741 Shares 1628 views

Soczyste i pachnące szaszłyki wieprzowe: Przepis na rasy

Wieprzowina (przepis na kaukaskich zostaną przedstawione poniżej) uzyskuje się więc pachnące, soczyste i smaczne, że zanim nie będzie w stanie oprzeć się każdą osobę. Należy zauważyć, że takie mięso naczynie wykonane z minimum dodatkowych produktów i przypraw.


Przepisy soczyste wieprzowe w Kaukaska

Niezbędne składniki:

  • Fresh pork – 3-4 kg (cała rodzina);
  • duże słodkie cebule – 6-7 szt.;
  • Ocet 6% -s' – 12 dużych łyżki;
  • papryka w proszku – 2 deser łyżki całości;
  • sole – według własnego uznania;
  • zielonej cebuli – na żądanie;
  • kolendra – parę belek.

Proces wybierania i przetwarzania produktu mięsnego

Przepis rasy szaszłyk z wieprzowiny wymaga wykorzystania tylko świeżego mięsa. To może być pobrana z każdej części tuszy zwierzęcia. Może to być żebra, oraz czyste celulozowej. W każdym przypadku produkt mięsny musi koniecznie zawierać niewielką ilość tłuszczu. Po tym wszystkim, bez szaszłyki dostać suchy i szybko spalić na rozżarzonych węglach.

Tak więc, wieprzowina zakupiono powinny być dobrze przemywa lekko zimną wodą, aby usunąć z niej wszystkie niejadalnych elementy w postaci wielu folii i żył, a następnie tnie się na małe kawałki porcje.

Przetwarzanie składników dodatkowych

Podczas przygotowywania potraw mięsnych na węglach powinny być stosowane nie tylko do octu, ale również standardowy zestaw przypraw. Po tym wszystkim, tylko w ten sposób będzie można dostać smaczne i pachnące szaszłyki z wieprzowiny. Przepis kaukaskiej przewiduje również zastosowanie dwóch wiązek kolendry, cebuli i cebuli. Powinny one być płukane a następnie obrać i pokroić ostrym nożem. Wymagane jest również, aby przygotować marynatę, w którym można zaplanować moczyć przetworzonych mięs. Aby to zrobić, należy wziąć kufel zwykłej wody pitnej, a także dodać do niej 12 dużych łyżek octu 6%.

Sposób marynowania

Wyśmienite grillowania mięso wieprzowe należy zanurzyć w następujący sposób: wymagane jest podjęcie garnku emaliowany, a następnie przesunięty warstwy usiana solone kawałki mięsa, na przemian posiekanej kolendry i zielony i cebula. Gdy wszystkie składniki są umieszczone w naczyniu, wieprzowina powinny zalać octem. Do mięsa zaabsorbował smak i zapach marynaty, pożądane jest, aby umieścić w prasie w postaci słoikach z wodą. Warunek ten powinien być moczony szaszłyki około 3-6 godzin. W takim przypadku zaleca się umieścić garnek w chłodnym pomieszczeniu.

obróbka cieplna

Przed rozpoczęciem pieczenia mięsa, musi się rozprzestrzeniać na szpikulce, pozostawiając niewielką przestrzeń między kawałki. Przygotowanie posiłku na grillu przez około 30-40 minut. Po pewnym czasie, pożądane jest, aby spróbować kebab, a dopiero potem wyjąć i umieścić na półmisku.

prawidłowe Podawać

Wieprzowina (przepis kaukaskiego jest prosta w realizacji) powinny być podawane na kolację w stanie gorącym. Na szczycie smażonego mięsa zaleca posypać drobno posiekanym porem i kolendry. Również pożądane gości obecny sos pomidorowy, wciśnięty cebulki.