ćwiczeń umożliwia mocowanie specjalny zwany węzeł. Mocuje się je na ręce. Okazuje się, że kij „odbywa się” dla człowieka.

Korzystanie z symulatora na spacerze tego rodzaju, można uzyskać, oprócz powyższych zalet, kilka więcej. Na wyświetlaczu widać:

  • czas trwania ćwiczeń;
  • pewne kroki zostały podjęte, a ile kalorii spala;
  • liczba kroków na minutę.

Duży rozmiar można przypisać brak sprzętu. ledwie zmieścić w małym mieszkaniu.

tor treningowy

Jest to zwykle bieżnia chodzenie w miejscu. Sprzęt ten jest często używany do treningu w domu. Jedną z jego zalet – elastyczność. Jest on używany nie tylko do chodzenia, ale także do uprawiania joggingu. Urządzenie jest na dwa typy: elektrycznych i mechanicznych. Pierwszy typ jest droższy, ale mniej podatne na złamania. Dzięki specjalnym przełącznikiem można ustawić dowolną prędkość ruchu w sieci.

To mechaniczne urządzenie ma takie zalety. W internecie rusza z pomocą ćwiczeń ludzkich stóp.

Przez zalet symulatora można również dodać trochę więcej punktów. Dzięki niemu:

  • trenować głębokie mięśnie ciała;
  • prowadzenia skutecznej pracy;
  • osób cierpiących od nadmiaru masy, można wlać do procesu uczenia się stopniowo.

Wadą tego urządzenia (elektrycznych lub mechanicznych) – duża.

wniosek

Przy wyborze bieżni na spacery, zawsze zwracać uwagę na akcesoria. Aby nagrać swoje postępy, wybierz ekwipunek specjalne czujniki, które mierzą prędkość chodu, tętno, spalone kalorie.

Po wykonywaniu ciało ludzkie wzbogacone tlenem, nie wchodzi w stan euforii. Do takiego stanu, aby towarzyszyć Ci przez cały czas, nie jest konieczne, aby odwiedzić centrum fitness. Symulator na spacer, można umieścić w domu, pomoże Ci zawsze być w formie i w dobrym nastroju. Dobry nastrój – jest chęć tworzenia, odważyć się i dążyć do przodu.