190 Shares 7610 views

Procedura Środki pielęgnacyjne

Jesteś piękna, nie ma wątpliwości

„Światło moim lustrem, powiedz mi, ale prawda zgłosić! I jedyną bronią w świetle wszystkich słodsze, wszystkie rumiany i bielsze? „Chcesz usłyszeć odpowiedź twierdzącą? Chcesz urzec tych wokół jej niegasnącym piękna? „Tak!” – mówią kobiety w unisono. Drink „eliksir wiecznej młodości” lub zjeść jabłko „odmładzających” nie ofertę, ale aby osiągnąć wspaniałe rezultaty „twarzą” zabiegi kosmetyczne w naszej mocy.

Dynamiczny rytm współczesnego życia po prostu nie pozwalają wystarczająco dużo czasu, aby wykroić dla „wizyt Beauty” w profesjonalnym salonie lub biurze doświadczonej kosmetyczki. Praca, dzieci, dom, obowiązki – zwykle trąba powietrzna. Oprócz wędrówki w tych instytucjach wymagają znacznych inwestycji. I ten czynnik wyraźnie nie przyczynia się do częstotliwości wizyt. Mimo, pomimo wszystkich okoliczności, czasami konieczne jest, aby odprężyć się z usług wykwalifikowanych kosmetyczek. Jak niesławny hasłem „Ty zasługujesz na to!”. My – godny.

Dbać o siebie w domu jest dość proste, najważniejsze – nie leń. Zabiegi domu może być bardzo skuteczne, umożliwiając doskonałą wygląd i owijania podstępny zegara.

Zacznijmy od fundamentu. Z fundacji. Każda kobieta powinna mieć bazę, z której czerpać. Zgodnie z ogólną zasadą, że zawiera krem na noc, krem na dzień i środki, aby dbać o okolice oczu. Ponadto, pożądane jest, aby mieć mleczka, balsamu lub tonik, zarośla i żel (pianka) do prania (mydło wyklucza słowa ze słownika, że zapomniał o niego). Ten wszechstronny zestaw do codziennego czyszczenia i odpowiedniego żywienia.

Wybierz odpowiedni krem jest bardzo prosta. On musi różnić od rodzaju skóry. Jeśli mają skłonność do alergii, wybierz hipoalergiczny krem dla skóry wrażliwej. Dokładnie sprawdzić datę produkcji. Niekoniecznie kupować drogiego kremu, ale firma produkcyjna musi być znany. Nowoczesne producenci kosmetyków dekoracyjnych w bardzo szerokim zakresie od kategoriach cenowych. Wybór należy do Ciebie.

Od podstawowej opieki, co powinno stać się codziennym rytuałem, przejdź do procedury „deser”. Za najlepsze dostępne, ale nie mniej skuteczne.

wspaniały gliny

Glina kosmetyczna – jest uniwersalnym naturalny środek, który jest idealny dla ciała, do pielęgnacji skóry twarzy i włosów. Glina jest niebieski, biały, czarny, różowy, zielony, żółty i czerwony. Każdy gatunek jest unikalny. Ten „substancja” zawiera wiele użytecznych pierwiastków śladowych, które wprowadzają toksyny i odżywia skórę życiodajnego tlenu. Gliny okłady stosowane są w leczeniu i zapobieganiu cellulitu. Glina może po prostu być dodane do wody, kąpieli takiego roztworu korzystny wpływ na skórę.

Twarzy, maski z gliny, rozcieńczono ciepłą wodą do konsystencji śmietany, gładki, a idealnie odżywiają zmarszczki. Pobudzają przemianę materii, ściąga pory, wyrównać cerę, sprawiając, że skóra „świeci”.

Maski z gliny włosy łagodzą podrażnienia, łupież, odżywiają i wzmacniają cebulki włosowe. Rozcieńczony glina musi być mieszana z surowym żółtkiem i nałożyć na włosy. Rezultat – luksusowy szef włosy.

Glina kosmetyczna jest sprzedawany na całym świecie, a to kosztuje zaledwie grosze. Wskazówka: kupić kilka pakietów o różnej gliny dywersyfikacji „Menu”.

Przepis oryginalny maski odkurzacz z glinki (kaolin).

Glinki mieszają się z ciepłą wodą, dodając 1 łyżeczka mąki owsianej i 2 krople dowolnego olejku. Zastosuj opuszkami palców na twarz, pozostawić do wyschnięcia na 5 minut do mycia, delikatnie masując skórę. Ta maska jest bardzo skutecznie czyści skórę tłustą i kombinacji. Sprawdź to.

oleje roślinne

Roślinny olejek kosmetyczny – biologicznie aktywny kompleks witaminy, które z kolei, zmiękcza, nawilża, zwiększa elastyczność skóry i skutecznie wygładza zmarszczki. naturalne oleje roślinne nie zawierają żadnych „chemia”, tak rzadko powodować reakcje alergiczne.

Używane oleje roślinne jak maski i kremy. Są one szczególnie polecany dla skóry dojrzałej podatne na blaknięcie. Sprzedawane w aptekach, są niedrogie. Zakres cieszy oko. Zaleca się stosowanie na przemian różnych olejów, aby osiągnąć maksymalne wyniki. Wiele pań ulubionym jest masło brzoskwini. Jest to doskonale pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu i zapobiega pojawianiu się zmarszczek na twarzy.

olejki eteryczne

Olejki eteryczne – to wyciąg z liści, kwiatów i korzeni roślin i kory drzewa. Mają silną koncentrację i trwały zapach. Olejki eteryczne są dobrze karmione i dobrze nawilżać skórę. A niektóre z nich, takie jak olej jaśminu i drzewa sandałowego, stymulowania wzrostu fibroblastów. Fibroblastów komórki występujące w tkance łącznej, są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny, które nadają naszej skórze elastyczność i miękkość. Korzyść jest oczywista.

Olejki eteryczne są stosowane w czystej postaci, są one wykorzystywane do wzbogacania produktów kosmetycznych. Dodanie oleju w kremy, maseczki, toniki, płyny, szampony i odżywki, znacząco poprawia ich właściwości, a tym samym zwiększenie efektywności wykorzystania. Struktura molekularna olejków eterycznych jest, że mogą one łatwo przenikać przez skórę do krwiobiegu. Dlatego masować je naprawdę działa cuda. Doświadczeni masażyści wiedzieć, że olejki eteryczne w leczeniu wielu chorób, zaburzeń hormonalnych, aby od nieestetycznych „skórki pomarańczowej”.

Aromaterapia – wiele metod leczenia i wzmocnienia organizmu za pomocą olejków eterycznych. Parowanie skoncentrowane aromaty wpływają na stan psycho-emocjonalny danej osoby. Są one w stanie podnieść nastrój, są odporne na depresję, spokój, lub odwrotnie, powoduje przypływ pożądania seksualnego. Używać olejków eterycznych jako naturalny bezpiecznych odświeżaczy powietrza w domu. W sezonie letnim można zastąpić wody toaletowej lub perfum do olejków eterycznych. Ich delikatny aromat daje znakomity urok.

Ziołowy wywar do nieziemskiej urody

Od dawna stosowany w medycynie i kosmetologii. Nasza babcia przemywa się wywar z ziół i przepłukać włosy po umyciu. I dzięki tej prostej procedury miał wspaniałą cerę i bujne warkocze. I czym jesteśmy gorsze? Weźmy na ramionach niesłusznie zapomnianych receptur urody.

Herbaty ziołowe są sprzedawane w aptekach. Można również samodzielnie zebrać i wysuszyć zioła. Nawet jeśli nie mają głęboką wiedzę botaniczne, rośliny takie jak rumianek, krwawnik pospolity, mniszek lekarski na pewno wiem. Wystarczy postępować zgodnie z „bezpieczeństwo”, a nie zbierać trawę w pobliżu ruchliwych dróg.

kosmetyka w domu, pracy na kumulatywne. Po procedurze jednorazowej, widać niewielką poprawę wyglądu. Jeśli zabiegi kosmetyczne będą przeprowadzane w regularnych odstępach czasu, wtedy, oczywiście, wspaniałą transformacja wkrótce docenić otaczający, szczególnie silny połowa ludzkości.

„Plotka zwierciadło odpowiedziało: Jesteś piękny, bez wątpienia!”