728 Shares 2430 views

Dążymy do ideału, jak zacisnąć konturów twarzy

Owalna twarz – to jest to, co dostaje od nas rodziców dziedziczone. Zasadą jest, że dziecko dziedziczy kształt twarzy ojca lub matki, ale są przypadki, w których, na przykład, górna część twarzy „Nie” dla jednego z rodziców, a podbródek – w drugiej. Radykalnie zmienić kształt twarzy , można użyć operacji kiedy implanty są wprowadzane pod skórę. Zazwyczaj chirurdzy plastyczni, pacjentów, które są zdominowane przez osoby publiczne, artystów, osób publicznych, polityków, starając się ostre kości policzkowe i dać żuchwy formę bardziej wyraźny.


I taki wybór dla miejsca realizacji implantów nie jest przypadkowy. W nauce – fizjonomii twarzy, jak również w codziennym zrozumienia, ludzie o silnej linii podbródka i żuchwy jest decydujący, ma zdolność do wpływania na innych z jego upoważnienia.

W sumie jest kilka podstawowych kształtów twarzy – okrągły, owalny, kwadratowy, trójkątny, prostokątny. Tak więc dla idealnego owalu twarzy zakłada owalny konstrukcję, chociaż w przyrodzie jest uważany za doskonały formę okręgu. Okrągłe twarze w specjalnym cześć nie są ze względu na ich dużą szerokość i często wymawiane wiek zwiotczenie skóry, chociaż właściciele tego kształtu twarzy przypisuje dobroduszną charakteru.

Estheticians uważają też, że aby być kwadratowy i prostokątny kształt twarzy u kobiet korekty wizualnej, ponieważ takie osoby wyglądają ociężały. Zaletą tego typu jest to, że rama kości dolna powierzchnia pozwala skórze długo naturalnie nastrojony. Dla mężczyzn, ciężka dolna szczęka jest bardzo korzystna dla postrzegania zewnętrznego, ponieważ podkreśla siłę, determinację, wolę, tak że trzeba w życiu.

Owal twarzy jest uważane za idealne, jeśli długość osoba jest około 1,5 razy większa od jej szerokości, przejście od czoła do brody, policzków i gładka, a podbródek ma szerokość około 5 cm. W takim przypadku dana osoba ma największe szanse, aby uzyskać dobre zdjęcie, aby je stworzyć obraz wymaga minimum makijażu, idzie większość fryzury. Ostatnio jednak styliści bardziej trójkątną twarz z dużymi oczami i wąskim podbródkiem. Ludzie z tych osób są uważane za bardziej wyrafinowane natury, co często przyczynia się do tworzenia ekspresyjnych zdjęć mody.

W celu zacieśnienia owal twarzy, istnieje wiele sposobów. Jak już wspomniano, możliwe jest, aby zrobić to za pomocą operacji (okrągłym podnoszenia, wprowadzenie implantów). Jednakże takie drastyczne metody nie zawsze potrzebne. Na przykład, niektóre w celu uzyskania wyraźniejszego owal twarzy, po prostu trzeba stracić kilka kilogramów. Tydzień niskokaloryczna dieta – i osoba ma jasne kontury. Możliwość ta powstaje, ponieważ proces odchudzania zaczyna się od twarzy, szyi, ramion i nóg. Jednak w dietach z ostrym utrata masy ciała może odwrócić efekt – komórki białka i tłuszczu przejść spod skóry zbyt szybko, co prowadzi do jej ugięcia.

Aby zachować kształt twarzy jasny i młody, nie powinniśmy zapominać o fizycznych ćwiczeń na twarzy. W związku z tym, to jest bardzo skuteczne ćwiczenia do twarzy z serii „Flex ciało”. Ponadto, nie chirurgiczne twarzy znak akupukturu i samo-masażu. Jedyną wadą obu metod jest konieczność, aby procedury stale pokonywanie lenistwo. Dla tych, którzy poszukują szybkich rezultatów, na rynku mają propozycję dla szybkich metod sprzętowych lifting przy zastosowaniu podciśnienia lub mielenie, które stymulują odnowę komórkową i sprawia, że skóra bardziej elastyczna. I, oczywiście, nie zapominajmy o odżywczych kremów i masek, które jednak tracą skuteczność w niezrównoważonej diety, nadużywania alkoholu lub tytoniu i biernego trybu życia.