486 Shares 3709 views

Maseczka z cynamonem – tajemnice użytku domowego

Wiele dziewcząt są zainteresowani twarzy maskę z cynamonem. Składnik ten jest także pomaga poprawić stan skóry. Tak, i gotować w domu jak maska nie jest trudne. Nie ma żadnych przeciwwskazań lub negatywne skutki! Nie zaleca się stosowania takich self-made (i zakup zbyt) kosmetyki tylko dla tych, którzy mają idiosyncrasy przyprawy. Cynamon zebrano wiele cennych substancji, co sprawia, że maska z dodatkiem przypraw uniwersalnych. Istnieje ogromna różnorodność receptur. Więc jak zrobić i użyć maski? Jakie opcje mogą być oferowane do użytku domowego? Istnieje wiele, ale warto zwrócić uwagę tylko na najlepszych. Ogromne zapotrzebowanie na minimum 8 receptur. Można je znaleźć później.


z tego powodu

Ale najpierw trzeba zrozumieć miejscu cynamonem w kosmetologii. Maski z tej przyprawy są duże zapotrzebowanie. Po tym wszystkim, jest naturalnym składnikiem mającym wiele właściwości. Cynamon jest zazwyczaj zaleca się:

  • Jeśli pożółkłej lub matowa skóry;
  • uginaniu;
  • w leczeniu trądziku i innych trądzik / trądzik;
  • z tłuszczu;
  • odnawiania;
  • do nawilżania skóry.

Jak widać, możliwości jest wiele. W salonach kosmetycznych często oferują maski z cynamonem. Ale można przygotować je w domu. Maseczka z cynamonem – to kosmetyki, które doskonale nadaje się do użytku domowego i gotowania. Jakie są recepty najczęściej występuje?

Cynamon i miód

Bardzo dobrze z cynamonem i miodem. Opcja ta jest idealna dla większości kobiet. Ona i nadaje się dla skóry tłustej i zwiotczenie pracy i ma działanie odmładzające.

Maska z miodu i cynamon na powierzchni wytwarza się w następujący sposób: na łyżkę miodu dodaje łyżeczkę cynamonu (nie slajdów). Mieszaninę miesza się i nakłada się na skórę, po ekspozycji na 15 minut maksymalnie zmywany. Dlatego zaleca się, aby wziąć płynnego miodu. Substancję pożądane ogrzewać do stanu płynnego. To, co trzeba zrobić, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej receptury.

Oto maseczka z cynamonem i miodem na trądzik i starzenia się. Może to być mały dodatek – wtedy będziesz mieć makijażu, który pomaga nawilżać skórę. Do mieszaniny miodu i cynamonu dodać żółtka i 1 łyżkę 1,5 olej roślinny (oliwa z oliwek, kukurydzy, itd.).

pełne odmłodzenie

Na ogół, kombinacja „cynamon miód +” jest używany w większości receptur maseczek. Zwłaszcza jeśli chodzi o odmłodzenie. Należy więc znaleźć inny przepis. On szybko i odmłodzić skórę bez żadnych problemów. Tylko dziesięć minut makijażu na twarzy – i można zmyć ciepłą bieżącą wodą! Rezultatem będą widoczne po kilku zabiegach. Główną zaletą jest to, że można codziennie umieścić maskę na twarz. Po tym wszystkim, nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań!

Aby przygotować się do następnej partii odmłodzenia, wymieszać miód z cynamonem (jadalni i łyżeczką, odpowiednio). Następnie dodajemy świeżo mielony gałka muszkatołowa. Będzie to wymagało jak cynamon. Niektórzy zalecają stosowanie maski w stosunku 1: 1: 1. Oznacza to – 1 łyżeczka każdego składnika. Uwaga – stały miód nie nadaje się do receptury. Maska nie wysuszenia skóry twarzy z cynamonem, usuwa nadmiar tłuszczu i regeneruje. Oczywiście, ale również pomaga z trądzikiem, a nawet trądzik.

pigmentacja

Niektórzy ludzie nie są zbyt gładkie i piękną skórę. Ale może spróbować go naprawić. Jako minimum, poprawić wygląd następującej receptury pomoże. Rezultatem jest widoczne od razu. Nie jest zbyt silny, ale to nie występuje. Więc proszę o cierpliwość.

Następna maska – z cynamonem i cytryną. Aby to zrobić, jak można się domyślać, że jest to konieczne, aby wymieszać składniki wymienione. Sok będzie potrzebował 1 łyżeczka cynamonu – 1/2. Również w 1/3 masy puree bananowym miąższu i wypełnić wszystkie łyżka śmietany (dowolny). Dokładnie wymieszać wszystkie – dostać maskę. Stosuje się go w ciągu 10 minut na powierzchni, a następnie przemyć. Dodatkowo, nawilżają skórę i leczenia niektórych kosmetycznych kremów / Oleje / zarośla nie potrzebują.

Ta maska ma wady w porównaniu z miodem. Dokładniej mówiąc, był sam. Maseczka z cynamonem i sokiem z cytryny nie powinno stać przez dłuższy czas. To wszystko wynika z dodatkiem banana i śmietany. Dlatego nie zaleca się gotować z dużym magazynie na przyszłość.

egzotycy

Można gotować uniwersalną maskę z cynamonem. Przepis jest prosty, ale to nie jest często używany. Wszystko to ze względu na fakt, że egzotyczne owoce są niezbędne dla niego. Oczywiście, ze względu na zjawiska maski nie musi być przechowywany przez dłuższy czas. Będzie ona pogorszeniu.

Weź miąższ awokado. Aby zamaskować trzeba tylko 2 łyżki bez szkiełek. Do miazgi, dodać pół łyżeczki cynamonu i całych orzechów ziemnych. Mieszać masę i wlać trochę oleju z oliwek. Wymaga tylko 1 łyżkę (TEA). Ponownie, wymieszać wszystkie składniki. To wszystko. Może być stosowana do maski z cynamonem na twarzy. Nie tylko przyczynia się do poprawy stanu skóry, ale również sprawia, że jest miękka i jedwabista. Tylko to, co trzeba w każdym wieku. Dziewczyny naprawdę lubią te maski. Jednakże, ze względu na awokado często te produkty kosmetyczne są wykorzystywane w salonach kosmetycznych.

glina

Wiele osób wie właściwości kosmetycznych gliny. A jeśli połączyć je z cynamonem, masz wielką maskę. Będzie ona mieć szereg właściwości. W zależności od rodzaju gliny, wymienione uprzednio zastosowań cynamon rozwinąć.

W przypadku tego przepisu wymagają 2 oddzielne mieszaniny. Po są mieszane ze sobą, aż do uzyskania homogeniczności. Pierwszy składa się z gliny kosmetycznych, szczypty cynamonu i sól morską. Pierwszym składnikiem jest konieczne, aby wziąć 2 łyżki ostatniej – 1 łyżeczka. Wszystko miesza się i przygotowuje się drugą mieszaninę. Składa się z gorącą wodą (lepiej wziąć przegotowanej), miodu i rumianku olejków eterycznych. W jakich proporcjach składniki wziąć? Na łyżkę wody musi się 3 krople oleju i 1 łyżeczka miodu (powinna być cieczą). Otrzymaną masę miesza się, a następnie połączony z cynamonem obrabianego gliny.

Taka maska z cynamonem zaleca się stosować nie więcej niż kilka razy w tygodniu. Mogą być przechowywane przez długi czas, to odmładza i oczyszcza skórę, nadając jej gładką cerę i zmiękczanie go. Dziewczyny zazwyczaj są zadowoleni z aplikacji.

zmarszczki

Jakie inne recepty warto wspomnieć? Wiele z nich, ponieważ cynamon ma niesamowite właściwości, które pomagają poprawić stan skóry w prawie każdym przypadku. Dlatego musimy wybrać co możliwość gotować w domu. Następny Maska „miód i cynamon” otrzymał w większości pozytywne opinie. Po tym wszystkim, pomaga pozbyć się zmarszczek i nie wymaga żadnych specjalnych składników. zawsze będą w kuchni każdego gospodyni!

2 łyżek miód i mleko są ogrzewane. Ponadto, w masie, dodać szczyptę cynamonu. Teraz należy otrzymaną kompozycję miesza się do uzyskania jednorodności, a następnie umieścić na powierzchni. Wytrzymać maski nie potrzebują więcej niż pół godziny. Po przemywa ciepłą bieżącą wodą. Zazwyczaj takie kosmetyki są wykorzystywane nie tylko do pozbycia się zmarszczek i zapobieganie ich wygląd, ale również na suchą skórę. Maska ma doskonałe działanie nawilżające. Dlatego jest duże zapotrzebowanie.

krążenie

Jest inna maska z cynamonem na osobę. Odmładzanie z nim dość szybko dzieje. Jednak jest ona obdarzona własność innego aby poprawić krążenie krwi. Gotowanie, jak we wszystkich poprzednich przypadkach nie wymaga żadnych specjalnych elementów lub czynności. Na tyle wcześniej, aby kupić olejek pomarańczowy. Bez niego nie dostać się do gotowania na wadze.

Zapoznaj się z żółtka jaj i pokonać go. Upewnij się, że nie było białko! Teraz wlać łyżkę miodu i posypać w pół łyżeczki – cynamonu. Wszystko wymieszać. Następne wlać 4 krople pomarańczowego oleju i ponownie miesza się uzyskaną masę. Ta maska z cynamonem nanosi się na skórę i przemyć po upływie pół godziny, bez dodawania jakichkolwiek kosmetyków. Nic trudne lub specjalny. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. W każdym wieku, można użyć tego przepisu.

Jaj i pomarańczowy

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Jest maseczka z cynamonem na trądzik i zmarszczki. Podobnie jak w poprzednim przypadku, byłoby konieczne do przygotowania jaj i pomarańczowy olej. Oczywiście, nie należy zapominać o cynamonem.

W głębokiej misce ubij białka jaja (tylko) ściekać do 4 krople oleju o barwie pomarańczowej. Dodać 1 łyżkę cynamonu i cukru (oznaczało, herbata). Po raz kolejny ubij masę, umieszcza się następnie na powierzchni przemyć pod ciepłą bieżącą wodą przez trzecią godzinę. Maska napina i oczyszcza skórę, nadając jej nowy wygląd po pierwszym zastosowaniu.

Owsianka pomóc

Można gotować jeszcze jedną masę, które pomogą wyrównać przebarwienia skóry, dokręcić i odmłodzić go. Z tego użytecznego płatków owsianych i cynamonem! Aby rozpocząć, należy brać 3 łyżki płatków owsianych, dodać je do 2 łyżeczki przyprawy i 3 łyżki (TEA) suchy mleka lub śmietany. Teraz wszystko rozcieńczyć przegotowanej wody (około 50-70 ml) i wlać wymagane witaminy E w postaci oleju.

Niektóre z nich są zainteresowani jak trzeba płyn. Wlej wodę na oku, ale tak, że płatki owsiane papka utworzone. Tak będzie wygodniej jest stosować na twarz. Maska przemyto po około 10 minutach. Przygotuj się do wykorzystania w przyszłości nie jest zalecane, spróbuj użyć przepis bezpośrednio przed nałożeniem maski.

zarośla

Jest doskonały peeling oczyszczający z cynamonem i kawy. On jest nie tylko oczyszczają skórę, ale także poprawić jej ogólną kondycję. Aby to zrobić, trzeba najpierw uzyskać fusów. Zaparzyć mocną kawę bez cukru, odcedzić. Otrzymaną gęstą dodać szczyptę soli i cukru, pół łyżeczki cynamonu i łyżkę oleju roślinnego. Można użyć dowolnego – Grape, oliwka, słonecznik, i tak dalej. Wszystko miesza się i stosować z masażem światła przez 15 minut na skórze. Następne przemywa się ciepłą wodą. Jeśli masz tłustą cerę, zaleca się, aby dodać trochę więcej niskotłuszczowe śmietanę.