393 Shares 7274 views

Ten pyszny zupa grzybowa!

zupa grzybowa to pierwsze danie ma subtelny i delikatny aromat i smak. Grzyb – produkt o prawdziwie doskonałych właściwościach odżywczych. Są doskonałym substytutem mięsa dla wegetarian, a co najważniejsze, że grzyby są użyteczne właściwości nawet po obróbce cieplnej. Gatunków grzybów wielki wiele – kurkami, biały, grzyby, grzyby, osiki i wiele innych. Rosną wszędzie – w lasach, terenach zalewowych, łąk, pastwisk i są uprawiane na dużą skalę.


Grzyby są również wyjątkowy, można z nich korzystać w dowolnym miejscu, nawet w swej surowej postaci. Doświadczeni grzybiarze wiedzą jak sortować i przechowywać pewien rodzaj grzybów poprawnie. I doświadczone gospodynie wiedzą, jak ugotować pewien rodzaj grzybów. Pierwsze, drugie dania, pieczeń, zhuleny, pikle – wszystko można przygotować z grzybami!

Pierwsze naczynia wytwarza się ze świeżych i suszonych grzybów. Najnowsze przed rzucają w zupie, należy moczyć. Najbardziej nadaje się do zup: pieczarkami, pieczarki, kurki, pieczarki, boczniaki, borowikami i osiki. Zupa grzybowa grzyby suszone ma niesamowitą ostry smak i bogaty smak. Zupa ze świeżych lub mrożonych grzybów lekkie, niskokaloryczne i wiosną świeże.

Zupa grzybowa – Affordable danie, które można przygotować w postaci dzikich grzybów, i kulturowego – pieczarki, boczniaki, miód. Ze świeżymi warzywami, śmietany i ziół – jest arcydziełem na stole!

Zupa grzybowa z pieczarkami.

– Grzyby świeże (suchy) – może być funta;

– cebula – jeden wysoki głowy;

– Marchew – jedno (mały);

– ziemniaki – funt;

– Czosnek – kilka goździków;

– czarny pieprz, sól – smak;

– nieco śmietany;

– świeży koperek.

Przygotować grzyby. Dokładnie wypłukać i osuszyć. Grzyby suszone namoczyć w ciepłej wodzie przez godzinę. Powinien wyciąć grzyby duże kostki i wypełnić zimną wodą. Postawić patelnię na ogniu, możliwe jest zapach, aby dodać kilka liści laurowych. Gdy brzeczkę gotuje, konieczne jest usunięcie z pianki i sól. Czy smażenia cebuli i marchwi. Ziemniaki obrać i będziemy pokroić w kostkę, dodać do bulionu, po tym pokipit około godziny. Kiedy ziemniaki będą prawie miękkie, dodać pieczeń. W końcu, na około pięć minut wcześniej, kiedy jest to niezbędne będziemy wycofać patelnię z ognia i dodać zioła i posiekany czosnek. Podawać gorącą zupę z kwaśną śmietaną potrzebne.

Zupa grzybowa z grzybów.

– Grzyby (mogą być zamrożone) – funt;

– ziemniaki – funt;

– Marchew – jedna rzecz;

– Cebula – jedno;

– liść laurowy, przyprawy – do smaku.

Grzyby może ciąć płyty. Przetnie cebulę drobno marchewki startej Potro. Zagotować wodę, oddanych do rondla grzyby, przyprawy i sól. Grzyby powinny gotować przez około pół godziny. Następnie dodać ziemniaki. Dziesięć minut później, marchew i cebula. Na samym końcu dodać lavrushku i drobno posiekane świeże zioła.

Zupa grzybowa z serem.

– wszelkie grzyby – trzysta gramów;

– ziemniaki – trzy lub cztery bulwy;

– kurczak – dwieście gramów;

– serek śmietankowy (zarówno w plastikowej rynnie) – Dwieście gramów;

– łuk – jedna głowa;

– masło – 50 g;

– ziele angielskie i sól – do smaku.

Z kurczaka będą spawać bulion. Gotować przez dłuższy czas nie jest to konieczne, filet gotuje się bardzo szybko, około 15 minut wystarczy. Drobno posiekanej cebuli podsmażyć na maśle, aż przezroczyste, dodać pokrojone grzyby na małe kawałki. Odparowania całej cieczy, trochę grzyby podzolotit i cebuli. mięso kurczaka usuwa się z brzeczki i pocięte na kawałki. W bulionie wrzącej rzut pokrojone w kostkę ziemniaków. Po dziesięciu minutach dodać smażone pieczarki i kurczaka. Kiedy wszyscy razem zaczynają wrzeć, wrzuć ser i dobrze wymieszać. Ser jest całkowicie rozpuszczony w bulionie, nadając zupie kremowy smak i aromat. Zupa z solą i dodać pachnący czarny pieprz. Kiedy służąc można dodać bezpośrednio do miski świeżych zielonych.

Bon appetit!