480 Shares 6242 views

Zobaczyć i zrobić w Gelendzhik

Został on przez wiele lat na wybrzeżu Morza Czarnego przyciąga tysiące turystów. Wielu z nich, raz będąc w każdym z ośrodków zbiornikiem ciepłej już za nic w świecie nie zgadzają się na zmianę piękno na zagranicznych odpowiedników. Jednym z najważniejszych Morza Czarnego jest oazą relaksu Gelendzhik. Oprócz piaszczystych plaż, łagodne morze, obfitość ciepła słonecznego, ośrodek słynie z wód mineralnych. Dlatego turyści przyjeżdżają tu nie tylko odpocząć, ale również w celu poprawy ich zdrowia.


Ogromne przestrzenie dla relaksu

Na terenie tym niebiańskim miejscu znajduje się ponad dwieście sanatoriów, pensjonatach, hotelach i innych podobnych zakładów, które mogą pomieścić ponad czterdzieści tysięcy gości z całego świata. Sektor prywatny jest również dość wysoko rozwinięte w dziedzinie recepcji turystycznej. Liczne domy i małe hotele jak grzyby po deszczu rozrzucone na terenie całego ośrodka. instytucje prywatne są również w stanie pomieścić ponad czterdzieści tysięcy turystów. Podróżni mający wielki czas relaksu na miękkich, słońce ogrzewa się piasku w pobliżu miodopłynny warstw bali fale przybrzeżne. Jednak prawie wszystkich turystów chcących wiedzieć, co jest rozrywka w Gelendzhik.

Wodnych i lądowych zewnątrz karnawał sezon

Jak każde inne miasto na wybrzeżu Morza Czarnego, ośrodek słynie z rygorystycznego programu nauczania i różnych opcji dla aktywnego wypoczynku i rekreacji. Rozrywka Gelendzhik można bezpiecznie podzielić na dwie kategorie: woda i ziemia. Zarówno rodzaj ma wiele opcji rozrywki. Zacznijmy od ziemi. Każdy ośrodek Gelendzhik, a nie wyjątkiem, corocznie świętuje otwarcie sezonu. A jeśli w niektórych miejscach w pasie nadmorskim, ten festiwal odbywa się nie za głośno, to nie jest to kategoria miast, które są całkowicie i przez długi czas zanurzone w ekscytującej atmosferze świętowania. Z takim fest zaczyna i pełny odpoczynek w Gelendzhik. różne rodzaje rozrywki odbywają się w tym okresie na terenie kurortu. Otwarcie sezonu zazwyczaj rozpoczyna się na początku czerwca i trwa przez kilka dni. Bal maskowy, spektakli teatralnych, przejażdżki, wystawy, targi, występy gwiazd muzyki pop, Karnawał uroczysty strój i oczywiście wspaniały w swoich fajerwerków kosmetycznych – wszystkie te i wiele innych zdarzeń zachodzących w Gelendzhik w tym miesiącu.

Safari Park

Jeśli nie masz czasu, aby dostać się do otwarcia sezonu, w każdym przypadku, twoja uwaga dostarczone innych atrakcji, w Gelendzhik. Na południowym zboczu grzbietu znajduje Markotkhsky wspaniały park safari. Tu, w pół-wolnych warunkach domem dla wielu dzikich zwierząt. Człowiek jest w żaden sposób nie koliduje z naszymi młodszymi braćmi, aby odpocząć i cieszyć się życiem. Klatki, w których są one zawarte, bardzo przestronny. Spokojne zwierzęta przerywana tylko do czyszczenia i karmienia. Lwy, tygrysy, pumy, rysie, sarny, wilki, pawie i wiele innych zwierząt bardzo przyjazny nastawiony do gości.

"Olympus" Park

Oprócz odkrywania przyrody, zwiedzający mogą wziąć kolejką i zobaczyć wspaniałą panoramę miasta. U podnóża grzbietu Markotkhsky rozciąga się niesamowity Park „Olympus”. Tutaj goście mają wielką szansę na przeżycie najbardziej ekscytującą rozrywkę w Gelendzhik. Zdjęcia magiczne atrakcje, wspaniałe krajobrazy, paralotniarstwo i gorące powietrze balony długie wieczory ogrzeje Cię swoim ciepłem. Tutaj można jeździć jeepem, konno i kolarstwa górskiego. Niesamowity widok na miasto oferuje gościom ośrodek z wyciągu długości 1140 metrów. Z shestidesyatimetrovoy wysokości twoich oczach pięknymi widokami na morze i obszarów przybrzeżnych ośrodka. Jednak to nie kończy się tutaj dla rozrywki. Gelendzhik, w „Olympus” parku codziennie po zachodzie słońca, organizuje różnorodne pokazy, a na koniec dnia oferuje spektakularny pokaz sztucznych ogni. Ogromna w ilości do instytucji jest w stanie pomieścić wielu gości, którzy są gotowi, aby cieszyć się wspaniałe występy i aktywnego wypoczynku. Wiele restauracji i kawiarni będzie zadowolony, aby zaspokoić głód swoich gości.

„Pająk” Park

Dla miłośników aktywnego wypoczynku w ośrodku są także ekstremalne rozrywki. Gelendzhik, w miejscowości renesansu, jest park o nazwie „pająki”. Tutaj miłośnicy zajęć ruchowych i sportowych są łucznictwo, kusza, mistrz gra o nazwie paintball, jazda na błędy i atrakcji „wózka”. W parku znajduje się plac zabaw, aby pomieścić namioty, platforma z jej ustawionej grillem i innych niezbędnych urządzeń na piknik.

parki wodne

wycieczki lądowe i rozrywki w Gelendzhik idealnie wyrównane i sportów wodnych przyjemności. Oprócz kąpieli w morzu, goście ośrodka mogą poczuć atmosferę niepohamowaną radość i zabawa w parku wodnym „Dolphin”. Tutaj odwiedzający wiele zjeżdżalni i basenów. Nawet najmłodsi goście mogą w pełni cieszyć się płytkie sztuczne stawy, grzyby i parasole.

W uzupełnieniu do parku wodnego „Delfin”, w miejscowości znajdują się dwa podobna instytucja zwana „Behemoth” i „Golden Bay”. Ten ostatni jest największym w Rosji. Park wodny „Golden Bay” znajduje najlepsze i najbardziej popularne atrakcje, rozsianych po całym świecie. Jest też ośrodkiem badań nurkowania. Kafeteria, wiele basenów, placów zabaw i wiele innych rozrywek nie pozostawi obojętnym żadnego gościa.

Pozostała działalność rozrywkowa

Goście ośrodka mogą korzystać z spektakularne show w delfinarium, poznać podwodny świat w akwarium, nauczyć się nurkowania i nurkowania. Między innymi, Gelendzhik ma bogatą i ciekawą historię. Ciekawscy turyści będą zainteresowani wyjazdem do ośrodka muzeów, wycieczki do pamiętnych i historycznych miejsc. Dolmeny, wodospady, parki i inne wspaniałe miejsca są zawsze chętnie dzielą się z turystów swoją bogatą historię i piękno.

Miłośnicy nocnego życia będą zaskoczeni i inspirowane przez wiele barów i klubów otwartych do wczesnych godzin porannych. Gelendzhik – święto miasta. Istnieje wiele zabawy dla każdego. Ani jedna osoba nie opuścić ośrodek bez entuzjazmu wspomnienia.