852 Shares 7534 views

„City of South” restauracji w Krasnogorsk dla królewskiego wypoczynku

"City of the South" – restauracji w Krasnogorsk, który to okres jego istnienia, udało się podbić serca setek jego gościnności. Tam jest naprawdę elegancki wnętrze, przyjazny i pomocny personel i oczywiście doskonała kuchnia.


wnętrze

Bardzo luksusowo urządzony w „South Grad”. Restauracja Krasnogorsk z wnętrza po prostu nie mógł złapać do gustu mieszkańców. Ze względu na dekoracji wnętrz wszystkich jego instytucji decyduje się coraz bardziej jako platforma do wszelkiego rodzaju uroczystości.

Po wejściu do zakładu jak najszybciej zacząć czuć się jak gość średniowiecznego zamku. Uczucie, że tworzenie obrazów głowami lwów z ulgą, ciężki drzwi i eleganckim łukiem. Dalsze przyjmuje gości w instytucjach lobby masywnej schody z ozdobną eleganckie balustrady.

Wewnątrz, restauracja jest podzielona na kilka stref. Posiada salę główną dla wszystkich gości, dwóch sal bankietowych (małe i duże), sala VIP i tarasem, który działa wyłącznie w cieplejszych miesiącach.

Główna sala przeznaczona jest dla stałych klientów, którzy przychodzą po prostu cieszyć się wspaniałe dzieła sztuki kulinarnej. Tutaj sufitów rekwizyty kolumn kwadratowych, podłogi pokryte są drogie kolorze parkiet z orzecha. Goście mogą usiąść wygodnie na miękkich foteli i krzeseł, a także na dużych skórzanych sofach. Zwiedzający mogą także spędzać czas z dużym barem śniadaniowym, w pobliżu której niewiele jest miejsc.

Duża sala bankietowa na 100 osób, jest często używany do dużych wspaniałych uroczystości. Wykonana jest w kolorze białym, jej sufit zdobią duże żyrandole z kryształów. Okna są ozdobione niebieskimi zasłonami, które stanowią kontrast we wnętrzu hali. Z okazji ślubu jest oddzielnym podium dla nowożeńców z dwoma pluszowymi fotelami.

Mała sala bankietowa może pomieścić w jego murach maksymalnie 20 osób. Występował także w najlepszych tradycji klasyki, ale w przeciwieństwie do dużej sali, białe wnętrze kolor rozcieńcza się brązowych odcieniach. Goście tego pokoju znajdują się za jednym wielkim długim stole. Otoczone są one malowane wzory heraldyczne, ściany ozdobione malowidłami i eleganckich lamp.

„City of the South” – restauracja Krasnogorsk, który ma w jego murach małą salę VIP na 10 osób. Często odbywają małych imprez, bankietów, spotkań biznesowych z partnerami. Wykonana jest w kolorze białym i beżu, a wnętrze, jeśli wykluczymy ogólne przestrzenie kolorów tła, przypominający małą salę balową.

W miesiącach letnich, goście restauracji uwielbiają osiąść na tarasie, pokryte przezroczystym baldachim, przez który pięknym widokiem nieba. Posiada 2 duże telewizory plazmowe, które często żyją programy sportowe i muzyczne. Tutaj goście mają również mały bar.

kuchnia

Kuchnia europejska Morza Śródziemnego, Azerbejdżanu i jest gotowa do zaoferowania swoim gościom „Zdrowaś Southern” restauracja (Krasnogorsk). To menu restauracji obejmuje lekkie sałatki ( "Montenegro" Olivier "Cezar", "Caprese", "Rovigo", "Spoleto", "Marseille", "nice") i przekąski ( "Borodino" julienne "Vitello tonnato" "Pescatore", "Costa Lontano"). Z dań głównych tutaj oferują łososia „La Roshel” sea bass „Brantsino” kotlety „szczupaki” Tanais i klopsiki „Fréjus”. Ponadto, goście mają możliwość zamówienia z kurczaka, pierś z kaczki tytoniu „Mighty Duck” stek „Maczeta” stek „Cowboy”, manty, Dolma i żeberka „Le Cochon”.

Kuchnia włoska w tym miejscu są makaronu (carbonara, fetuchchini) i ravioli.

"City of the South" – Krasnogorsk restauracji, która oferuje szeroką gamę doskonale przygotowanych potraw na węglach (szaszłyki z różnych rodzajów mięsa, kebab, okonia, leszcza, Khan kebab).

Istnieje również duży wybór deserów, z których najbardziej popularna baklava „drobiazg”, francuski bułki, sernik, tiramisu i lody są domowej roboty. Nawiasem mówiąc, desery przed złożeniem zamówienia można uznać żyje, ponieważ są one eksponowane w lodówce, która znajduje się w holu głównym „City of the South” (restauracja w Krasnogorsk), którego zdjęcia można zobaczyć w artykule.

bar

instytucja karta Bar reprezentowane przez różne alkoholu (wermuty, likiery, rum, wódka, tequila, gin, porto, alkohol, piwo, koniak) i napojów bezalkoholowych (Ayran, dovga, soki, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata).

Jest też mały wybór koktajli ( "Bloody Mary", "Malibu Milk", "Margarita", "B-52", "Mai Tai", "Kir Królewski" marka "Zamek Południowa").

Oddzielnie, w instytucji ma dużą piwnicę z winami, z których zbiór jest reprezentowany w win. Zawiera musujące, białe, różowe, czerwone wino i szampana przywiezione z różnych zakątków świata.

usługa

Restauracja słynie w całej służbie Krasnogorsk. To właśnie w tym miejscu nie jest rygorystyczna selekcja pracowników na wszystkich poziomach, jest każdy pracownik – prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. Kierownik restauracji z wielką przyjemnością pomaga w organizacji bankietów i uroczystości, kelnerzy są zawsze pomocny i uprzejmy, a szef kuchni doskonale przygotowane żadnych posiłków zamówionych. Jest to doskonała skoordynowana praca wzmacnia status restauracji Krasnogorsk „Zamek Południowej.”

Opinie gości

Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził to miejsce, pozostawić go na doskonałych opinii. To tutaj, że goście są witani z doskonałego połączenia dobrą obsługę, wysoki poziom gotowania, luksusowe wnętrze i zaskakująco przystępnych cenach. To właśnie te punkty, co do zasady, odwiedzający miejsc wymienionych w swoich opiniach. Ponadto, zgodnie z gośćmi, jeśli ktoś ma chęć właściwie okazji, trzeba wybrać „Grad Południe” – restaurację w Krasnogorsk.

Adres instytucji i sposób działania

Restauracja znajduje się pod następującym adresem: Krasnogorsk, ul. Fabryka, 27.

Odwiedź instytucja ta może być każdy dzień, począwszy od 12 pm do północy.