158 Shares 1226 views

Jak uzyskać wizę w ZEA sam. Centrum ZEA wizy w Rosji: adres, Visa

Rosyjscy turyści, jak i mieszkańcy innych krajów WNP Zanim odwiedzicie Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE powinni odwiedzić ośrodka wizowego, aby uzyskać pozwolenie na wjazd do kraju. Wśród cech sporządzenia niniejszego dokumentu, warto zwrócić uwagę na sześciomiesięczny rezerwowej paszport, który jest liczony od końca kraju podróży, jak również możliwość otrzymywania dokumentów w formie elektronicznej. Podobnie jak to, czy nie, postęp techniczny i naukowy, a do tej pory jest uważana za jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w ZEA.

Warto zauważyć, że ludzie, którzy podróżują tranzytem przez Zjednoczone Emiraty Arabskie może zorganizować dla tych celów wizy tranzytowej przez okres do 96 godzin w każdym porcie lotniczym w kraju, niezależnie od tego, czy wszelkie usługi firm, których używają.

dokumenty

Aby zezwolenie, trzeba najpierw odwiedzić centrum składania wniosków wizowych i ZEA przynieść następujące dokumenty:

 • kolor kopia paszportu;
 • Format kolorowe fotografie 4,3h5,5 cm;
 • w pełni wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Jeśli zamierzasz podróżować ze swoimi dziećmi, to potrzeba, aby dokumenty i kopie ich akty urodzenia. Jeżeli niezależny podróż jest zamiar wysłać niezamężnych kobiet, które w tej książce na wakacje Hotel Star 2-3, wówczas Agencja będzie wymagać wpłaty, której wysokość wynosi 1500 $. Kwota ta jest zwracana do właściciela w przypadku, że wyjeżdża z kraju w odpowiednim czasie.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że złożenie dokumentów nie jest dozwolone użycie kopii zdjęć paszportowych, jak jej jak kopia tego dokumentu będą musiały być wysłane w osobnych plikach o nazwie imię i nazwisko turystycznej w języku angielskim z datą przyjazdu do kraj. Cała ta dokumentacja może zostać przeniesiona na jego operatora turystycznego na nośniku elektronicznym lub wyślij e-mail.

Standardowa wizy turystycznej na miesiąc, w większości przypadków, każdy preferencyjny centrum wizy ZEA przygotowuje się do pięciu dni roboczych. Jeżeli dzieci wpisane do paszportu, w tym przypadku będzie to możliwe do wydania pozwolenia za darmo, a w obecności własnego dokumentu dziecka na nim już wizę jako dorosły, odpowiednio, płacąc osobno. Warto zauważyć, że jeśli wykona uchwałę w centrum wizowego w Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Zabi, można nawet mieć wizy wielokrotnego wjazdu, która jest okres od jednego do trzech miesięcy.

Rejestracja dokumentów pozwalających jest przeprowadzane przez służby imigracyjne i są wydawane turystów po przybyciu do miejsca przeznaczenia w formie oryginału lub kopii. Koszt wizy w ZEA jest 60 $. Przed latać, turyści koniecznie musi uzyskać uprzednią pisemną potwierdzenie swoich rąk, które jest wydawane przez operatora hotelowego hosta lub turystycznej.

Cechy, które powinny być brane pod uwagę

Pomimo faktu, że żaden urzędnik ograniczeń wiekowych czy płciowych tu ZEA Visa Center może odmówić wydania wizy do niezamężnych kobiet w wieku poniżej 30 lat i kobiet w tym wieku, gdy przylatują w kraju z mężami, ale nie ma z nimi taką samą nazwę. Jak wejść i opuścić kraj na podstawie wizy turystycznej wykonane tylko przez określonego lotniska. Warto również zauważyć, jest fakt, że wiza nie może być wydana do posiadaczy paszportów izraelskich.

rodzaje wiz

Visa dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich odbywa się tylko raz i ciągle trzeba wydać nowe pozwolenie z każdego kolejnego wpisu.

Zamiast tego standardu i znane wielu naklejki w paszporcie do każdej osoby wydała specjalny plik z numerem identyfikacyjnym, a wszystkie informacje, które są niezbędne do wejścia są przechowywane tylko w formie elektronicznej. Liczba dochodzi do wiadomości e-mail, po czym trzeba go wydrukować na papierze A4 i zabrać ze sobą, aby odwiedzić ten kraj.

Te same rodzaje wiz wydawanych tylko kilka z nich:

 • Gości – zapewnia możliwość pozostania w kraju do 90 dni. Takie zezwolenie jest w dwóch etapach: po pierwsze, wnioskodawca przedkłada pełny pakiet dokumentów, które mogłyby potwierdzić cel podróży dla takiego okresu. O wizę w ZEA może być wniesiona osobiście lub po prostu wysłać oficjalny e-mail centrum wizowego. Po tym, wyjaśnić swoją sytuację, załączyć kopie dokumentów i pozwala na komunikację danych kontaktowych. Następny będzie trzeba czekać na potwierdzenie lub odrzucenie przez Służby Migracyjnej. Jeżeli wniosek został zatwierdzony, a następnie będziemy musieli przynieść resztę pakietu niezbędnych dokumentów.
 • Tour – zapewnia możliwość pozostania w kraju przez 30 dni bez możliwości dalszej rozbudowy. Wielki dla turystów, którzy chcą przyjechać do przyjaciół odwiedzić wycieczkę do Emirates, a także spotkać się z ich krewnych lub partnerów. O rejestrację takiego zezwolenia, trzeba najpierw zapłacić opłatę wizową, a także płacić prowizję od centrum wizowego, z której rozwija się wizę w ZEA. W tym przypadku kwota prowizji będzie bezpośrednio zależeć od wybranej firmy, jak również pilność i indywidualnych wymagań do dokumentów. Jako sponsor na wycieczkę można wybrać zdjęcie, linie lotnicze lub biura podróży.
 • Utility – wydane na 14 dni. Najlepszym rozwiązaniem dla wszelkich podróży służbowej lub dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Najczęściej wykonane dla menedżerów sprzedaży, przedstawicieli firm i innych ekspertów.
 • Na zaproszenie – do 30 dni od dnia, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z dalszym rozszerzeniem. Często takie pozwolenia są wydawane do wizyty krewnych, ale aby dostać, na pewno trzeba mieć sponsora w postaci bliskiego krewnego.
 • Transit – jest wydawana na pobyt 4 noce. Oprócz konieczności transplantacji na lotnisku, można zorganizować tego rodzaju wizy dla krótkich spotkań biznesowych. W celu uzyskania takiej wizy jest po prostu zapłacić za usługę i opłaty konsularnej, ale to jest ważne tylko na lotnisku.
 • Cruise – jest dla ludzi, którzy odwiedzają wycieczki do Emiratów na wykładzinie. Dokonanie takiej wizy jest przeprowadzane w trakcie podróży do jakichkolwiek rejsów, które będą musiały być sadzone w kilku portach. Może to być jednorazowe lub wielokrotne i kształtowane przez 10-15 dni.
 • Resident – wykonany jest możliwość przebywania w kraju przez trzy lata. Aby uzyskać taką zgodę od osoby muszą mieć pewną własność lub oficjalne miejsce pracy w niektóre z lokalnych firm. Wniosek o wydanie takiego dokumentu powinna służyć tylko pracodawcy, a jeśli dana osoba opuści UAE okres dłuższy niż sześć miesięcy, wiza zostanie anulowana całkowicie.

Wszelkie rodzaje wiz wydawane są na okres 59 dni od momentu oddała centrum wizowego ZEA. Petersburgu, Moskwie i innych dużych miast posiada kilka ośrodków, w których takie zezwolenie może być wydane, a następnie aktywowane przez jakiś czas (w zależności od typu). To z tego powodu, że trzeba zająć się nie wcześniej niż dwa miesiące rejestracji wizowego przed datą wyjazdu.

Dowody kondycji finansowej

będzie to konieczne, aby uzyskać pozwolenie, aby potwierdzić ich kondycja finansowa jest aktywnym podróżnikiem albo dostać zaproszenie.

Aktywne podróżnych uznawane są za osoby, które w ciągu ostatnich pięciu lat odwiedzanych krajów Schengen, Anglii, Australii, USA i kilku innych. Aby to potwierdzić, wystarczy złożyć kopię paszportu, a także strony, które zgłosiły wizy do jednego z tych krajów. Jeśli pójdziesz do jakiegoś innego kraju, ale odwiedził ich co najmniej dwa razy w ciągu ostatnich pięciu lat, powinno być również okazją do wydawania ci pozwolenie, ale nadal muszą potwierdzić swoje dochody w ciągu ostatnich dwóch lat.

Żywotność finansowa Visa Application Center jest określona w rocznych zarobków ponad 400 000 rubli, ale w celu potwierdzenia takiej potrzeby dochodu do przedstawienia zaświadczenia na formularzu PIT-2, która musi być pod sześć miesięcy później. Możliwe jest również do przedstawienia zaświadczenia z banku lub zaświadczenie o zatrudnieniu.

dzieci Visa

W celu wydania zgody na dziecko, w dodatku trzeba będzie złożyć następujące dokumenty:

 • metryka urodzenia;
 • pozwolenie na podróż od rodziców, jeśli nie towarzyszą.

Jeśli dziecko jest zarejestrowany w paszporcie rodziców, a tym samym wklejone jego zdjęcie, a następnie podróż nie tylko razem muszą sporządzić i złożyć oddzielny paszport, ale są one również całkowicie zwolnione od opłat.

Dokonywanie przez centrum Dubaju

Wiele osób woli korzystać z usług firmy Emirates krajowym ubiegać się o wizę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dubaj posiada własne centrum w Moskwie, który przeznaczony wyłącznie dla klientów spółki, a jednocześnie zapewnia wiele korzyści dla turystów.

Przed złożeniem dokumentów do centrum wizowego, zalecane jest, aby upewnić się, że dane wnioskodawcy są w pełni zgodne z jednym z następujących kryteriów:

 • wnioskodawca posiada wizy lub odwiedzając następujące kraje w ciągu ostatnich pięciu lat: Anglia, USA, krajów Schengen, Kanada, Japonia, Nowa Zelandia;
 • wnioskodawca może złożyć zaświadczenie stwierdzające, że w ostatnim roku jego dochód wyniósł 400 tysięcy rubli, a jego miesięczna pensja w ciągu ostatnich sześciu miesięcy wynosiła ponad 33 000 rubli.

Jak również dorosłych wnioskodawców, dzieci muszą spełniać pewne kryteria wizy. Jeśli dana osoba nie spełnia co najmniej jednego z tych kryteriów, formalności przez centrum wizowego dla nich staje się niedostępny i dlatego, tak że nie mogą dostać się do Emirates. Dubaj, podobnie jak inne miasta, z centrów wizowych w Rosji, przedstawił te same zasady dla wszystkich.

Po rejestracji w wydawaniu zezwolenia wizowego jest prowadzone przez 30 dni, w tym samym czasie jest tak zwany korytarz dla wpisu, który ma okres 58 dni od daty wydania tego dokumentu do Ciebie. Jako pilne, może zostać sporządzona tutaj wizy w ZEA , z odpowiednich powodów.

Adres centrum: Moskwa, Kolor Blvd., 2, pierwsze piętro; Petersburg, Newski Prospekt, 55, drugie piętro.

Dokonywanie przez Abu Dhabi Centre

Jeśli zdecydujesz się na podróż do korzystania z usług Etihad Airways, w tym przypadku, można odwiedzić centrum wniosek wizowy, który znajduje się w Moskwie. Oprócz standardowego pakietu dokumentów uczniów, studentów w wieku poniżej 21 lat, a także seniorów powyżej 60 lat jest obowiązkowe będzie musiała przedstawić list sponsorski z sponsorujących krewnych, a także różne dokumenty, które okazują swoje relacje (wszystkie dokumenty powinny być w pełni w języku angielskim ).

Tam odbywa się wiza w ZEA ma do zaoferowania, i to uprawnienie pozwala na pobyt w kraju, w ciągu 30 dni, z możliwością przedłużenia tego zezwolenia aż do 40 dni po Departamentu Imigracji.

Centrum Adres: Ul. Większość Molchanovka 30/7.

Dokonywanie całej Asia Center

przewiduje również możliwość złożenia wszystkich wymaganych dokumentów do wizy za pośrednictwem ośrodka wizowego w Azji, który znajduje się również na terenie Moskwy. Natychmiast należy zauważyć, że ośrodek jest w pełni autoryzowany partner Biura Obywatelstwa i Migracji Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wizę turystyczną w tym przypadku może być przyznana tylko jednorazowo, a jej okres wynosi 29 dni. Dla tych, którzy chcą podróżować do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, potrzebny jest typ wizy turystycznej oraz korytarz o wpis na nim przez 60 dni bez możliwości dalszej rozbudowy.

Centrum Adres: Ul. Pyatnitskaya, 43, budynek 3, biuro 5.

Prześwit przez centrum Sharjah

Ten ośrodek jest oficjalnym partnerem Air Arabia firmy transportowej, ale emisja wpisu dopuszcza do ZEA ma ono nie tylko do tych osób, które są klienci organizacji. Wizy do ZEA używając reprezentacji Sharjah jest wydawane przy zastosowaniu minimalnego zestawu dokumentów, które obejmuje:

 • kolor kopia paszportu, które będą widoczne wszystkie potrzebne dane i podpis klienta;
 • w pełni wypełniony formularz elektroniczny znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej tej organizacji;
 • kolorowych zdjęć klientów złapanych na jasnym tle;
 • biletów lub rezerwacji biletu w obie strony.

Należy również zauważyć, że centrum wizowego w Moskwie, Zjednoczone Emiraty Arabskie od reprezentacji Sharjah pozwala turystom podróżować i czerpać zezwolenie trzymiesięczne i multivisa przez 30 i 90 dni. W razie potrzeby, zorganizować pilne wizy i jeśli istnieje powód, aby procedurę można przeprowadzić w ciągu jednego lub dwóch dni.

Centrum Adres: Ul. Maroseyka d. 08/7, r. 206.

Odprawy lotniskach

Turyści, którzy są zmuszeni do podróży przez tranzyt Emirates, w razie potrzeby, zawsze można latać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Moskwy lub jakiegokolwiek innego miasta, a następnie bezpośrednio w miejscu przeznaczenia do wydania wizy przez okres do 96 godzin w każdym lotnisku, podczas gdy nie ma żadnej różnicy, jakie konkretne usługi firma transportowa zdecydujesz się skorzystać. Warto zauważyć, że czas oczekiwania łączenia lotu musi mieć co najmniej osiem godzin, a przyszłość kierunek być różne od miejsca wyjazdu. Ponadto, trzeba być zarezerwowane w każdym pokoju w hotelu Emirates, ale jest również możliwość zrobić już w dniu przyjazdu.

samodzielna rejestracja

obywateli WNP mogą otrzymać wizę on-line bez konieczności zakupu biletu podróży lub firmy specyficzne, dlatego dopuszcza się korzystanie z usług jakiejkolwiek organizacji migracyjną. Ponadto, może chcesz zastosować, oraz w formie papierowej, ale należy to zrobić bezpośrednio w siedzibie jednego z większych miast.

Po rejestracji będzie na tyle szczegółowo, aby wypełnić ankietę, a następnie doprowadzić do ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich pełen pakiet niezbędnych dokumentów, a mianowicie:

 • Zdjęcie lub skan kolor wykonane w dobrej jakości (bez lampy błyskowej i bez światła) z paszportu oraz strony ze zdjęciem i danymi osobowymi. Limit rozdzielczość Plik jest 900h1200, która powinna wynosić co najmniej jedną wolną stronę na znaczku.
 • kolorowe zdjęcie zrobione na jasnym tle i zapisane w formacie jpg. Dozwolone pozwolenie plik 200h257 400h514, ale jego wielkość nie powinna przekraczać 60 KB. Jeżeli dokumenty są przekazywane do was wszystkich na papierze, zdjęcia mogą być 3×4 lub 4×5 cm Format.
 • Kopia pliku, lub potwierdzenia zakupu biletów.
 • Gwarancje finansowe (zaświadczenie z banku, zaświadczenie o zatrudnieniu lub wizy do innych krajów).
 • Pełni ukończone formy programu lub kwestionariusza.

Następnie trzeba będzie zapłacić tylko za usługę i opłat konsularnych. wiza turystyczna odbywa się przez 4-5 dni, a tranzyt odbywa się w ciągu zaledwie 2-3 dni. Stan przygotowania dokumentów zawsze można przejrzeć dokumentu osobistego.

Tak więc, jeśli wnioskodawca całkowicie pasuje do kryteriów wydawania wiz, przejść przez całą procedurę uzyskiwania to nie będzie trudne. To wystarczy, aby połączyć wszystkie wymagane dokumenty do ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich lub biurem podróży, a następnie czekać na pewien czas, podczas gdy eksperci będą zaangażowani w sprawdzeniu wszystkich dokumentów i decyzji dotyczących przyznania pozwolenia.