628 Shares 4423 views

Co jest głośnik bezprzewodowy?

Dzisiaj, bezprzewodowy system głośników zaczyna powoli wypierać przewodowych odpowiedników. Wprowadzenie do tego typu kolumny, będę testować jeden z najbardziej popularnych modeli znanego producenta. Jest to zaawansowane urządzenie w minimalistycznym stylu, który charakteryzuje się dźwięku na najwyższym poziomie. Myślę, że będzie to każdą osobę, która pojawia się z duchem czasu.

Ten bezprzewodowy głośnik wyposażony w antenę, która jest przymocowana do tylnej części obudowy. W nim są skręcone pary portów i pamięci flash oraz złącze mini-jack dla zasilacza. Są one chronione przez korki gumowe. Na przednim panelu nie ma przycisków i złączy. Wyjątkiem są małe czujniki, które są umieszczone w dolnej części. System jest sterowany za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Ten bezprzewodowy głośnik grill posiada nieusuwalne, więc rozważyć arsenał dostępnych nadajników zdołałem tylko pewien kąt. Istnieją dwa dyfuzory średnica głośnika niskotonowego, który jest nieco mniejszy niż ośmiu centymetrów. W środku zamontowany calowy tweeter. Reflex port ma kształt owalny. Schował starannie pod grillem i umieszczone bezpośrednio na panelu przednim.

W odniesieniu do wzmacniacza, jest wyposażony w bezprzewodowy zestaw urządzenia 20 Watt, którego rezystancja jest osiem omów. Miła opcja – Wsparcie dla protokołu AirPlay firmy Apple. On jest w stanie zapewnić dostęp do zawartości biblioteki iTunes, które są dostępne na urządzeniu firmy. Jeśli używasz smartfona od innego producenta, właściciel będzie dostępna do odbioru strumienia muzyki z urządzeń utworzonych na platformie Android. Jeśli głośniki bezprzewodowe do stosowania z urządzeniami z systemem windose, problemy pojawiają się również.

Urządzenie jest wyposażone w baterię litową. Będzie ona utrzymać sprawne działanie przez około pięć godzin. Sprzęt jest kolejną doskonałą jakość. Jest dobrze chronione przed wilgocią i pyłem. To daje możliwość dostarczenia kolumny cicho na werandzie, która może być w swoim kraju. PC lub laptop zawierający zbiór ulubionych utworów muzycznych, transfer w tym przypadku nie byłoby konieczne. A w mieszkaniu, który ma dużą powierzchnię, można łatwo umieszczać systemu w różnych miejscach, ponieważ nie jest przywiązany do innych przewodów urządzenia.

Głośniki te, choć ma małą pojemność, zdolność do wypełnienia dużych przestrzeniach doskonały dźwięk. Osiąga się to dzięki doskonałej dynamiki, bas szczegółowo elastyczność. Żeby grać różne style muzyki, a wszystkie brzmiały one dość dobre. To ciężka muzyka i e-klub, a utwory popularnego kierunku pop, a także jazz i blues.

Jeśli chcesz zakupić dodatkowe tylne głośniki bezprzewodowe, upewnij się przed zakupem w funkcjonalności i jakości dźwięku. W ogóle, to urządzenie nie jest bez powodu zasługuje na większą uwagę.