734 Shares 8690 views

Lista filmów z udziałem Pierre'a Richarda dla koneserów prawdziwego francuskiego kina

Czy lubisz filmy z Pierre Richard? Lista tych obrazów, którą chciałbym zrobić, wybierając najlepsze filmy z tym aktorem. Powiedzmy krótko o tej wyjątkowej osobie.

Pamiętając za każdym razem, że możemy połączyć się z Francją, od razu przychodzi nam na myśl wielki aktor, na przykład Pierre Richard. W swojej karierze nastąpił wzrost i upadek, ponieważ od razu nie zyskał popularności. Jego pierwsze obrazy były bezzasadne i nisko budżetowe. Trudno uwierzyć, ale pierwsza wielka rola w życiu dostała się w 33 lata. Można to bezpiecznie uznać za inspirujący przykład, który mówi, że nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć i osiągnąć marzenie. Spójrzmy teraz na listę filmów z Pierre Richardem.

"Rozproszone"

Pierre ma ogromne talenty pod względem zarządzania reklamą. Ale nie ma szczęścia w znalezieniu pracy, ponieważ jest zbyt rozproszone. W rezultacie znajduje się w bardzo niejednoznacznych sytuacjach, które są główną atrakcją filmu.

"Wysoka blondynka w czarnym butie"

Sporządzając listę filmów z Pierre Richardem, nie możesz zapomnieć o tym arcydzielu filmu. Dawno dawno temu był zwykły człowiek, który bardzo lubił grę na skrzypcach. Czekał na swoją największą godzinę. Wszystko byłoby kontynuowane, jakby ze względu na szereg nieporozumień, nie było dla super agenta, na które zależy bardzo ważna misja. Teraz skrzypek pragnie zdobyć wszystkie tajne służby Francji. Ale jest wysokim blondynkiem, który nie potrafi pokonać wszystkich przeszkód, nawet nie rozpoznając ich.

"Zabawka"

Kontynuując sporządzenie listy filmów z udziałem Pierre'a Richarda, chciałbym przypomnieć sobie inny interesujący film. W czasach radzieckich ten obraz był na popularności, grał w telewizji iw teatrach. Prawdopodobnie nie byłoby jednej osoby, która nie dotknie tego filmu. Młody dziennikarz jest w wiecznym poszukiwaniu pracy i, jak się wydaje, nigdy nie będzie miał szczęścia, ale kiedy został wzięty do dużego druku. Wydaje się, że teraz jego życie poprawiło się. Ale pewnego dnia syn milionera zauważa dziennikarza, który wykonuje zadanie w sklepie z zabawkami. Chłopiec znalazł nową zabawkę – bohatera Richarda. Oczywiście, jak każdy normalny człowiek, człowiek nie chce się zgodzić, ale potem zdaje sobie sprawę: "Dlaczego nie?"

"Ucieczka"

Co może wiązać prawnika i pozwanego? Wspólna sprawa, chęć obrony obrońcy. Wszystko to prawda, ale podczas jednego z zamieszek, prawnik ucieka z pozwanym. I od tego momentu zaczyna swoją historię przyjaźni i zabawnych przygód.

"To nie ja, to on"

To zdjęcie dotyczy tego, co może stać się zwykłym pracownikom biurowym, który został nagle wysłany do Tunezji. Tego filmu nie można sobie wyobrazić bez Pierre'a Richarda, ponieważ to on wyznacza komiczny nastrój całego filmu.

"Kielich z parasolem"

Sporządzając listę filmów z Pierre Richardem, warto pamiętać o "punkcie parasolem". W sąsiednich budynkach są ludzie, którzy mają nic wspólnego, poza credo zabójcy. Powinno odgrywać rolę w filmie, a drugie – zabójcę przez powołanie. Więc nie wiedzieliby o istnieniu siebie, gdyby dokumenty nie zostały pomieszane. Teraz nasz bohater musi zabić człowieka z parasolem. Zabójca stał się teraz aktorem filmowym. I to wszystko dzieje się z rodzajem komicznego zestu dzięki wielkiemu talentowi Pierre'a Richarda. To dlatego, że jest wdzięczny wszystkim widzom.

"Nieszczęśliwy"

Kolejny obraz, który znajduje się na naszej liście filmów z Pierre Richardem. Co to za film? Tutaj zobaczysz wspaniały duet złożony z Gerarda Depardieu i Pierre'a Richarda. Słynny milioner szuka swojej nieszczęsnej córki i zwraca się do detektywa. Znajduje twórcze podejście do zadania. Detektyw decyduje się znaleźć tę samą nieszczęśliwą osobę, która poprowadzi go do niej.

Wnioski

Pamiętaliśmy najciekawsze filmy z Pierre Richardem. Lista najlepszych zdjęć została podana w tym artykule. Wszystkie te filmy są śmieszne na swój sposób, nie muszą być poddawane przeglądowi (chociaż można to zrobić więcej niż jeden raz), nawet po pewnym czasie są zapamiętywane przez długi czas.