353 Shares 4128 views

Odpoczynek w marcu, gdzie jechać na wakacje?

Wymiana miesiącu zimowym marca większość Rosjan nie są zadowoleni z dobrej pogody. W dużych miastach, na ulicach jest breja i północnej części kraju jest jeszcze śnieg. Dlatego pożądane byłoby w tym czasie nigdzie iść, aby cieszyć się ciepłe słońce, którego brakowało w czasie zimy. Reszta w marcu jest dość powszechne wśród obywateli Rosji jako czas na podróż do kraju kurortu. Jednak nie wszystkie popularne szlaki turystyczne byłoby właściwe w tym czasie.

Na przykład, pogoda w Turcji w marcu, jeszcze dość chłodne, często wiatry i deszcze. Temperatura powietrza wynosi około 18 stopni, a woda nie jest jeszcze podgrzana. Optymalnie, aby rozpocząć sezon wyjazdów do kraju w połowie maja. Wakacje w marcu w Grecji jest mniej więcej taki sam obraz. Jednakże istnieją zalety podróżowania w tym czasie: po pierwsze, dobre zniżki ceny za pokój, które oferują touroperatorów; Po drugie, możliwe jest, aby poświęcić czas na zwiedzanie lokalnych atrakcji.

Egipt wczesną wiosną powietrze ogrzewa się do temperatury 25 ° w ciągu dnia. Wadą tej porze roku są uważane piaskowe, wystarczająco często, który może zostać przedłużony do kilku dni i może doprowadzić do błota deszczu.

Goa urlop w marcu jest charakteryzowany jako jedna z najlepszych opcji. O tej porze roku temperatury w ciągu dnia może przekraczać 30 stopni tutaj, a wilgotność jest niska, dlatego turyści z Europy czuje taki klimat jest dość wygodne. Tutaj podróżnik oferowany jest bardzo dobrą obsługę i mnóstwo rozrywki. Niesamowite flory i fauny obszaru zachwyci prawie każdego turystę.

Indie są interesujące dla turystów. W tym kraju można podziwiać pięknych i zabytkowych pałaców i świątyń, a także odwiedzenia innych atrakcji kulturalnych.

Popularne święta w marcu w ośrodkach narciarskich. W tym czasie, touroperatorzy oferują atrakcyjne oferty na wycieczki do Szwajcarii, Austrii, Finlandii, itp śnieżnobiały śniegu na tle jasnym słońcu – .. krajobraz atrakcyjna dla tych, którzy preferują aktywną rozrywkę. Ponadto, te ośrodki oferują turystom, wynajem i usługi doświadczonych instruktorów sprzętu jakość usług.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych ofert, w jaki sposób spędzić urlop w marcu – objazd autobusów w Europie. W obecności wizy Schengen mogą odwiedzić kilka krajów i zobaczyć zabytki w nich zaledwie kilka dni. Pogoda w tym czasie jest dość korzystne większość swojego czasu na ulicach. Sprężyna w Paryżu – idealne miejsce na romantyczny lub miesiąc miodowy.

Wiele wrażeń mogą opuścić wycieczkę w marcu w Brazylii. Jeśli nie straszyć dość wysoką cenę i długi czas lotu, podróż do tego kraju obiecuje niezapomniane przeżycia i żywe emocje. Zatem, opcje na wakacje w marcu, dość dużo, powinny kierować Wybór kierunku tylko obiektów fizycznych oraz własnych pragnień.