332 Shares 2061 views

Mężowie Zavorotnyuk: ilu ich było, i co kończy każdą nową aktorkę powieść?

Istnieje aktorek, które wyrobił sobie nie udane role, i głośno historie z jego życia osobistego. Nazwa Anastasii Yurevny Zavorotnyuk już związany z prasy brukowej, a nie wielkich osiągnięć w kinie. A publiczność jest bardziej zainteresowany mężów Zavorotnyuk zamiast nowych filmów z jej udziałem. Ile razy był żonaty śmiertelne piękno?


Krótka biografia Anastasija Zaworotniuk

Choć serial „My Fair Niania” Anastasia umiejętnie naśladuje ukraiński akcent, faktycznie urodziła się w mieście Astrachań w rodzinie aktorki widzów i reżysera telewizyjnego.

Począwszy od początku sytuacji w domu posiadał kreatywność, Nastya od dzieciństwa wiedział, że chce być aktorką, a nie ktoś inny. Uczęszczała do szkoły teatralnej, pracował w szkole muzycznej, a nawet tańczyła w zespole z „Lotus”. Po ukończeniu szkoły średniej, ona jakoś wątpił, jego zdolności i zamiast tego wybrał Wydział Astrachań Uniwersytetu Pedagogicznego historii teatru. Ale rok później Zavorotnyuk postanowił spróbować szczęścia: Uniwersytet Pedagogiczny cast i został przyjęty do Moskiewskiego Teatru Artystycznego School.

Gwiazda w filmie Anastasia początku 1991 roku. Aż do pamiętnej serii „My Fair Niania” aktorka zdołała zagrać tylko 4 mało znanych filmów. Po wydaniu publiczności serialu zainteresował się nie tylko biografię artysty, ale również wszyscy mężczyźni Zavorotnyuk. I ich „skumulowane” do czasu dużo.

Mąż Anastasija Zaworotniuk Olaf Shvartskopf

Kiedy Nastia właśnie ukończył szkole-studio, zajęło się grać w teatrze Oleg Tabakov. Raz w „Snuff” przeszedł „skit” na cześć urodzin słynnego aktora Jewgienija Mironov. Niemiecki przedsiębiorca Olaf Shvartskopf był wśród zaproszonych. Więc pierwszy mąż Zavorotnyuk spotkał swojego rosyjskiego kochanka. Olaf był zafascynowany spektakularny brunetka i zaczął aktywnie utrzymać. Ale wersja zdarzeń różnią się wręcz przeciwnie.

Anastasia mówi, że miała poronienie, a jej życie w Niemczech Olaf było piekło: że wypił i podniesiona na jej ramieniu. Kilka lat po rozwodzie Olaf Shvartskopf udzielił wywiadu dla rosyjskiej edycji i brzmiał zupełnie inną historię. Jeśli Anastazja miała aborcję, ponieważ bała się nadwagi po porodzie. A w domu nie mogła zrobić nawet podstawowe: gotować i czyste miała męża. Małżeństwo jest zdenerwowany ze względu na fakt, że Zavorotnyuk spotkał drugiego męża, i zakochał.

Mężowie Zavorotnyuk: drugie małżeństwo

Druga jej kochanek Anastasia spotkał na Boże Narodzenie. Jej pierwszy mąż saga nie był jeszcze koniec, ale ona mieszka w Moskwie i został przywrócony w teatrze. Drugi mąż Anastasija Zaworotniuk aktorką głosową zobaczyłem na poboczu drogi, a oferowane do jazdy. Nastia dzielone że miała pracowity dzień, a to może nie być w stanie zrobić wszystko. Wtedy biznesmen Dmitrij Strukov na ochotnika, by jej pomóc. Człowiek od samego początku nie ukrywa faktu, że jest żonaty, a on nawet nie ma córkę. Jednak Zavorotnyuk nie jest zdezorientowany, a ona nadal iść z nim na randkę. A następnie para zaczęła żyć razem.

Dymitr i Anastasia nawet mieli wspólne interesy w Stanach Zjednoczonych – były zaangażowane w leasing nieruchomości. Zavorotnyuk starając się żyć w dwóch krajach. Udało mu się urodzić dwoje dzieci – chłopca i dziewczynkę. A potem zaczął strzelać w „My drobnego pielęgniarki”. W Zavorotnyuk nowym człowiekiem, a na horyzoncie przebłysk nowego rozwodu.

Powieść S. Zhigunov

Faktycznie, mężowie Zavorotnyuk zainteresował i prasę, i widzów, gdy aktorka skręcone romans z Siergiejem Zhigunov – słynny aktor i producent. Razem wystąpił w sitcomie popularnej „The Nanny”. Długo działa serial są kręcone w zawrotnym tempie, więc Zhigunov i Zavorotnyuk „przedstawiana miłość” niemal przez całą dobę.

Historia powtórzyła się zarówno na kciuk: Zhigunov lewo dla „niani” rodziny, a jej córka uciekła z drugim mężem. Trzy lata później, to „bańka” pękła z wielkim hukiem. Aktorzy starał się nie dać prowokacyjne wywiady. Ale dziennikarze byli w stanie uzyskać kilka uwag z kręgu celebrytów, zgodnie z którym Zavorotnyuk prostu znaleźć nowe hobby.

Małżeństwo P. Chernyshev

Zavorotnyuk trzeci mąż, Peter Chernyshov, ma wszelkie szanse, aby stać się ostatnim z jej pasji. Małżeństwo trwało przez osiem lat, i tak długo, jak para trzyma się mocno do niego. Może to bardziej fakt, że w 2016 roku aktorka była 45 lat. W tym wieku każda kobieta nie odważy się złamać ustalone relacje i spojrzeć na „ostrych” doznań.

Prasa jest stale różne pogłoski, mówiąc, że kilka rozwodów lub planuje mieć dziecko. Ale jest to czas, i nic nie robi. Jedyną rzeczą, która zmieniła – to co Zavorotnyuk Chernyshev i kupił lodowisko w centrum Jałty i otworzył małą firmę. Aktorka nadal działać w filmach i prowadzenia różnych programów w telewizji. A Piotr otworzył szkołę łyżwiarstwa figurowego w Petersburgu i uczy.