232 Shares 2327 views

„Pokrovsky Gates”: aktorzy i role, historii malarstwa

Film „Pokrovsky Gates”, aktorzy i rola, jaką tworzy niepowtarzalną atmosferę w malarstwie, w roku 2012 obchodził trzydziestą rocznicę. Jak stworzyć jedną z najbardziej popularnych filmów radzieckich i jak aktorzy zostali wybrani do tego projektu?


Film "Pokrovsky Gates" (1982): historia

Moskwa – „Na Pokrowski Gates” miasto, w którym rozkładanie wydarzenia z filmu Aktorzy i role, wykonywane przez nich wyciągnąć Widz wspólny codzienności 50s.

We wspólnej pracy chronionej kilku zabawnych postaci. W jednym pokoju – miła studentka Kostyi ze swoją ciotką. W innym artystą – welur. Trzeci – to zabawna trio, które jest godne szczególnej uwagi.

Margarita Pawłowna i jej były mąż – pisarz Leo E. – od dawna rozwiedzeni. Margarita po raz drugi ma zamiar się ożenić, ale ich własnej przestrzeni życiowej z narzeczonym, ona jeszcze nie otrzymał. Dlatego też, podczas gdy wszyscy uczestnicy tego trójkąta są zmuszeni żyć pod jednym dachem jako jedna rodzina. Ale to nie jest w problemie mieszkaniowym – tylko Margarita używane dbać o wszystkich jej byłego męża, a nawet nie myślał przyznać, że może poradzić sobie bez niego.

Z kolei E. Leo próbuje bronić swojego prawa do niezależności, ale to nie jest bardzo dobry. Wszystkie jego pasje Margarita pakować się migiem. Jak to będzie konfrontacja, publiczność próbuje odgadnąć podczas całego filmu.

Grając główne role

„Pokrovsky Gates”, aktorzy i role, które są obdarzone szczególnym uroku i charakteru, wykonując inny skład gwiazdowy.

Petersburg aktor Anatolij Ravikovitch, który odziedziczył rolę Leo Paton, w stu procentach trafiony w obrazie. Jego postać była tak dotykając w scenie, że widz wzbudzić współczucie.

Inna Uljanow w postaci potęgi Margaret stał się właśnie film dekoracji. Jej oburzony fraza „bagażnik jest mały!” Czy maksyma. Genialny monolog skierowany do bohaterki Koreneva, zmusza widza po prostu rzucić się ze śmiechu.

Rola studenta Konstantina Romina grał młodego Oleg Menshikov, który później stał się postacią symboliczną dla kina rosyjskiego. „Pokrovsky Gates” – film, który pozwolił aktor rozpocząć błyskotliwą karierę. Jego wietrznej Kostik – prawie jedyną postacią, która staje po stronie Leo Paton w konflikcie. Ostatecznie jest to w finale Kostik organizuje kreskówki Hobotova ucieczkę ze swoją kochanką na motocyklu.

„Pokrovsky bram”: historia, aktorzy

Wiktor Borcow – aktor moskiewskiego Teatru Małego – zagrał rolę byłej linii frontu żołnierza oraz oczyszczenie Margarita – Sava Ignatievitch. Godny uwagi jest fakt, że sam Victor nie brał udziału w walkach. Ale Władimir Pitsek, który grał w filmie frontu towarzysz Sawy naprawdę walczył podczas II wojny światowej.

Należy zauważyć, wyrazistego wizerunku kupletistov welur, który stworzył Leonid Broniewoj. Aktor, działając w filmie, był powszechnie znany ze swoich obrazów „dochodzenia prowadzącego ekspertów”, „Siedemnaście mgnień wiosny” i inne.

Rola Alisy Vitalevny – cioci kostik – grał Sophia Pilyavskaya. Filmografia Pilyavskaya, oprócz „Pokrovsky Gates”, wiele znaczących ról – hrabiny Wroński w „Anna Karenina” (1967), Raisa Pawłowna w filmie „Będziemy Żyją do poniedziałku” (1968).

role wspierające są odtwarzane przez: Elena Korenev Valentina Valentina Voilkova Tatiana Dogileva Igor Dmitriev i innych dobrze -known aktorów.

załoga kamera

„Pokrovsky Gates”, aktorzy i role, w których doskonale połączone, i nie mógł wydostać się na ekranach w ogóle. Dyrektor Projektu – Michaił Kazakow – Państwowy Komitet Kinematografii do zarządzania gniewu, który chciał nakręcić film „granica państwa” (1981). Dlatego Kozakov do zrozumienia, że jego projekt może upaść. Michaił Kazakow dał zgodę na filmowanie Boris Stepanov, a produkcja „Pokrovsky Gates” nic więcej zapobiegać.

Ale nieszczęścia załogi nie zostały zakończone. Natychmiast po strzelaninie i zdobył film Elena Korenev wyjechał za granicę i nie wrócił. Kreatywność emigracji aktorów w tym czasie były traktowane poważnie, a film może po prostu być zakazane. Ale, na szczęście, że tak się nie stało.

Folię usuwa się ze scenariuszem Leonida Zorina. Zorin napisał również scenariusz do roku poprzedniego filmu dramat „tranzyt”, a także filmy „The Royal Hunt” (1990) i „prawo” (1989).

ciekawostki

Film „Pokrovsky Gates”, aktorzy i role, które były tak blisko publiczności, rzeczywiście stawia na grze stworzonej przez Zorina z powrotem w 1974 roku Michaił Kazakow był jednym z pierwszych, aby umieścić grę na spektaklu w Teatrze na Malaya Bronnaya. Potem wpadł na pomysł, aby przenieść tę zabawną historię tragikomiczny na ekranach telewizyjnych – tak rozpoczął pracę nad scenariuszem do filmu.

Emigracja aktorka Koreneva nadal odbija się na losach „Pokrovsky Gates”: po transmisji obrazów w 1983 roku, film na centralnej telewizji trzy lata spędził na półce, dopóki nie zostanie ponownie pokazane na widza.

W filmie występują liczne błędy historyczne – wszystkie z nich związane z transportem. Liczba samochodów ramka i miga wózek próbek późniejszym czasie niż ten, w którym akcja rozwija.

Rozbieżności w sztuce

Jedność czasu i miejsca akcji – warunek stworzenia spektaklu, bo dla wszystkich jego zmiany ustawień wyświetlacza możliwe jest średnio tylko dwa lub trzy razy. Kino, w związku z tym nie wahaj się możliwości, więc „Pokrovsky Gates” – film, który nie jest podobny do źródła na wiele sposobów, ja .E. grać.

Różnice są nie tylko w środowisku, w którym wydarzeń rozwijających się, ale także w obrazach. Na przykład, uderzającą cechą Sawy Ignatievitch w filmie stał się jego nawykiem używać w mowie niemieckich słów i wyrażeń. Student Kostik kolei wlewa zwrotów francuskich. Ale Zorin grać zarówno znaków mówić jak normalni ludzie nie używać obcych słów.

„Pokrovsky Gates”, aktorzy i role odgrywane przez nich 30 lat mówić do serc widzów, bo każdy z bohaterów jest łatwy do poznania siebie. Film jest częścią złotej kolekcji kina radzieckiego i najprawdopodobniej nigdy nie zniknie z ekranów właśnie ze względu na prawdę życia, które jest nieodłącznym elementem obrazu.